Головна сторінка >> Найкраща добірка турецьких серіалів – ТОП 10
Найкраща добірка турецьких серіалів

Найкраща добірка турецьких серіалів – ТОП 10

Найкраща добірка турецьких серіалів – тема Туреччини викликає великий ажіотаж серед любителів кіно та серіалів. Турецькі багатосерійні картини набули величезної популярності в останні роки і їх вплив відчувається в усьому світі. Від захоплюючих сюжетних ліній до приголомшливої кінематографії вони підкорили глядачів по всьому світу.

Сім’я (Aile 2023)

Найкраща добірка турецьких серіалів
Найкраща добірка турецьких серіалів

Хоча сім’ї можуть бути життєво важливим джерелом підтримки та захисту, не всі сімейні осередки є надійними та безпечними притулками. Аслан Сойкан, який виріс у забезпеченій та впливовій родині, пережив величезний емоційний біль через складну та патологічну сімейну динаміку. Коли Девін, психолог, що спеціалізується на сімейних травмах, входить у життя Аслана, щоб допомогти йому зцілитися, він стикається з труднощами в сім’ї Аслана, де його владна мати Хуглія здійснює жорсткий контроль над близькими людьми. Коли Аслан намагається повстати проти залізної хватки матері, йому стає важко позбутися її впливу, так довго терплячи його.

Червоний прапор (Al Sancak 2023)

серіали

Сюжет цього нового турецького телесеріалу “Червоний прапор” розповідає про подорож Хакана, відважної молодої людини, чий непохитний патріотизм та відданість своїй країні не знають кордонів. Як член спеціалізованого підрозділу, Хакану доручено захищати свою країну від зовнішніх загроз. Однак, коли раптовий сплеск смертності серед інженерів, що з ним працюють, викликає підозри, Хакан переконується в існуванні зловісної змови. Попри небажання начальства робити будь-які дії, Хакан вирушає в небезпечну подорож, вирішивши розкрити правду про незрозумілі смерті та притягти винних до відповідальності.

Мене звуть Фарах (Adim Farah 2023)

Найкраща добірка турецьких серіалів
Найкраща добірка турецьких серіалів

Відкрийте собі захоплюючу історію Фари, матері-одиначки, яка виховує сина, в турецькому трилері “Мене звуть Фарах”. Вона – відданий своїй справі лікар, який твердо вірить у те, що сучасна медицина може змінити життя людей на краще. Однак її віра похитнулася, коли її коханій дитині поставили страшний діагноз, який потребує складної та дорогої операції, яку можуть провести лише іноземні фахівці.

Цікаво  10 цікавих серіалів із захоплюючим сюжетом

Сповнена рішучості врятувати сина, Фара залишає свою країну і намагається знайти роботу в іншій країні, щоб покрити витрати на операцію. Однак фінансовий тягар виявляється непосильним і вона вдається до роботи прибиральниці у могутньому бандитському клані. Але в її роботі є щось більше, ніж здається на перший погляд.

Прощальний лист (Veda Mektubu 2023)

серіали

“Прощальний лист” – інтригуюча турецька драма, що зачіпає теми аварії надій і непохитної надії. Мелодрама обіцяє бути захоплюючою та емоційно захоплюючою, оскільки занурює глядачів у світ, що рясніє конфліктами та протистояннями. Сюжет обертається навколо героїні Аланур, яку грає талановита Нургуль Есільчай, сильної та незалежної жінки, яка глибоко любить своїх дочок. До неї приєднується Селім, виконавець ролі Зії, персонажа, який колись відчував романтичні почуття до Алануру в молоді роки, але тепер одружений на Сехері, якого грає динамічний Бенну Йілдірім.

Від кого ми тікали, мамо? (Biz Kimden Kaçiyorduk Anne? 2023)

Найкраща добірка турецьких серіалів
Найкраща добірка турецьких серіалів

Адаптація роману Періхана Магдена “Від кого ми тікали, мамо?” було знято компанією 1441 для популярної потокової платформи Netflix. Меліса Сезен, відома за роллю у фільмі “Червона кімната”, отримала роль головної героїні. Режисером проєкту є Джейлан Озгюн Озчелік, а адаптацією сценарію займається Ертан Куртулан. Сюжет обертається навколо дуету матері та дочки, які постійно перебувають у бігах від групи, яку вони називають “більшість і погані”, боячись, що їм завдадуть шкоди. Вони живуть у різних готелях, ніколи не зупиняючись в тому самому двічі, а мати називає їх “місячним загоном”. Їхня єдина втіха – дитяча книга “Бембі”, яка стала для них молитовником. Попри те, що мати люто захищає своїх дочок і карає всіх, хто намагається завдати їм шкоди, вона бореться зі смутком та гнівом.

Цікаво  Топ-10 українських фільмів та серіалів: огляд кращого кіно України

Шахмаран (Sahmaran 2023)

серіали

“Шахраман” – це новий захоплюючий телесеріал, який пожвавлює стару легенду з інноваційним ухилом. Заснована на міфічній істоті, напівжінці-напівзмії, історія відбувається в прихованому підземному світі під назвою Меран, оповитому таємницями та інтригами. Головний герой, Джемшаб – бідняк, який натикається на вхід у містичне царство Меран і стає посвяченим у знання та секрети цього стародавнього світу. Однак відкриття Джемшаба призводить до низки подій, які загрожують порушити тендітну рівновагу між людьми та зміями. Легенда про Шахрамана та її королівство просякнута таємницями, романтикою та зрадою, що робить сюжет захоплюючим та непередбачуваним і глядачі не зможуть відірватися від екрана. Завдяки вражаючим виробничим цінностям та талановитому акторському складу “Шахраман” обіцяє стати незабутньою подією, яка перенесе глядачів у чарівний світ, сповнений чудес та небезпек.

Принцеса без корони (Taçsız Prenses 2023)

Найкраща добірка турецьких серіалів
Найкраща добірка турецьких серіалів

Ширін – пристрасна оповідачка та віддана мати, яка ділиться своєю любов’ю до міфів та легенд зі своєю дочкою Масал. Але коли Ширін занедужує і потрапляє до лікарні, Масаль опиняється у жорстокому та невблаганному світі, де виживання означає крадіжку та життя на вулиці. У міру того, як Масал орієнтується в цій суворій новій реальності, вона стає гіркою та розчарованою, переконаною в тому, що світ – це темне та невблаганне місце.

Але все змінюється, коли Масал зустрічає свого вчителя Юджина, мудру і співчутливу людину, яка вказує їй новий шлях. Під керівництвом Юджіна Масал вирушає на пошуки своєї власної казки. Ця подорож проходить по жвавих вулицях Стамбула і знайомить її з низкою персонажів, чиї історії нерозривно пов’язані з її власною.

Допомагаючи цим новим друзям завершити їхні власні казки, Масал відкриває для себе переважну силу надії та співчуття і дізнається, що навіть у найпохмуріших історій може бути щасливий кінець.

Кравець (Süslü Korkuluk 2023)

серіали

Це історія про людину, яка живе та дихає своєю роботою. Маючи пристрасть до творчості, він охоче бере в руки олівець і тканину, коли надходить натхнення, створюючи нові витвори мистецтва. Ця людина – не звичайний кравець; його майстерність немає собі рівних, яке моделі набагато перевершують роботи найвідоміших модельєрів. В результаті еліта розкуповує його ексклюзивний одяг, бажаючи носити речі такого талановитого майстра.

Цікаво  Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10

Одного разу в його майстерню приходить чудова жінка. Вона збирається заміж і шукає не просто весільну сукню, а таку, що підкреслить її природну красу і приховає всі недоліки. Кравець зачарований нею і з цього моменту він не може думати ні про що інше. Усі його думки поглинуті цією чудовою незнайомкою.

Поява цієї жінки перевертає життя кравця з ніг на голову. Він має прийняти важке рішення: пожертвувати своєю любов’ю заради роботи або ризикнути всім заради шансу на щастя. Чи відмовиться він від усього, заради чого працював, щоб бути з коханою жінкою, чи продовжить зосередитись виключно на своєму ремеслі? Лише час покаже.

Без чоловіків / Кількість (Numen 2023)

Найкраща добірка турецьких серіалів
Найкраща добірка турецьких серіалів

Фантастична драма на каналі Disney+ за участю Халіта Ергенча привернула велику увагу шанувальників турецьких драм. Сюжет розповідає про людину, яка створила унікальний пристрій, який дозволяє йому спілкуватися зі своєю померлою дружиною. Однак хвороба самого чоловіка наближає його до возз’єднання з дружиною і ця перспектива одночасно лякає та заворожує його.

Турок (El Turco 2023)

серіали

Дія відбувається в епоху Османської імперії й зосереджено на героїчних подвигах Балабана-Аги, хороброго і досвідченого офіцера османської армії. Зі знову придбаним співчуттям до пригноблених простих людей, що страждають від місцевих феодалів, Балабан вирушає звільняти до села Моен. Сюжет обіцяє стати захоплюючою історією про честь, вірність та особисту трансформацію.

Головну роль Балабан-Ага виконує відомий актор Джан Яман. Багатосерійний Фільм “Турок” заснований на реальних подіях та пропонує захоплюючий погляд на історію Османської імперії. Завдяки захоплюючому сюжету та талановитому акторському складу проєкт неодмінно захопить глядачів.

Дивіться також: Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10

Прокрутка до верху