Головна сторінка >> Цікаві турецькі комедійні серіали про любов
Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов – якщо ви фанати турецьких серіалів і хочете подивитися щось легке, але в той самий час дуже цікаве, то ця добірка для вас.

Запах полуниці (Çilek Kokusu 2015)

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов
Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Ця історія про молоду та працьовиту дівчину Аслу, яка мріє бути кондитером, але після звільнення, через багатого самозакоханого хлопця Бурака її життя змінюється. Кохання, яке виникло з ненависті одне до одного. (23 серії)

Шкільний патруль (Lise Devriyesi 2017)

серіали

Ішил-дівчина, яка мріє стати комісаром як її батько і завжди лізе на рожон. Йігіт-помічник комісара, яког відправляють до ліцею під прикриттям звичайного студента, щоб він потоваришував з Фіратом, батько якого, є кримінальною особистістю в бігах. Шляхи молодих людей перетинаються і вони починають працювати спільно. Цей серіал про справжню дружбу, кохання та сім’ю. (11 серій)

Кохання напрокат (Kiralik Ask 2015) – Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов
Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Якщо у вас є багато вільного часу, щоб приділити увагу серіалу, то радимо вибрати його, тому що кількість серій досить велика (69 серій). Цей серіал про двох абсолютно різних людей, їхнє кохання починається з великої брехні. Омер, який найбільше ненавидить, коли йому брешуть і Дефне, яке брехала йому весь час. Чи зможуть вони впоратися з усім цим і знову бути разом?

Цікаво  Нові серіали Нетфлікс які варто подивитись

Усюди ти (Her Yerde Sen 2019)

серіали

Дуже легкий серіал, виглядає на одному диханні. Історія про двох людей, які купили один будинок на двох, не знаючи цього. Селін, який витратив на цей будинок останні гроші, та Демір, який прилетів із Японії, адже з цим будинком пов’язане його дитинство. Молодим людям доведеться жити разом, адже з’їжджати ніхто не збирається… Шалена Селін і врівноважений Демір пройдуть багато, щоб зрозуміти, як сильно люблять один одного. (23 серії)

Містер Помилка (Bay Yanlis 2020)

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов
Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Серіал із шикарним акторським складом. Між головними героями відчувається хімія та пристрасть. Ця історія про Озгюра, він успішно володіє баром, у його житті складається все добре, він веселиться в клубах, змінює дівчат щодня, але зовсім не вірить у кохання. Поки не зустріне Езгі. Езгі – дуже наївна і весела дівчина, якій зовсім не щастить з хлопцями, але вона мріє зустріти того єдиного, з яким проведе своє життя. І в цьому їй допомагатиме Озгюр. (14 серій)

Цікаво  Нові серіали для підлітків 2023 - ТОП 7

Чудовий зять (Sahane Damat 2016) – Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

серіали

Меліці як і багато хто, хоче довести своїй сім’ї, що вона чогось варта. Сім’я дає їй цю нагоду, відпустивши її до Туреччини. Приїхавши працювати журналістом, мрії юної красуні руйнуються, але здаватися це не про неї й Меліці вигадує брехню, яка розповідає своїм рідним, щоб залишитися в Туреччині, але в ній не охоче виявляється хірург Мехмет, шляхом шантажу Меліці вмовляє підіграти його, але ця брехня і шантаж переростає у велику і міцну любов. (8 серій)

Вишневий сезон (Kiraz Mevsimi 2015)

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов
Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Ойкю багато років таємно закохана в брата своєї подруги Мете, але той ставиться до неї як до молодшої сестри й на її очах починає стосунки з Шеймою. Випадкова зустріч, яка змінила життя Ойкю і показала їй, що таке насправді кохання.

Гра долі (Baht Oyunu 2021)

серіали

На сім’ї Ади накладено прокляття “вийти заміж тільки за перше кохання”. Ада виходить заміж за Рюзгара і вірить, що з ним вона буде щаслива, але з’ясовується, молодий чоловік одружився з нею лише для того, щоб отримати громадянство, Ада готова піти на все, щоб повернути Рюзгара. Вона влаштовується у видавництво, де зустрічає Бору.

Красивіше ніж ти (Senden Daha Güzel 2022) – Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Цікаві турецькі комедійні серіали про любов

Ефсун була чудовим хірургом, але після загибелі пацієнта вона перестала оперувати й стала дерматологом. Емір найкращий пластичний хірург у Туреччині та завидний наречений, здавалося б, як їхні шляхи можуть перетнутися. Ефсун не спілкується зі своєю матір’ю, якою і є власником тієї самої клініки, в якій працює Емір. За деякими збігами обставин, молодим людям доведеться стати партнерами та незабаром їхні ділові відносини переростуть у щось більше (14 серій).

Цікаво  ТОП-10 серіалів на Netflix, які завоювали серця глядачів

Кохання напоказ (Afili Ask 2019)

серіали

“Від ненависті до кохання” – це саме про цей серіал. Здається, найкращий. Якщо ви любителі фіктивних шлюбів, то вам, безумовно, сподобається.

Айше виросла серед братів, вона дуже емоційна і груба, змушена робити все як їй скажуть брати. Вона дуже хоче вийти заміж за свого коханого, який працює лікарем, але брат цього не підтримує і вирішує видати її заміж за місцевого хлопця. Дівчина цього не витримує і збігає з дому до своєї подруги, з якою застає її коханого. Світ дівчини руйнується і вона зустрічає Керема, ловеласа та спадкоємця імперії. Айше втягує його у свою брехню і вони змушені одружитися, адже цей шлюб вигідний їм обом, але, пройшовши багато випробувань, вони закохуються один в одного.

Дивіться також: Захоплюючий світ Ханде Ерчел: найкращі серіали з участю талановитої акторки

Прокрутка до верху