Головна сторінка >> Цікаві серіали від яких неможливо відірватись
Цікаві серіали

Цікаві серіали від яких неможливо відірватись

Цікаві серіали від яких неможливо відірватись. Список із найкращих серіалів новинок, які вже вийшли на екрани. Цікава добірка для гарного вечора.

Зміст

Будинок Дракона (House of the Dragon)

Цікаві серіали
Цікаві серіали

Довго очікуваніша новинка 2022 року. Події у серіалі розгортаються за дві сотні років до розвитку сюжету «Ігри Престолів». Дев’ять років триває правління короля Візериса I. У Вестеросі панує відносний спокій, але навколо Залізного трону плетуться інтриги. Не всі були згодні з тим, що королем став Візеріс. До того ж у нього поки що немає спадкоємця. Дружина подарувала йому лише доньку. Коли в процесі пологів гине Еймма Аррен та дитина, боротьба за трон загрожує спалахнути новою силою. Візеріс оголошує спадкоємицею доньку Рейніру, правиця намагається видати за овдовілого правителя власну доньку. Є й ті, хто бажає бачити на троні Деймона Таргарієна, молодшого брата імператора.

 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.5

Поліція Токіо (Tokyo Vice)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Цікава новинка, яка чудово зраджує культуру та життя в Японії, захоплює з першої серії, рекомендуємо. Джейк Адельштейн – молодий репортер, якому пророкують велике майбутнє. Якось він перебирається в далеку Японію, де влаштовується в «Еміурі симбурн» – найбільшу з тамтешніх газет, що випускаються його рідною англійською мовою. Тут він веде кримінальну колонку і в силу своєї трудової діяльності довгі роки долучається до тіньової сторони Японії. Минає ще трохи часу, і Джейк волею долі стикається з босом якудза.

Поділ (Severance) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.7

Lumon Industries – велика корпорація, що налічує величезну кількість співробітників. Більшість працівників задоволена своєю зарплатою та умовами праці та не перешкоджає спробам керівництва покращити загальну ефективність колективу. Якось генеральні директори додумуються до цікавої ідеї: вони мають намір найближчим часом піддати всіх підлеглих «процедурі поділу», після якої спогади про роботу відокремляться від їхнього особистого життя. Тепер у них дві особи, звичайна та робоча, які нічого не пам’ятають один про одного.

Чорний птах (Black Bird Міні-серіал)

фільми
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 8.3

У житті Джеймса Кіна виникли деякі проблеми. Чоловік прожив не дуже гарне життя. Він син поліційного, проте при цьому скоїв злочин та потрапив до в’язниці. Спочатку він вів доброчесне життя, намагався жити не порушуючи закон. Але одного разу таки пішов на злочин, вирішивши зайнятися реалізацією наркотиків, після чого потрапив за ґрати. Тепер він має відсидіти десять років. Йому пропонують пом’якшити вирок, якщо він зможе дізнатися про скоєні злочини ув’язненого, на ім’я Ларрі, стати так званим у нападних колах – «стукачем». Це єдина можливість для Кіна виявитися знову на свободі.

Список смертників (The Terminal List)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 8.1

Джеймс побував у багатьох гарячих точках. Він є командиром спеціального підрозділу. Якось чоловік зі своїм підрозділом вирушає до однієї з гарячих точок. Але під час операції весь загін гине, живим залишається тільки він. Джеймс їде додому. Він хоче розслідувати, що тоді сталося. У результаті чоловік робить висновок, що винні у всьому найвища влада. Джеймс вирішує помститися, знищивши тих, хто має причетність до трагедії.

Шантарам (Shantaram) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Серіал заснований на однойменному романі. Сюжет розгортається навколо безіменного героя, який втік з австралійської в’язниці. Він вирушає в Бомбей, сподіваючись сховатися там і розпочати нове життя. Герой поступово зближується з місцевими, починає освоювати мову, культуру та порядки свого нового дому. В одному маленькому місцевому селі йому дають ім’я Шантарам, що означає «мирна людина». Колишній злочинець стає народним цілителем і переосмислює своє життя, проходячи через багато труднощів.

Пісочна людина (The Sandman)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • Великобританія США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.2

1916 рік. Завдяки найсильнішому ритуалу Морфея заганяють у пастку. Він опиняється в ув’язненні у чаклуна Родеріко Берджессу. Королю снів доводиться спостерігати, як руйнують його царство і знищують майно. Минуло близько сторіччя. Морфею вдається розірвати магічні пута та вибратися на волю. Він бачить зовсім новий світ, у якому необхідно знову вчитися жити. Одночасно з цим, йому належить відновити королівство, покарати кривдників і розв’язувати проблеми з родичами.

Венздей (Wednesday)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb8.5

Новий серіал про дівчинку, на ім’я Венздей, старшої дочки родини Адамс. У центрі сюжету показують її життя та навчання в академії Невермор, яку також називають школою для ізгоїв. Саме туди відправляють дівчинку після чергового відрахування зі звичайної школи. У Неверморі колись навчалися та познайомилися її батьки, вони вважають, що тільки це місце зможе її виправити. Венздей має пізнати свої нові здібності бачити майбутнє, а також зустрінеться з різними монстрами, що мешкають у цій незвичайній академії.

Король Талси (Tulsa King) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Дуайт Манфреді – кримінальний авторитет, що має неймовірний розум і хитрість. Відсидівши 25 років за вбивство, він за завданням боса залишив Нью-Йорк і перебрався в Оклахому; займається відновленням злочинного клану. У його планах прибрати під себе головне місто штату – Талсу. Чоловік збирає під своє крило вірних людей, знищує тих, хто не хоче приєднатися до його імперії та претендує на самостійну гру.

Час перемагати: Розквіт династії Лейкерс (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

1979 рік. «Лос-Анджелес Лейкерс» – поки що нікому не відома баскетбольна команда, гравці якої бракують зірок із неба. Пет Райлі робить все можливе, щоб його підопічні стали зірками. Одного разу до його гравців приєднується Ірвін «Меджик» Джонсон – людина, спортивні досягнення якої надихає інших на нові подвиги. Команда починає показувати стрімку гру, сповнену люті, за що удостоюється негласної назви «Шоутайм».

Цікаво  Найкращі турецькі серіали про школу, підлітків та кохання

Старий (The Old Man)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.6

Ще один новий серіал із високим рейтингом. Під час служби у розвідці Ден Чейз здійснив вчинок, який відповідав його нормам моралі та честі, проте був спрямований проти інтересів влади. Дену довелося тоді змінити ім’я та ховатися від переслідування. З того часу минуло 30 років. Літній чоловік живе самотньо у глухій провінції Вермонта. Він нелюдимий і воліє більше спілкуватися зі своїми двома ротвейлерами. Однак одного разу йому таки доводиться зіткнутися з минулим. Заради порятунку життя він змушений дістати свій бойовий арсенал, який ретельно ховав усі ці роки.

Зоряний шлях: Дивні нові світи (Star Trek: Strange New Worlds) – цікаві серіали

фільми
 • США2 022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Ще одна довгоочікувана новинка 2022 року про космічні пригоди. “Ентерпрайз” – легендарний космічний корабель, який змінив чимало екіпажів. Серіал оповідає про найпершу команду, до складу якої входили капітан корабля Крістофер Пайк, містер Спок і пілот, якого називають Номер один. Бородячи безкраї простори всесвіту, вони досліджують галактику, бувши в постійному пошуку нових світів, і часто стикаються з перешкодами всіх мастей і масштабів.

Миротворець (Peacemaker)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Крістофера Сміта мову не повернеться назвати зразковим супергероєм. Він носить прізвисько Миротворець, але для воцаріння цього світу готовий винищити жінок, дітей та людей похилого віку. Такий кардинальний підхід не скасовує його патріотичності й майже божевільної вірності обов’язку, заради виконання якого він зробить усе, що в його неабияких силах. Разом із командою він шукає розперезаних злочинців і попутно намагається помиритися з батьком, з яким до останнього часу не бажає навіть зв’язатися.

Ззовні (From)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.6

Маловідомий серіал, який має багато позитивних відгуків та досить високий рейтинг. У безкраїх американських лісах не відразу можна помітити невелике, але дуже дивне містечко. Будь-хто, хто опиниться на місцевих вулицях, більше не зможе покинути це місце і повернутися додому. Бранці цього міста хочуть втекти звідси й вдень вибудовують більш-менш нормальний побут, а вночі змушені ховатися від мешканців навколишнього лісу, які з незрозумілих причин вирішують під покровом темряви зробити нещасним візит.

Буде боляче (This Is Going to Hurt) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • Великобританія 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Адам Кей – привабливий хлопець. Він працює в державній лікарні ординатором місцевого пологового відділення і щодня бачить майбутніх матусь, яких переповнюють різні почуття. Одні чекають малюка і радіють, коли він штовхається, інші мріють позбутися тягаря, треті вперше приходять на приймання, а четверті вперше годують новонароджених дітей. Сам Адам разом із колегами допомагає пацієнткам, попри нестачу працівників та старе обладнання.

Пропозиція (The Offer)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.5

70-ті роки минулого століття, США. Американці зачитуються шедевральним “Хрещеним батьком” Маріо Пьюзо, який завдяки своєму роману стає зіркою книжкового Олімпу. Зрозуміло, Голлівуд не втрачає можливості зняти екранізацію, здатну принести чималий прибуток своїм творцям. Продюсер Альберт С. Раді отримує приємну пропозицію зайнятися зніманням однойменного фільму і відразу знаходить відповідного режисера в особі молодого чоловіка Френсіса Форда Копполи.

П’ять днів после катастрофи (Five Days at Memorial Міні-серіал)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 8.2

Ураган «Катріна» вражає руйнівною силою. Люди, щоб врятуватися, прагнуть міських установ. Лікарня Меморіал стає притулком для тисяч громадян, але після сильних опадів та вітру приходить нова напасть – повінь. Лікарі та звичайні люди разом з пацієнтами виявляються заблокованими всередині будівлі, майже закінчується чиста вода, харчі, електроенергія, лікарські препарати. Електрогенератори відмовляють, особливо тяжкі пацієнти не зможуть собі допомогти, коли лікарям доводиться приймати важкі рішення в очікуванні допомоги. Поступово місто захоплюють мародери, уряд не поспішає оголошувати про евакуацію.

Андор (Andor) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Повстанський альянс з кожним днем набирає все більше прихильників, які бажають боротися з Галактичною Імперією. Багатьом вже порядком набридло не жити, а плазати. Жалюгідне існування вони тягнути не мають наміру. І якщо їм не дадуть те, що вони заслужили й що належить їм по праву, вони стануть на стежку війни. Кісіан Андор і не думав ставати борцем за справедливість. Його злодійське життя цілком влаштовувало чоловіка, але один день змінює все, і він стає одним із лідером повстанського руху.

Кабінет рідкісносте Гільєрмо дель Торо (Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities Міні-серіал)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Кіносеріал включає вісім частин. У кожній із них розказана своя містична історія. Незрозумілі вбивства, містика, насильство є у всіх епізодах. Гільєрмо сам написав сценарії до окремих історій серіалу. Які події відбудуться в особняку, що належить одній сім’ї? Що приховує молода дівчина? Чи існує життя після того, як людина вмирає? Подивившись серіал, можна знайти відповіді на такі запитання.

Периферійні пристрої (The Peripheral)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Флінн із братом-ветераном Бертоном, проживають у невеликому місті 2032-го року. Бо здоров’я мами стає гіршим, треба оплачувати її лікування, Бертон і Флін намагаються заробити гроші на симуляторах. Одного разу Бертону випадає шанс організувати тестування симулятора, що тільки з’явився, а Флінн вирішує грати, прикидаючись братом. Дія гри протікає у столиці Англії. Перед Флінн поставлено завдання, яке полягає в проникненні до Дослідницького інституту для крадіжки цінного секрету.

Halo (Halo) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.0

Фантастична новинка, виходу якої багато хто чекав не один рік. XXVI століття. Розгоряється справжнісінька війна між союзом інопланетних рас і земним Космічним командуванням. тим, хто об’єднав усі нації. Кожна сторона переслідує власні інтереси й не має наміру поступатися позиціями, твердо маючи намір перемогти в протистоянні, що розгорілося. Люди, які опинилися на самоті проти братів за розумом, намагаються вижити, але, не маючи союзників, програють. Останнім шансом на перемогу стає SPARTAN-II – проєкт, у рамках якого вчені створюють надлюдей. Але вороги не дрімають і знищують планету, де їх вирощують.

Місячний лицар (Moon Knight)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.5

Стівен Грант живе в Лондоні, працює в сувенірному магазині, розташованому в стінах місцевого музею, і страждає на сновидство. Він намагається не спати ночами, а коли очі злипаються, бачить жахливо реалістичні сни. Після цього незмінно трапляються провали у пам’яті, що помітно ускладнює життя Гранта. Через свою особливість і якусь відірваність від світу Стівен невдалий в особистому плані і ледве може піклуватися про рибку, яку нещодавно придбав. Все змінюється після знайомства з Марком Спектром – найманцем, який виявився його другою особистістю.

Вікінги: Валгалла (Vikings: Valhalla)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.1

Англійський король Едуард перебуває при смерті, і за його корону вже точиться боротьба. На престол претендують не лише англійці, а й король Норвегії та нормандський герцог. А от у дітей Еріка Рудого зовсім інші переживання. Його син Лейф збирається відплисти на кораблі Атлантикою, щоб не жити поруч із батьком. Фрейдіс намагається захистити свою віру від християн. При цьому дівчина закохана у християнина Торсена. Торсен не готовий до любовних стосунків. Він має інші турботи — він вступає в армію Харальда, щоб помститися.

Повільні коні (Slow Horses) – цікаві серіали

фільми
 • Великобританія США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.8

Агента англійської розвідки Рівера Картрайта за промах у роботі посилають до відділу Слоу-Хаус. Туди потрапляють співробітники, які завинили, які виконують нудну паперову роботу. Неприємностей додає і начальник, деспотичний Джексон Лемб. Він тільки радий, коли підлеглі не витримують та звільняються. Але Рівер не збирається здаватися, він поставив за мету повернутися на колишню роботу. Коли злочинці захоплюють заручників, агент розпочинає власне розслідування.

Цікаво  16 найкращих серіалів, які варто переглянути

Володар кілець: Кільця влади (The Lord of the Rings: The Rings of Power)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 6.9

Дія розгортається у другій половині епохи Середзем’я, коли ще був мирний час. До основних подій. Герої стануть учасниками створення кілець, сходження темного владики, на ім’я Саурон, знищення королівства, розташованого на острові під назвою Нуменор. Також їм доведеться стати учасниками останнього союзу двох рас: людей та ельфів.

Обі-Ван Кенобі (Obi-Wan Kenobi Міні-серіал)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.1

Після битви з найкращим товаришем Енакіном, який перейшов на бік зла, Обі-Ван Кенобі стає самітником, пізнає себе на планеті Татуїн, втративши віру. Почуття безсилля не відпускає легендарного Джедая, який ховається від мисливців Імперії та оберігає спокій юного Люка Скайуокера. Падіння Республіки відбилося на емоційному стані недавнього борця за волю. Втікаючи від самого себе, він наштовхується на чергову перешкоду, а наступна загроза змушує повернутися і взяти в руки світловий меч, щоб відновити втрачену рівновагу.

Дорога в тисячу чи (Pachinko) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Новий захоплюючий серіал спільного виробництва США та Південної Кореї. Дія картини відбувається під час японської окупації Кореї з 1910 по 1945 роки. Кім Сун-джа народилася в Пусані. Там же вона зустріла своє кохання — молодого чоловіка, який виявився одруженим. Але про статус коханого дівчина дізналася після того, як завагітніла. Кім Сун-джу рятує місцевий священник, який одружується з нею і відвозить до Японії. Там молода сім’я починає нове життя, намагаючись подолати приниження та дискримінацію стосовно себе.

Джек Річер (Reacher)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

Колишній поліційний Джек Річер приїжджає до маленького містечка Маргрейв і одразу стає учасником розслідування. Вбито місцевого музиканта. Такого у місті не було понад 20 років. Поліційні починають розслідування, і першим підозрюваним стає приїжджий. Джека заарештовують. Але він сповнений рішучості допомогти знайти злочинця. Правоохоронці погоджуються на співпрацю, і колишній коп знову у своїй стихії. На кону стоїть його добре ім’я і свобода, тому йому потрібно постаратися і знайти справжнього вбивцю.

Нічні дзвінки (The Responder)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • Великобританія 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.5

Поліційний Кріс тривалий час пропрацював у групі швидкого реагування, а тепер займається патрулюванням вулиць Ліверпуля ночами. Його всі знають як чесного та сміливого співробітника поліції. Але сімейне життя Кріса не складається. Дружина більше не може терпіти постійну відсутність чоловіка вдома. Вона виставляє ультиматум — чи то сім’я, чи то робота. Поліційний щосили намагається зберегти шлюб і показати колегам, що його мучить. А тут ще в нього з’явилася нова напарниця, на ім’я Рейчел, яка тільки-но випустилася з Академії.

Позолочене століття (The Gilded Age) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.0

Дії серіалу відбуваються у середині ХІХ століття США. Жителька півдня Маріан Брук після смерті свого батька-генерала переїжджає до Нью-Йорка до своїх тітоньок. З консервативного суспільства південних штатів вона потрапляє у вільні звичаї півночі. Але її тітоньки дотримуються традиційних поглядів на виховання дівчат. Вони намагаються прищепити свої моральні підвалини й вдало видати заміж. Але Меріан чинить опір намірам родичок. Вона потоваришувала з письменницею Пеггі Скот, яка показує їй інше життя, повне свободи, інтриг, веселощів. Дівчатам належить спостерігати, як кардинально змінюється світ навколо них.

Лінкольн для адвоката (The Lincoln Lawyer)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.7

Успішний адвокат Мікі Холер повертається до практики після річної паузи. Візитна картка юриста – автомобіль «Лінкольн», що відповідає статусу та сприяє пересуванню з однієї будівлі суду до іншої. Найкращий захисник у кримінальних справах у місті радий розпочати колишню діяльність, але радіти не доводиться через трагедію. Внаслідок вбивства гине колега та добрий знайомий Джеррі Вінсент, залишаючи власний бізнес Холеру зі справами, що перебувають у провадженні. Не встигнувши вивчити документи, Мікі поринає в низку судових засідань, розглядів, стосунків з жінками й звикає до шаленого життєвого ритму.

На сході: Битва за Uber (Super Pumped: The Battle for Uber)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.2

Серіал заснований на реальних подіях та оповідає про становлення та розвиток компанії UBER, яка запустила сервіс на замовлення таксі та їжі, що отримав визнання по всьому світу. Засновник компанії Тревіс Каланік за короткий час зміг збільшити свою імперію до небачених розмірів. Він був жорстким керівником і був змушений піти у відставку. Ким же був Каланік — талановитим керівником чи нелюдським експлуататором, який не шкодував своїх співробітників?

Босх: Спадщина (Bosch: Legacy) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.5

Гаррі Босх – досвідчений слідчий. Він вирішив залишити лави співробітників поліції та зайнятися приватними розслідуваннями. Чоловік відкриває власне агентство, а пізніше, коли він знову повертається до улюбленої роботи, до нього приєднується дочка, що йде по батьківських стопах. Водночас родичам належить розкрити чимало заплутаних та складних справ. Обставини ускладнюються, коли на обріїє Чендлер – заклятий ворог Гаррі.

Кокетка (Minx)

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.7

У 1970-х роках XX століття в Лос-Анджелесі молода феміністка Джойс планує випускати перший еротичний журнал для жінок. Для цього їй потрібний соратник. Довгий час, перебуваючи в марних пошуках, дівчина знайомиться з видавцем Дагом, якому подобається її ідея. Їхньому журналові публікуватиметься не лише еротика, а й феміністські статті. Як це сприйме аудиторія?

Зовнішні сфери (Outer Range)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.2

На господаря ранчо у штаті Вайомінг Ройала Ебботта зливаються неприємності. Несподівано зникає його невістка, а потім і вся родина опинилася в небезпеці. Чоловік змушений боротися за своїх рідних. Він протистоїть Невідомому злу як у земному, і на космічному рівні. Виявляється, що на межі його володінь відбуваються надприродні події, що загрожують загибеллю всім.

Влада у нічному місті. Книга четверта (Power Book IV: Force) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.1

У минулому Томмі Іган був найкращим другом легендарного наркобарона, відомого на прізвисько Привид. Однак товариш залишив світ живих, і героєві довелося починати нове життя і йти своєю дорогою. Чоловік перебереться з Нью-Йорка до злочинного Чикаго, де між бандитськими угрупованнями розгорнулася справжня війна. Томмі швидко потрапляє в епіцентр подій, він не має наміру грати за чужими правилами, а планує з нуля домогтися влади та поваги на вулицях кримінального міста.

Не спрацювало (WeCrashed Міні-серіал)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 7.3

У центрі уваги Адам Нейрон – колишній генеральний директор рієлторської компанії WeWork, співробітники якої займаються справами, пов’язаними з нерухомістю. Герой був упевнений, що завдяки його витвору вдасться змінити світ на краще і навіть переконав у цьому своїх інвесторів, проте чоловік глибоко помилявся. Насправді все виявилося зовсім інакше. Адам зрозумів, що бажаного результату він досягне лише на словах.

Архів 81 (Archive 81)

фільми
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 7.3

Ден – молодий юнак, який працює в архіві. Одного разу він отримує чергове замовлення і починає працювати над відновленням відеокасет, на яких виявляє записи розслідування, які проводять режисер-документаліст, на ім’я Мелоді. Жінка цікавилася діяльністю сатанинського культу, а пізніше безвісти зникла за дивних обставин. Зацікавившись роботою зниклої, герой потрапляє у низку містичних і надприродних подій, де доведеться боротися за життя.

Наш прапор означає Смерть (Our Flag Means Death) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.9

Цікава новинка у комедійному жанрі. Події розгортаються у вісімнадцятому столітті. У центрі уваги молодий аристократичний юнак, на ім’я Стид Боннет, який одного разу настільки зачаровується піратським життям, що вирішує вирушити у справжню пригоду. Хлопець цурається всього: комфорту, сім’ї, звичного життя. Він купує судно і вирушає в дорогу, щоб стати справжнім піратом. Проте чи зможе він здійснити свою мрію?

Паралелі (Parallels)

фільми
 • Франція 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.0
Цікаво  Найкращі серіали HBO - ТОП 15

У центрі уваги компанія, що складається із чотирьох підлітків. Друзі часто проводили час у гаражі одного з них. Але одного разу трапляється незрозуміле — хлопців таємниче переносить у паралельну реальність. Батьки спантеличені, вони шукають зниклих дітей, а самі герої тим часом перебувають у пошуках дороги додому. Про причину того, що сталося, знали лише вчені, які працюють на атомному колайдері, розташованому неподалік.

Турист (The Tourist)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США Великобританія Австралія 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.0

Мандрівник приходить до тями на лікарняному ліжку в одній з лікарень Австралії. Його пам’ять дала збій – чоловік не пам’ятає ні власного імені, ні причин, через які він опинився серед лікарів. Все, що в нього залишилося — кілька зачіпок, за допомогою яких героєві належить відшукати відповіді на питання, що його хвилюють, і повернути спогади, поки не стало занадто пізно, і минуле не повернулося за ним.

Біллі Кід (Billy the Kid) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 6.9

Вільям Генрі Маккарті, також відомий як «Малюк Біллі», є злочинною легендою Дикого Заходу. Хлопець прожив лише двадцять один рік, але йому вдалося відобразити своє ім’я в історії. Герой у чотирнадцять років став сиротою і неодноразово потрапляв до в’язниці за крадіжку. Надалі він перебрався в Аризону і став федеральним злочинцем, вбивцею та учасником війни, що розгорнулася в окрузі Лінкольн. Потрапивши до лап правосуддя, Вільям був засуджений до страти, проте йому знову вдалося втекти. За два місяці злочинець загинув від кулі. Але, попри його смерть, люди вірили, що насправді бандит вижив і тепер ховається.

Змій в Ессексі (The Essex Serpent)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • Великобританія 2022 1 сезон
 • IMDb 6.8

Провівши в останній шлях чоловіка – тирана, Кора Сіборн залишається з Френкі та молоденькою помічницею Мартою у великому будинку. Вдова не вірить у те, що нарешті набула повної свободи від раптової агресії й може зітхнути спокійно. Захоплена книгами про міфічні чудовиська, вона дізнається проістота, помічена в Ессексі. Забравши сина та компаньйонку, жінка вирушає у подорож, сподіваючись отримати певну інформацію. Єдиним, хто не вірить в існування містичного змія, виявляється пастор Вільям Ренсом. Намагаючись зробити наукове відкриття, Кора потрапляє до низки загадкових подій.

Кенді (Candy)

фільми
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 7.3

У центрі реальної історії – події, що сталися у Техасі 1980 року. Дбайлива Кенді Монтгомері бере на час дочка найкращої подруги Бетті, щоб розвантажити молоду матір. Чоловік Алан Гор їде у відрядження і виявляє занепокоєння, коли не може додзвонитися додому. Чоловік просить сусідів відвідати жінку, але побачене їх шокує. Добропорядна Бетсі виявлена в кімнаті в калюжі крові, а поряд знаходиться смертоносна зброя – сокира. Невідомий завдав нещасної десятки ударів у люті. Поліційні намагаються розібратися в резонансному злочині, з’ясувати мотиви та довести провину, але спритна дама уникає довічного ув’язнення.

Сяючі (Shining Girls) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.4

За мотивами роману Лорен Бьюкес. Героїня – співробітниця архіву однієї з чиказьких газет, на ім’я Кірбі. Вона завжди мріяла про кар’єру журналіста. Проте сталася трагедія, що поставила хрест на мрії дівчини. На Кірбі напав невідомий, який ледве її не випатрав. З того часу вона не може впоратися з травмами минулого. Із заголовків ЗМІ їй стає відомо про аналогічний напад. Те саме сталося і з нею, але тільки їй пощастило вижити, на відміну від нещасної жертви цього злочину. Разом із репортером Деном Кірбі вирішує вийти на слід маніяка.

Магеллан (Sin limits Міні-серіал)

фільми
 • Іспанія 2022 1 сезон
 • IMDb 6.1

П’ять століть тому двоє відважних мандрівників зібралися в далеку дорогу на кораблі. На той час Фердинанду Магеллану та його товаришу Хуану Себастьяну Ель кану не могло навіть спасти на думку, що їхні імена будуть вписані в історію. Також мореплавці не припускали, що їхній вояж затягнеться на три роки. Пережити цей час довелося чимало. Були голод, заколоти, зради та смерті. Це історія про мужність, віру у свої сили, цілеспрямованість та любов.

Дружина мандрівника у часі (The Time Traveler’s Wife)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США Великобританія 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.7

Завдяки своєму рідкісному спадковому захворюванню Генрі знайшов дар переміщення у часі. Це відбувається незалежно від часу та обставин – процес не піддається контролю. Все почалося ще у дитинстві. Генрі переноситься тільки в ті події минулого чи майбутнього, які відбувалися з ним, або відбудуться. За цей час він зрозумів, як і що йому робити з огляду на те, що нічого взяти з собою він не може і змушений вирушати в подорож голим. Його знайомство з Клер відбулося в одне з таких переміщень, але воно було різним для кожного з них.

Джулія (Julia) – цікаві серіали

фільми
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 8.4

Історія американського шеф-кухаря та ведучої телевізійного кулінарного шоу Джулії Чайлд. Захоплюватися кулінарії вона почала, коли вийшла заміж. Її чоловік Пол Чайлд тоді працював дипломатом у Парижі. Джулія спочатку студіювала книги з кулінарії, а потім пішла вчитися на шеф-кухаря до престижної французької школи кулінарії. Пізніше вона відкрила власні кулінарні курси й написала свою першу книгу «Радість кулінарії», яка стала бестселером. Джулію запросили на ТБ, де вона просто в ефірі приготувала страву. Так, в авторів програми народилася ідея створення проєкту «Французький кухар», а Джулія стала телезіркою.

Останні дні Птолемея Грея (The Last Days of Ptolemy Grey Міні-серіал)

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 1 сезон
 • IMDb 7.8

Птолемей Грей спритно прожив довге і цікаве життя. Зараз йому 90 років, і він шкодує лише про одне — загублені спогади. Страждаючи на деменцію, він відчайдушно хоче хоч раз повернутися в минуле. Самотній та нещасний, він зустрічає славного хлопця – сироту Робіна. Між ними одразу виникає тісна дружба. А пізніше Птолемею лікарі пропонують унікальну нагоду повернути собі пам’ять. Ризикуючи життям, чоловік похилого віку погоджується на небезпечний експеримент.

Не залишай мене (Non mi lasciare)

фільми
 • Італія 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 6.6

Помічник комісара поліції Риму Олена Зонін спеціалізується на кіберзлочинах. Одна з нових справ змушує її вирушити до Венеції, яку Олена покинула ще в юному віці. Тут знайдено труп підлітка. Олена розпочинає розслідування загибелі юнака разом із поліційним Даніеле, з яким у неї колись був роман. Тепер же колишній коханий – чоловік її приятельки Джулі. Детективи мають підозру, що це серійне вбивство, яке потрібно об’єднати з іншими злочинами проти дітей.

Цього літа я стала гарною (The Summer I Turned Pretty) – цікаві серіали

Цікаві серіали
Цікаві серіали
 • США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.7

16-річна Белла з братом щоліта вирушають на відпочинок разом із мамою до її приятельки Сюзанні, яка має двох синів – Конрада та Джеремі. Белле завжди подобався Конрад, хоча хлопчики сприймали її як маленьку і ставилися як до сестри. Але цього літа все змінилося. Белла зрозуміла, що стала дорослою і відчуваєвувала себе гарною. На зміну колишнім хлопчачим іграм раптом прийшли кокетство та флірт. Тепер обидва брати дивляться на неї вже зовсім по-іншому, а їй доведеться розібратися, хто ж їй потрібний насправді й кому з хлопців вона дозволить любити себе.

Брудний чорний мішок (That Dirty Black Bag)

фільми
 • Італія Франція США 2022 – … 1 сезон
 • IMDb 7.1

Останній у списку найкращих нових серіалів – «Брудний чорний мішок». Адам Мак Кой завжди за справедливість та порядок у суспільстві. Відважний, доблесний шериф, ризикуючи власним життям, оберігає жителів Дикого Заходу від будь-яких напастей. Найголовніша мета в житті чоловіка – очистити місто від всюдисущих злочинців та лиходіїв. І він чудово з цим справляється. Але одного разу йому доведеться зіткнутися з найнебезпечнішою людиною, яка вражає своєю жорстокістю — Червоним Біллом. Кожну свою жертву Білл обезголовлює, складаючи голови у чорний мішок. І тепер Адам не зупиниться ні перед чим, поки не впорається з кровожерливим головорізом.

Дивіться також: Комедійні серіали

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху