Головна сторінка >> Цікаві фільми про роботів – ТОП 30
Фільми про роботів - ТОП 30

Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Цікаві фільми про роботів – перед вами список, куди потрапили всі найкращі фільми у жанрі фантастика про роботів та кіборгів. Це круті та цікаві фантастичні кінокартини на цю тему за весь час.

Зміст

Я, робот (I, Robot 2004)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

У найближчому майбутньому роботи щільно увійшли у повсякденне життя людей. Детектив Дел Спунер не довіряє бездушним машинам і хоче викрити робота у порушенні закону. Проте всі довкола впевнені, що машини підпорядковані «трьом законам», які не дозволяють їм завдавати шкоди людям. Але побоювання Спунера незабаром підтверджуються.

Великий баг (BigBug 2022)

фільми

У 2045 році штучний розум, створений компанією Yonux, увійшов у життя простих людей. Еліс все ще зачарована минулим та відмовляється від сучасних технологій. Коли в її будинку збирається невелика компанія із сусідів та родичів, у місті починається справжнє повстання штучного інтелекту.

Тихоокеанський рубіж (Pacific Rim 2013) – цікаві фільми про роботів

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30

На Землі відкривається міжпросторовий портал, крізь який у різні міста проникають величезні монстри, що руйнують все навколо. Людство придумало спосіб боротьби з ними — величезні роботи, названі «Єгерями» під керуванням двох драфтів сумісних пілотів, стають єдиною надією людства на порятунок.

Термінатор (The Terminator 1984)

фільми

З 2029 року в 1984 прибуває робот-термінатор, який має запобігти появі на світ лідера повстанців. Революціонер зможе зібрати опір, здатний зупинити повстання машин. Для цього йому необхідно знайти й знищити дівчину. На її порятунок із майбутнього відправляють найкращого бійця опору.

Жива сталь (Real Steel 2011)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

У недалекому майбутньому звичайні боксерські бої йдуть у минуле, оскільки глядачі вимагають більшої видовищності, і на рингу з’являються величезні роботи. Ці бої стають не тільки дуже популярними, а й приносять добрий дохід. Невдаха, на ім’я Чарлі, який раніше і сам виступав на рингу, гастролює країною, проте його плани на життя плутаються після появи сина.

Цікаво  Цікаві серіали для підлітків - найкраща добірка!

Двохсотрічна людина (Bicentennial Man 1999) – цікаві фільми про роботів

фільми

У новому тисячолітті на зміну домашнім вихованцям приходять домашні роботи. Звичайна американська сім’я теж вирішує завести собі помічника вдома — NDR-114. Робот швидко обживається і невдовзі, провівши з сім’єю достатньо часу, починає відчувати людські почуття.

Штучний розум (A.I. Artificial Intelligence 2001)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30

У майбутньому люди живуть пліч-о-пліч з роботами й, подібно до них, зовсім розучилися відчувати людські емоції. Коли ж планета опиняється на межі катастрофи, вчені винаходять нову дитину-робота під назвою Девід. Він запрограмований відчувати людські почуття і навіть кохати. Хлопчик-робот навчає любові та членів своєї нової родини.

Ізгой-один: Зоряні війни. Історії (Rogue One: A Star Wars Story 2016)

фільми

Імперія загрожує мирному життю цілої галактики. Їхньою новою зброєю стає все що нищить «Зірка смерті». Невеликий загін, що складається з добровольців-повстанців, розробляє план порятунку всесвіту. Вони мають намір вкрасти план «Зірки смерті» та знищити її.

Залізна людина (Iron Man 2008) – цікаві фільми про роботів

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Тоні Старк продовжує справу свого покійного батька, виробляючи на продаж саму нанотехнологічну зброю у світі. Несподівано він опиняється у полоні у злочинців, які вимагають від нього створити для них бомбу. Поки геніальний винахідник сидить у в’язниці за роботою, замість бомби він створює костюм залізної людини, який допомагає йому втекти від загарбників.

Бойовий робот номер 4 (Monsters of Man 2020)

фільми

Приватна компанія створює бойові роботи, наділені штучним інтелектом. Винахід випробовують у джунглях агенти ЦРУ. Машини випадково винищують мешканців цілого села, свідками чого стає група студентів волонтерів. Їм дивом вдається залишитися живими, але вони стають непотрібними свідками.

Привид в обладунках (Ghost in the Shell 2017)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

У майбутньому сучасні технології дозволяють модернізувати людей з допомогою різних кіберпокращень. Але покращені люди опиняються в небезпеці через хакерів, які тепер можуть зламати навіть їхній мозок і керувати будь-яким із них. Небезпечний злочинець під псевдонімом Ляльковик починає використовувати ні в чому не винних громадян у своїх злочинних справах.

Смертельна зона (Outside the Wire 2021) – цікаві фільми про роботів

фільми

У недалекому майбутньому в збройних конфліктах беруть участь переважно пілотовані дрони. За загрози ядерного вибуху, здатного знищити величезну кількість простих громадян, пілот дрона разом з роботом-андроїдом вирушає в зону бойових битв, щоб запобігти небезпеці.

Мій друг Робот (Robbi, Tobbi und das Fliewatüüt 2016)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Інопланетний робот Роббі опиняється на Землі після падіння свого космічного корабля. Під час аварії його батьки безвісти зникають. Роббі знайомиться з хлопчиком, на ім’я Тобі, який вирішує допомогти йому знайти сім’ю. Тобі – чудовий винахідник, і його ідеї чудово допомагають новим друзям у досягненні їх цілей.

Аксель (A-X-L 2018)

фільми

Звичайний підліток Майлз Хілл любить їздити мотоциклом і загалом веде властивий його віку спосіб життя, поки випадково не знаходить собаку робота на одному з покинутих полігонів. Між псом на прізвисько Аксель і Майлз швидко зав’язується справжня дружба, тому відразу важко здогадатися, що Аксель створювався як машина для вбивства.

Цікаво  Найкращі фільми з Брюсом Віллісом: підбірка на вечір

Зона 414 (Zone 414 2021) – цікаві фільми про роботів

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Зона 414 – високотехнологічна колонія, населена роботами-андроїдами. Несподівано тут зникає дочка творця колонії, і він просить детектива Девіда Кармайкла вирушити на її пошуки. Коли він потрапляє в центр Зони 414, то дізнається багато несподіваних таємниць про це місце.

Команда знищити (Kill Command 2016)

фільми

У недалекому майбутньому особливий загін спеціального призначення вирушає на безлюдний острів для проведення секретних військових навчань, але незабаром вони розуміють, що тут не одні. В окрузі є ще хтось, і непрохані гості зовсім не схожі на людей.

Спектральний (Spectral 2016)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Війна йде повним ходом, і навіть озброєні до зубів професійні солдати гинуть один за одним через непізнані істоти, яких не видно неозброєним оком. Лікар Клайн має розробити зброю проти них, але спочатку потрібно зрозуміти, хто це такі.

Робокоп (RoboCop 1987) – цікаві фільми про роботів

фільми

Один із найкращих поліційних гине при виконанні завдання. Після його смерті група передових вчених вирішує створити на основі його останків суперробота поліційного, який охоронятиме місто від злочинності. Однак незабаром кіборги починають мучити уривки спогадів його минулого життя.

Мій творець (Archive 2020)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

2048 року геніальний вчений Джордж створює штучний інтелект для великої секретної корпорації. Його робота засекречена, тому він ховається глибоко в японських лісах. Крім основної роботи він створює робота, у якого має намір вселити спогади своєї покійної дружини. Ось тільки пам’ять може зберігатися в архіві всього три роки, і термін уже добігає кінця.

З машини (Ex machina 2014)

фільми

Після перемоги у конкурсі Калеб, який зарекомендував себе як найкращий програміст, вирушає до розкішного особняка свого начальника — мільярдера, на ім’я Нейтан. Хазяїн будинку проводить його в підвал, де знайомить із дівчиною-роботом Авой і просить юнака оцінити розумові та інтелектуальні здібності свого створення.

Хінокіо (Hinokio 2005) – цікаві фільми про роботів

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Смерть матері сильно вплинула на сприйняття світу маленьким японським хлопчиком, котрий вирішує добровільно закритися від усіх людей. Зайняти його місце доводиться його точної копії, на ім’я Хінокіо, яку вони колись створили разом із батьком. Його очима дитина пізнає навколишній світ і навіть знаходить нових друзів.

Фінч (Finch 2021)

фільми

У постапокаліптичній Америці повсюдно поширилася радіація. Вчений і винахідник Фінч розуміє, що незабаром помре від невиліковної хвороби. Він боїться, що не буде кому подбати про його улюбленого пса, тому вирішує створити для нього робота, схожого на справжню людину.

Робокоп (RoboCop 2014)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Компаній «Omnicorp» намагається продати американському уряду роботів дроїдів для роботи на вулицях, але правління переживає про те, що машини не мають людяності, а підпорядковані лише програмі. Тоді вчені компанії наважуються на відчайдушний крок — зробити кіборга з використанням мозку живої людини. Їх піддослідним стає поліційний, на ім’я Алекс, який загинув під час вибуху на службі.

Цікаво  Фільми про обмін тілами - список найкращих

Єва: Штучний розум (Eva 2011) – цікаві фільми про роботів

фільми

Алекс, досвідчений розробник у сфері робототехніки, повертається до рідних країв для того, щоб створити дитину-робота для місцевого кібернетичного університету. Його не було вдома протягом десяти років. За цей час його брат Девід отримав свою родину. Разом з дружиною Ланою вони виховують дочку Єву, у якої швидко складаються чудові стосунки з Алексом.

Мадзінгер Зед (Mazinger Z: Infinity 2017)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Кодзі Кабуто вже рятував світ за допомогою свого супербота Мадзінгера Зеда. Тепер через 10 років він став відомим вченим, як колись його батько і дід. Під горою Фудзі він виявляє раніше небачену форму життя, яка несе величезну загрозу людству. Тепер йому і Мадзінгеру Зеду знову доведеться стати на захист усього світу.

Страховик (Autómata 2014)

фільми

2044 року роботи живуть серед людей і допомагають їм у повсякденному житті. Вони не повинні завдавати їм шкоди, але після переформатування ситуація виходить із-під контролю. Розбиратися у пригоді доручено страховику, на ім’я Жак Вокан, який розпочинає дослідження із двох заражених роботів. Але епідемія поширюється із неймовірною швидкістю.

Зої (Zoe 2018) – цікаві фільми про роботів

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

Коул і Зої працюють над інноваційними роботами коханцями, які допоможуть людству уникнути нерозділеного кохання і не боятися самотності. Просуваючись у своїх розробках все далі, вони розуміють, що хороша ідея тепер виглядає не так добре, як здавалося.

Робот і Френк (Robot & Frank 2012)

фільми

У юності Френк був професійним злодієм, але тепер живе на самоті, оскільки діти, що подорослішали, давно роз’їхалися і залишили батька наодинці з хворобою Альцгеймера. Щоб скрасити його самотність, син подарує літньому чоловікові подарунок — робота компаньйона. Це справжня фантастика. Френк не дуже радий подарунку, тому що не вважає, що потребує доглядальниці, але згодом його ставлення до роботи змінюється.

Аліта: Бойовий ангел (Alita: Battle Angel 2018)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30
Цікаві фільми про роботів – ТОП 30

300 років тому на Землі трапилася війна, яка знищила майже все живе. Навіть зараз її відлуння видно на вулицях напівзруйнованих міст, які населяють злочинці та кіборги. Професор знаходить на сміттєзвалищі прекрасну дівчинку-робота, яку відновлює та виховує як рідну дочку, але незабаром з’ясовується, що Аліта — смертельна машина для вбивства.

Як живий (Life Like 2019) – цікаві фільми про роботів

фільми

У світі, де роботи щільно увійшли в ужиток людського життя, подружжя Софі й Джеймс стають щасливими власниками останньої розробки робототехніки – робота, на ім’я Генрі. Всі троє поступово зближуються, і розуміння того, що таке бути людиною, сильно змінюється для Софі та Джеймса.

Дитя робота (2018)

Цікаві фільми про роботів - ТОП 30

Глобальна катастрофа знищує все живе планети. Це автоматично активує робота-гуманоїда під назвою «Мати», яка одразу запускає програму з вирощування дитини з людського ембріона. Дівчина виростає в бункері й не підозрює, що відбувається зовні, адже дбайлива «Мати» впевнена, що все живе вимерло. Але одного разу біля їхніх дверей з’являється жінка з благаннями про допомогу.

Дивіться також: Фільми про екстрасенсів і ясновидців – ТОП 30

Прокрутити вгору