Головна сторінка >> Чорна кухня та сучасне дерево: цікаві поради
Чорна кухня та сучасне дерево

Чорна кухня та сучасне дерево: цікаві поради

Чорна кухня та сучасне дерево – класика наших інтер’єрів, дерево зараз у моді на сучасних кухнях. Темне, світле або навіть необроблене дерево, незалежно від його зовнішнього вигляду, воно є обов’язковим на кухні. Щоб підкреслити всі його нюанси та суть, експерти з оформлення кухні асоціюють його з чорним. Один — теплий, а інший — позачасовий, обидва створюють виграшну комбінацію в кімнаті для гурманів. Доказ із найкрасивішими чорними та дерев’яними моделями кухонь + повний посібник, щоб прийняти актуальні тенденції!

Кухня чорна з деревом: чому це зірка моменту і як це прийняти?

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Чорна кухня повертається, розкриваючи весь свій декоративний потенціал завдяки дереву. Матовий або блискучий, щільний або мінімалістичний, чорний має силу підкреслити зернистість і текстуру деревини. Крім того, він привносить глибину в кімнату, що робить його чудовим вибором для невеликих кухонь. Що стосується найпопулярнішого матеріалу в кімнаті для гурманів, дерева, воно миттєво зігріває атмосферу та створює свій фірмовий вигляд. Коротко кажучи, на думку професіоналів з дизайну інтер’єру, це виграшний дует, який потрібно прийняти за будь-яку ціну, щоб прикрасити свою кухню цього року.

Яку кухню з чорного дерева вибрати у своєму домі? Дерев’яна та матова чорна кухня, чорна та індустріальна дерев’яна кухня, сучасна чорна, біла й дерев’яна кухня, дерев’яна кухня з чорною стільницею або центральним мармуровим островом, дерев’яна й чорна кухня… комбінація охоче піддається новим кухонним трендам, щоб краще бути в курсі часу. Бо, зрештою, це не та частина інтер’єру, яку ми не оновлюємо щороку! Відкрийте для себе натхнення в образах і безпомилкові поради щодо успішного чорного та дерев’яного декору кухні.

Цікаво  Ванна кімната під дахом - як її облаштувати?

Який колір поєднується з кухнею з чорного дерева?

дизайн

Який колір стін для сучасної чорної кухні з деревом? Як ви думаєте, чорний підходить до всього? Ну ви праві! Тому ви можете поєднувати дует чорного дерева з декількома модними та позачасовими кольорами, такими як білий, сірий, бежевий, темно-коричневий або навіть зелений. Ідеальний спосіб зробити кухнею з деревом яскравішою – це зробити акцентну стіну в зелено-сірому кольорі. Останній легко знайде там своє місце, особливо якщо ваша стільниця зі світлого дерева. Наш улюблений комбо? Індустріальна кухня з деревом з теракотовою стіною ! Щоб трохи змінити фарбу, ви можете вибрати відкриту цегляну стіну або шпалери.

Який план роботи з чорною кухнею?

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Стільницю для кожної кухні, потрібно ретельно вибирати. Вона повинна бути естетичною, практичною та водночас стійкою. Тому важливо вибрати хороший матеріал. Імітація дерев’яного меламіну ідеально підходить для того, щоб додати світла та затишку до чорної кухні. Те ж саме для стільниці з ламінату. Економна та проста в догляді, вона доступна в декількох варіантах: імітація дуба, граніту, італійське покриття.

Що стосується стільниці з масиву дерева, то її вважають за краще любителі сучасного кухонного декору. Це надійний варіант для вдалого декорування кімнати для гурманів. Крім того, всупереч думці, він дуже міцний, стійкий та надзвичайно простий у догляді. Чорний мармур і нержавіюча сталь також добре поєднуються з дуетом чорного дерева.

Цікаво  Чорна ванна кімната з деревом

Кухня чорна з деревом?

дизайн

На додаток до стільниці та кольору стін, вибір є не менш важливим, щоб скрасити декор кімнати для гурманів. На щастя, в чорно-дерев’яній кухні допускається практично будь-яка зухвалість. Мармурова плитка, плитка, цементна плитка з візерунками, оголена цегла, шиферна фарба чи модні шпалери – вирішуєте, як наповнити кухню з поєднанням чорного дерева.

Цементна плитка, яку можна відкидати за бажанням, дає змогу створювати різноманітні візерунки, такі як печворк або геометричні малюнки, які поєднуються з дерев’яною стільницею. Крім того, вони привносять в кімнату відтінок ретро-шику. Якщо ви прихильник тотального чорного вигляду на кухні, виберіть сплешбек із чорного мармуру, натурального каменю, кварцу чи навіть зеліґеса, який зараз дуже модний. Гра матеріалів є важливим елементом у плануванні та оздобленні сучасної кухні з деревом.

Який поверх з кухнею з чорного дерева?

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Щоб підкреслити вашу чорну кухню дерев’яною стільницею, зверніть увагу на підлогу! Цементна плитка дозволяє розмітити саме цю зону. Вибирайте їх білого, чорного або навіть сірого кольорів, щоб виглядати гармонійно та сучасно. Ви також можете вибрати необроблену дубову підлогу та вощений бетон. Для відкритої кухні з деревом з центральним островом найкращим варіантом залишається поєднання плитки та паркету. Паркет медового кольору, необроблений, чи вибілений ефект, старомодна плитка, цементна плитка або вощений бетон, допускаються всі комбінації.

Цікаво  Інтер'єр спальні з двома вікнами

Галерея: Найкрасивіші чорні та дерев’яні кухні

Поряд з біло-дерев’яною кухнею, чорно-дерев’яна кухня є одним із найбільших трендів зараз. Завдяки тонкому балансу деревина зігріває атмосферу кімнати для гурманів, а чорний колір надає неперевершеної нотки сучасності. Крім того, це незмінне та надзвичайно шикарне поєднання добре поєднується з усіма стилями оздоблення, як показано на наведених нижче моделях!

Кухня в чорному і дерев’яному стилі індустріальний

дизайн

Кухня в чорному і дерев’яні стіни зелені

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Кухня в чорному, дерев’яному та білому кольорах

дизайн

Кухня в чорному матовому та темному дереві

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Ось як оформити чорну кухню у світлому дереві

дизайн

Маленька кухня з чорного та світлого дерева з центральним островом

Чорна кухня та сучасне дерево
Чорна кухня та сучасне дерево

Кухня зі світлого та чорного дерева

дизайн

Чорна кухня з центральним островом у дереві та білому

Чорна кухня та сучасне дерево

Чорна кухня та промислове дерево

дизайн

Чорна кухня та сільське дерево

Чорна кухня та сучасне дерево

Маленька чорно-біла кухня з островом і світлими дерев’яними полицями

дизайн

Біла кухня з чорними акцентами

Чорна кухня та сучасне дерево

Кухня білого, чорного і дерев’яного в індустріальному стилі

дизайн

Кухня в чорному матовому і світлому дереві в стилі мінімалізм

Чорна кухня та сучасне дерево

Який план роботи для дерев’яно-чорної кухні?

дизайн

Бетонна стільниця для чорної та дерев’яної кухні

Чорна кухня та сучасне дерево

Матова чорна кухня, що відкрита до вітальні з обідньою зоною зі світлого дерева

дизайн

Чорна кухня з дерева

Чорна кухня та сучасне дерево

Дизайн дерев’яної, біло-чорної кухні на замовлення

дизайн

Відкрита цегляна стіна та дерев’яна підлога, щоб зробити чорну кухню яскравішою

Чорна кухня та сучасне дерево

Дивіться також: Сучасна кухня з білого дерева 2023

Прокрутити вгору