Головна сторінка >> 8 основних інгредієнтів для випікання торта!
8 основних інгредієнтів для випікання торта

8 основних інгредієнтів для випікання торта!

8 основних інгредієнтів для випікання торта. Немає нічого приємнішого, ніж об’єднати інгредієнти, які вже є у вашому холодильнику та шафках, щоб приготувати смачний й красивий торт.

8 основних інгредієнтів для випікання торта!
8 основних інгредієнтів для випікання торта!

Які інгредієнти використовують при випіканні торта?

Інгредієнти для приготування стандартного бісквіта цілий рік знайдуться на вашій кухні. Ці основні інгредієнти для випікання торта: борошно, яйця, жир (зазвичай масло), цукор, сіль, рідина (зазвичай молоко) та розпушувачі (наприклад, харчова сода).

Це основні інгредієнти для торта, які не можна легко змінити або замінити, якщо ви хочете отримати ідеальну суміш для торта (якщо ви не печете веганський торт). Однак існує безліч додаткових інгредієнтів для торта, які покращують смак, колір та зовнішній вигляд торта, наприклад; какао, лимон, джем, сир, горіхи та сухофрукти — і це лише деякі з них.

Основні інгредієнти торта

Розуміння функціональності кожного з цих основних інгредієнтів для торта допоможе вам зрозуміти, які зміни можливі у рецепті змішування торта та як це зробити пекарю.

Борошно для торта

Борошно, мабуть, найважливіший інгредієнт у суміші для торта, оскільки воно створює основну структуру всього торта. Основним компонентом борошна є глютен, що є білок, який дозволяє пирогу зв’язуватися з самим собою. Глютен створює павутину, яка вловлює та запечатує бульбашки повітря у суміші для торта. Чим більше глютену утворюється у суміші, тим жорсткішим буде пиріг. Ось чому зазвичай краще мати менше глютену, якщо торт правильно застигає. Є кілька різних видів борошна, таких як; універсальне борошно, борошно для кексів, пшеничне борошно і т. д. Найбільш часто використовується і рекомендована при випіканні торта борошно – це борошно для кексів.

Цікаво  Торт лісовий мох - рецепт приготування з фото!

Зміст

Рецепти

Органічні молочні продукти

Ми завжди використовуємо органічні молочні продукти у нашій випічці. Такі інгредієнти, як органічне молоко та масло, не містять пестицидів та добрив. Вони також суворо контролюють і обмежують кількість гормонів і антитіл, що використовуються для їх великої рогатої худоби. Органічні фермери використовують традиційні методи виробництва молока, орієнтовані смаки, а чи не на зручність.

Яйця вільного вигулу та органічні яйця

Коли справа доходить до випікання торта, яйця виконують кілька важливих функцій. Їхня основна мета – діяти як сполучне, щоб зберегти готовий продукт непошкодженим та скріпленим. Не кажучи вже про те, що яєчні білки є агентом, що підсушує, що надає тісту стійкість, а жовтки надають текстуру і смаку торта. Як і у випадку з виробництвом молока, органічні яйця та яйця на вільному вигулі надходять з органічних ферм, де курчата вирощуються з обмеженою кількістю пестицидів та добрив, якщо такі взагалі є, знову ж таки з упором на свіжий смак, а не на кількість чи зручність.

Повножирне молоко

Найбільш поширеним типом рідини, яка використовується в суміші для тортів, є молоко. Однак є кілька рецептів, в яких як рідкий інгредієнт для торта використовується вода, соки або альтернативне молоко. Рідина допомагає зв’язати сухі інгредієнти разом та є не від’ємною частиною будь-якого рецепта гарної випічки.

Цікаво  Безглютенова шарлотка з яблуками

Молоко, яке найкраще використовувати при випіканні тортів, – це незбиране, оскільки воно зазвичай містить 3,5% жиру, а знежирене молоко його не містить. Жир, що міститься в молоці, відіграє важливу роль у випіканні тортів, оскільки діє як пом’якшувальний та зволожуючий засіб. Це означає, що ваш пиріг містить трохи більше жиру і, як правило, виходить повітрянішим з дрібнішою крихтою і менш сухим з ​​більш вологою основою.

8 основних інгредієнтів для випікання торта!

Цукрова пудра, а не цукровий пісок

Цукор використовується як основний інгредієнт торта, оскільки він підсолоджує торт. Це також допомагає стабілізувати тісто й допомагає зберегти торт вологим та м’яким. Ми рекомендуємо використовувати цукрову пудру замість цукрового піску через розмір гранул цукру. Цукрова пудра менша і тонша, ніж цукровий пісок, що робить її більш універсальною і кращою для випікання тортів. Її маленькі гранули легше змішуються і легше розчиняються у поєднанні з іншими інгредієнтами, надаючи тортам рівної та менш грубої текстури. Якщо у вас немає цукрової пудри у кухонній шафі, просто подрібніть цукровий пісок у кухонному комбайні до дрібного помелу.

Екстракт ванілі, а не есенція

Ваніль є невидимим незамінним інгредієнтом у випіканні тортів. Вона підтримує, врівноважує і надає глибину рецепта як підсилювач відмінного смаку. Ванільна есенція та екстракт ванілі часто згадуються як те саме, але навіть попри те, що пляшки можуть виглядати однаково, те, що знаходиться всередині, не є таким. Ванільна есенція – це виготовлена ​​рідина, яка на смак трохи нагадує ваніль, але містить мало або зовсім не містить справжньої ванілі. Похідні есенції вимагають додаткових добавок, таких як барвники, підсолоджувачі та консерванти, щоб вони виглядали та пахли як справжні. Ванільна есенція зазвичай тонша, світліша за кольором і має слабкий і менш складний смак, ніж справжній екстракт, що робить її набагато менш бажаним вибором як інгредієнт для випікання тортів.

Цікаво  Пиріг з малиною - рецепт приготування з фото!

Рецепти

Небагато кави для посилення шоколадного смаку

Ніщо не зрівняється з липким шоколадним тортом з інтенсивним шоколадним смаком та багатою текстурою. Ми познайомимо вас із секретним інгредієнтом для випічки, який дійсно може посилити смак шоколаду – розчинною кавою. Так, міцна кава, улюблений ранковий стимулятор нації, також трохи посилює смак шоколаду. Кава і шоколад мають однаковий смаковий профіль, тому, коли шоколад додається трохи кави, ці насичені смаки посилюються нотками спецій. Однак, переконайтеся, що використовуєте лише невелику кількість (наприклад, пару чайних ложок залежно від розміру), щоб уникнути додавання сильного смаку кави до вашого пирога.

Високоякісний какао-порошок, а не порошок гарячого шоколаду

Важливо використовувати високоякісний какао-порошок при випіканні тортів замість гарячого шоколадного порошку через високу концентрацію какао. Какао-порошок виробляється з чистих какао-бобів, що надає суміші для торта інтенсивніший шоколадний смак. У гарячому шоколаді міститься велика кількість цукру, в той час як какао-порошок є чистим какао без додавання будь-якого підсолоджувача, що означає, що він не вплине на насолоду рецепта.

Смачного!

Прокрутити вгору