Головна сторінка >> 6 продуктів для жіночої краси та здоров’я!
6 продуктів для жіночої краси та здоров'я!

6 продуктів для жіночої краси та здоров’я!

6 продуктів для жіночої краси та здоров’я! Здорове харчування дуже важливий елемент у житті кожної дівчини та жінки. Адже зовнішнє здоров’я залежить від того, що ми їмо. І якщо ваше харчування не збалансування, не корисне, то не одна косметична процедура не впорається з проблемами шкіри, волосся чи нігтів. Для того, щоб Ви завжди були красивими та здоровими, ми підібрали 6 продуктів для жіночої краси та здоров’я.

1. Продукт, який допоможе зберегти еластичність шкіри – крес – салат.

Крес – салат – містить багато заліза та антиоксидантів. Включаючи його у свій раціон, можна поліпшити стан шкіри. Антиоксиданти знімають запальні процеси, покращують кровообіг. Залізо, яке міститься в крес-салаті, наповнює шкіру киснем, шкіра стає гладкою, еластичною і блискучою. Крес-салат можна знайти на полицях супермаркетів, а також виростити у себе вдома. Вживати можна щодня.

Цікаво  Низький вміст вуглеводів - правильне меню - запорука успіху

2. Для зміцнення та густоти вій підійдуть зелені боби.

Зелені боби містять кремній, який необхідний для густоти та зростання вій. Вживайте 200 г 1 – 2 рази на тиждень. Зелені боби можна замінити на спаржеву квасолю.

3. Яйця для міцних та здорових нігтів.

Яйце, як відомо, містить білок, а також жиророзчинні вітаміни та біотин, який частково синтезується нашим організмом. Біотин потрібен для міцності наших нігтів та волосся. Їжте 2-3 яйця на тиждень і ваші нігті завжди будуть здоровими.

6 продуктів для жіночої краси

4. Вигладити молодше допоможе ківі.

Ківі містить багато аскорбінової кислоти, а вона бере участь у синтезі колагену, який необхідний для молодості шкіри. На день можна з’їдати по 2 ківі.

Цікаво  Харчування при хронічних запорах: поради та рекомендації

5. Продукт, який зробить ваше волосся розкішним – гарбузове насіння.

Гарбузове насіння містити цинк, а нестача цинку, як відомо, сприяє, випадає волосся. Додайте 15-20 грам гарбузового насіння в салати та в каші щодня.

6. За гладкість і ніжність губ відповідає насіння льону.

Насіння льону містить омега – 3 жирні кислоти та жиророзчинні вітаміни, що роблять шкіру губ зволоженою та насиченою вітамінним. Одну ложку додавати в каші та салати. щодня.

6 продуктів для жіночої краси та здоров'я!

Смачного!

Прокрутити вгору