Головна сторінка >> 5 фантастичних фільмів Нетфлікс
5 фантастичних фільмів Нетфлікс

5 фантастичних фільмів Нетфлікс

5 фантастичних фільмів Нетфлікс. У цій публікації ви знайдете п’ять цікавих фільмів від стрімінгового сервісу Нетфлікс, які ви могли пропустити. Зазначу, що наведені нижче фільми є виключно нашим вибором. Сподіваюся, вам сподобається наша збірка фільмів.

У тіні Місяця (In the Shadow of the Moon)

5 фантастичних фільмів Нетфлікс
5 фантастичних фільмів Нетфлікс

«У тіні Місяця» — Фільм починається у тимчасовому відрізку 1988 року, коли за дивних обставин, від крововиливу в мозок, гинуть троє людей. Головний герой, поліційний Томас Локхарт, вирішує, що це шанс йому проявити себе, і він береться за розслідування нехарактерних вбивств. Розслідування приводить поліційного до підозрюваної, яка загадково гине у нього на очах, розкриваючи деякі подробиці з майбутнього. Попри дива, справу закривають, але через дев’ять років вбивства повторюються, і знову підозрюваною стає незнайомка, яка раніше загинула. А далі зав’язується неймовірний колообіг подій. Попри мій, можливо, нудний опис, фільм нехарактерний, і показує переміщення в часі, а також до чого призводить одержимість однією ідеєю в зрізі всього життя людини. Подивіться трейлер і якщо вам сподобається, обов’язково відкладіть цей фільм для вечірнього перегляду.

Цікаво  20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Рейтинг IMDb 6.2

Як це закінчується (How It Ends) – 5 фантастичних фільмів Нетфлікс

фільми 2

Це фільм катастрофа, що розповідає про хлопця, який має попросити батька його дівчини благословення на шлюб. Але знайомство батьків та нареченого відбувається не за планом. На всю країну валиться низка загадкових катаклізмів, відключається електрика, порушено зв’язок та інші комунікації, а на вулиці відбуваються незрозумілі аномалії. При цьому, влада не дає жодної офіційної інформації. Попри те, що стосунки хлопця та батька дівчини спершу не склалися, їм належить вирушити у довгу та небезпечну подорож, щоб розшукати кохану дівчину та дочку.

Цікаво  Джемма Чан - добірка цікавих фільмів ТОП 10

Рейтинг IMDb 5.0

Парадокс Кловерфілда (The Cloverfield Paradox)

5 фантастичних фільмів Нетфлікс
5 фантастичних фільмів Нетфлікс

Ця картина вже більше підходить до улюбленого жанру наукової фантастики. Фільм є однією з трьох картин нарівні з «Монстро» і «Кловерфілд 10», що розповідає про ті самі події, тільки з абсолютно різних точок зору. Саме цей фільм розповідає про астронавтів, які на міжнародній станції проводять експерименти із прискорювачем частинок. Ці дослідження повинні раз і назавжди покінчити з енергетичною кризою Землі. Але в ході експерименту щось йде не за планом, і членам науково-дослідного корабля здається, що їхня рідна планета Земля зникла. У ході розвитку сюжету астронавтам доведеться розв’язувати питання повернення додому, а також зіткнутися з незвичайними явищами на борту корабля.

Рейтинг IMDb 5.5

Анигіляція (Annihilation)

фільми 4

Це чудовий науково-фантастичний фільм. Фільм розповідає про події після падіння дивного метеорита на Землі. У місці падіння з’явилася аномальна зона, що постійно розростається. Вченим і військовим, на чолі з головною героїнею, доведеться вирушити в цю аномалію та виявити причини її поширення. Фільм досить непоганий, відмінний задум та реалізація.

Цікаво  20 Цікавих міні серіалів, від яких неможливо відірватися

Рейтинг IMDb 6.8

Спектральний аналіз (Spectral) – 5 фантастичних фільмів Нетфлікс

І насамкінець досить непоганий фантастичний бойовик під назвою «Spectral». Сюжет фільму розвивається у Молдавії, де йде громадянська війна. На місце подій прибувають миротворці, але вони стикаються з незрозумілим противником, який не бачимо і невразливий для звичайної зброї. Місцеві жителі вже прозвали невідомих істот «мертвими, що ожили». Вчений, що прибув на місце подій, дізнається, що ці невидимі істоти створені й керовані людиною. Вченому разом зі спеціальним підрозділом військових доведеться розв’язувати цю проблему та вибратися з міста живими. Цілком непоганий фільм для одноразового перегляду.

Рейтинг IMDb 6.3

Дивіться також: 10 найсмішніших комедій на Нетфлікс

Приємного перегляду!

Scroll to Top