Головна сторінка >> 35 найкращих міні серіалів які варто подивитися!
35 найкращих міні серіалів

35 найкращих міні серіалів які варто подивитися!

35 найкращих міні серіалів. Класичні серіали завжди популярні, але іноді набагато цікавішими творами є компактні тайтли закритої форми. Ми вибрали найкращі міні серіали, які варто подивитися у 2022 році!

Особливість серіалів у тому, що вони можуть тривати вічно. Їхні творці часто перебільшують із фіналом («Залишитися живими») або не вміють виплутуватися зі всіх піднятих ниток («Гра престолів»). Інші діють класно і мають ідею для закритої історії («Заборонена імперія»), а треті кажуть, що мали ідеї, але не вистачило коштів («Карнавал»). Наведений вище список не має сенсу, оскільки показує, наскільки серіал візуально складний.

Міні серіал — набагато простіший формат, принаймні, на перший погляд. Це низхідна форма, яка б не вмістилася б у класичному 2-х або навіть 3-х годинному фільмі, але занадто коротка, щоб її можна було розділити на кілька сезонів.

Ми відібрали для вас 30 найкращих міні серіалів, які ви можете знайти на популярних платформах — більшість із них будуть поглинені за вечір або два.

Цікаво  Турецькі серіали комедії - ТОП 20

Зміст

Серіал Буде боляче

35 найкращих міні серіалів

«Буде боляче» тепер я без сумнівів можу назвати його найкращим міні серіалом 2022 р. Видатна роль Бена Уішоу та добре написаний сценарій розповідають історію про складний вибір, відповідальність і, перш за все, про вміння справлятися у критичні ситуації. Попри те, що ви могли подумати, це не просто черговий медичний серіал.

Серіал розповідає історію молодого гінеколога, який працює в одній із лондонських лікарень. Постановка була заснована на щоденнику доктора Адама Кея, який через багато років пішов з британської служби охорони здоров’я. У книзі він описав непрості реалії, у яких діють молоді лікарі. Трагічна історія із вкрапленнями нетрадиційного чорного гумору.

Пем і Томмі – 35 найкращих міні серіалів

фільми 2

«Пем і Томмі» — серіал, натхненний реальною історією, тому певною мірою маємо справу з нетрадиційною біографією, а точніше — із відомим уривком із життя Памели Андерсон та Томмі Лі. Це постановка лише для дорослих.

Цікаво  Топ-10 українських фільмів та серіалів: огляд кращого кіно України

Це не найкращий міні серіал, але його варто подивитися через ролі Лілі Джеймс і Себастьяна Стена. Це більше, ніж просто скандальна перша шоста історія у світі знаменитостей, що доводить, що Пем і Томмі були не призвідниками, а жертвами всієї ситуації. Це дозволяє глянути на героїв трохи з іншого, більш людського боку. Майте на увазі – це міні серіал не для всіх.

Під Прапором Небес (Under the Banner of Heaven)

35 найкращих міні серіалів 3
35 найкращих міні серіалів

У міні серіалі «Під прапором небес» Ендрю Гарфілд грає роль побожного детектива, який має зіткнутися з однією з найскладніших кримінальних справ у своїй кар’єрі. Сюжет серіалу навіяний реальними подіями, що відбувалися у штаті Юта у 1980-х роках.

Головний герой – Джеб Пайр, шановний детектив та приватний мормон. Одного разу в його спільноті відбувається жорстоке вбивство, і Пайєр стикається з найважчим випробуванням у своєму житті. Йому доводиться поєднувати свою роль детектива з віруючим. У оповіданні сім епізодів.

Цікаво  10 відмінних британських детективних серіалів, які варто подивитися

Останні дні Птолемея Грея – 35 найкращих міні серіалів

фільми 4

«Останніми днями Птолемея Грея» — шестисерійна історія, заснована на книзі Уолтера Мослі, який перетворив її на сценарій оригінального серіалу.

Після несподіваної втрати довіреного опікуна Птолемея Грея бере на себе осиротілий підліток Робін. Коли з’ясовується, що нова терапія відновить спогади Птолемея, стерті прогресуючою деменцією, підліток та її протеже разом починають відкривати собі шокуючу правду.

Сходи

35 найкращих міні серіалів 5
35 найкращих міні серіалів

“Сходи” – оригінальний серіал, в якому знімаються одні з найсильніших сторін – Колін Ферт і Тоні Коллетт, а також інші: великі Жюльєт Бінош, Дейн ДеХаан і Патрік Шварценеггер.

Це реальна історія, заснована на житті Майкла Петерсона, його великої родини в Північній Кароліні та підозрілої смерті його дружини Кетлін Петерсон. Хоча це може сподобатися не всім, після поглиблення цієї історії серіал є ідеальним доповненням, яке прояснює багато тем. Варто подивитися, але напевно краще, якщо хоча б трохи підготуватися.

Прокрутка до верху