Головна сторінка >> 10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс! Netflix у своїй бібліотеці має сотні детективних серіалів різних країн та епох. Тут ми зібрали рейтинг із 10 серіалів, які точно варто подивитися. Але серіали розставлені не від гіршого на краще чи навпаки, а у випадковому порядку.

Мисливець за розумом» (Mindhunter)

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
 • 2017-2019 (2 сезони)
 • IMDb: 8,6

Девід Фінчер занурює до Америки 70-х, де ФБР розслідують справи найскладніших маніяків. Серіал ґрунтується на книзі криміналіста, який спеціалізується на психології вбивць. «Мисливець за розумом» – це не про стрімкий екшен, а про довгі діалоги та спроби зазирнути в розум маніяка, який на перший погляд здається навіть милою людиною.

Серіал похмурий і скупий на яскравість, але сценарій робить свою справу – звичайні допити (які нагадують інтерв’ю журналістів) зберігають особливу напругу.

“Незнайомець” (The Stranger)

серіали 2
 • 2020 (1 сезон)
 • Оцінка IMDb: 7,3

Британський детективний серіал із восьми серій, який залишився мало поміченим. Але має свою невелику фан-базу. «Незнайомець» розповідає про загадкову жінку в англійському містечку. Точніше ця жінка розповідає всім різні секрети близьких людей.

Наприклад, чоловік дізнається, що її дружина симулювала вагітність, і жодного викидня не було. А іншій жінці незнайомка повідомляє, що її дочка зайнята проституцією. Невелике містечко вирує і тривожиться – відкрилося надто багато таємниць. І звідси розгортаються нові дивовижні події.

Цікаво  Найкращі українські серіали які варто подивитись!

“Грішниця” (The Sinner) – 10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
 • 2017 – 2021 (4 сезони)
 • IMDb: 7,9

Серіал незвичайно працює з розповіддю – ми одразу знаємо вбивцю. Жінка вбиває хлопця на пляжі, зізнається у цьому, але не може пояснити, навіщо це зробила. Тепер це завдання детективу – з’ясувати її мотиви. “Грішниця” у першому сезоні фокусується на почуттях однієї жінки, яка то втрачає пам’ять, то живе звичайним життям. Детектив поступово розуміється на тонкощах її психології, щоб розкрити справу.

У другому сезоні детектив розслідує нову справу – тут теж винний на поверхні (хлопчик убив своїх батьків), але завдання не просто покарати вбивцю, а в тому, щоби зібрати складний пазл і зрозуміти всю картину злочину.

“Фарго” (Fargo)

серіали 4
 • 2014 – 2020 (4 сезони)
 • IMDb: 8,9

Серіал, зроблений на кшталт однойменного фільму братів Коенів. І серіальна версія вже перевершила у плані культовості оригінал.

Щосезону розповідає свою історію, але незмінні загальні деталі: снігова атмосфера Північної Дакоти, жорстокі злочини та наївно-дивні люди, які потрапляють у незвичайний для себе заміс. І обов’язково у цій історії є чесний поліційний зі складною долею.

«Фарго» як жанр – це не лише детектив, а й кримінальна драма із фірмовим чорним гумором. І кожен сезон по-своєму унікальний: у першому тягне харизма акторів, а в третьому – багатошаровий сюжет, а в четвертому – атмосфера 50-х років (серіал у кожному сезоні розповідає про події різних епох).

Цікаво  Кіно де всі ризикують: бойовики на вечір

“Створюючи вбивцю” (Making a Murderer)

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
 • 2015 – 2018 (2 сезони)
 • IMDb: 8,6

Один із найкращих документальних серіалів Netflix. Він розповідає про історію Стівена Ейвері. Спочатку його несправедливо затримують за звинувачення у зґвалтуванні – експертиза ДНК дає змогу звільнити Ейвері. Але потім його знову затримують – за звинувачення у вбивстві.

У новій справі також усе складно. “Створюючи вбивцю” в деталях показує особливості судової системи США. Ви відчуйте себе детективом чи суддею присяжних – серіал показує нові нюанси справи, і важко однозначно сказати: винен Ейвері чи ні.

“Бруклін 9 – 9” (Brooklyn Nine-Nine) – 10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

серіали 6
 • 2013 – 2021 (8 сезонів)
 • IMDb: 8,4

Комедійний детектив про будні поліції Нью-Йорка Зазвичай будується за схемою: одна річ – одна серія. Але сюжет у “Брукліна” відходить на другий план. Серіал розквітає шляхом палітри персонажів – вони всі яскраві та незабутні. Детектив-баламут, поліційна відмінниця, суворий начальник, надто добрий коп і ще десяток характерів.

«Бруклін» – рідкісний серіал, де поліційні розслідування не виставлені серйозно та надто драматично. Все по-доброму і з хвиським гумором.

“Співучасник” (Collateral)

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
 • 2018 (1 сезон)
 • IMDb: 6,7

Чотирисерійний детектив. У центрі подій – вбивство у Лондоні. Спочатку всім здається, що справа пересічна, але новий детектив – мила вагітна жінка – перевертає уявлення. Виявляється, в історії відіграв велику роль міжнаціональний конфлікт, який спричинив вбивство емігранта. Але ми не спойлери – все набагато цікавіше.

Міцний та лаконічний серіал про соціальні проблеми великого міста. Він сподобається тим, хто хоче захопитися детективом на один-два вечори.

«Алієніст» (The Alienist)

серіали 8
 • 2018-2020 (2 сезони)
 • IMDb: 7,7
Цікаво  Цікаві фільми про викрадення машин - ТОП

Нью-Йорк кінця XIX століття, в місті відбуваються загадкові й жорстокі вбивства дітей. За справу беруться майбутній президент Теодор Рузвельт та незвичайний психолог, який спеціалізується на ментальних особливостях людей. У другому сезоні справи розслідує перша жінка поліційна у Нью-Йорку.

Серіал чудово передає атмосферу епохи та радує шанувальників книги, за якою він зроблений. Автор роману «Алієніст» контролював написання сценарію.

“Як уникнути покарання за вбивство” (How to Get Away with Murder)

10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс
 • 2014-2020 (6 сезонів)
 • IMDb: 8,1

Напружений судовий детектив про адвоката, який викладає студентам курс під назвою «Як уникнути покарання за вбивство». Серіал динамічно розповідає про будні юристів та підозрюваних у тяжких злочинах.

Багато сюжетних ліній, які ненав’язливо переплітаються, щоб створити в результаті вау-ефект сюжетного повороту. А головна героїня приваблива двоїстим характером: надміру драматична та егоїстична до людей, але при цьому співчутливо ставиться до своїх клієнтів.

“Незнайомець” / “Таємний ліс” (Bimilui sup / Stranger
Forest of Secrets) – 10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

серіали 10
 • 2017-2020 (2 сезони)
 • IMDb: 8,5

Південнокорейський серіал про незвичайного прокурора. Після операції в дитинстві він перестав відчувати емоції – цей чоловік максимально строгий, не підкуплений, з ідеальною пам’яттю та мисленням.

Основний сюжет запускає вбивство поліціянта – і тепер байдужий прокурор розслідує справу разом із напарницею. І це призводить до того, що пара займається проблемами корупції у південнокорейській поліції.

Зазвичай за одну серію розкривається одна справа, але варто бути уважною при перегляді – цей серіал сповнений деталей і підійде для найвдумливіших глядачів.

Дивіться також: Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху