Головна сторінка >> Який розумний годинник купити у 2023 році
Який розумний годинник купити у 2023 році

Який розумний годинник купити у 2023 році

Який розумний годинник купити у 2023 році – разом зі смартфоном смартгодинник спрощує життя настільки, що після початку використання вже важко уявити без нього щоденну рутину. Тож який смарт вотч придбати у 2023 році, щоб отримати актуальний набір функцій та закрити всі свої нагальні потреби? Розглянемо декілька прикладів, а купити модель можна в інтернет-магазині Eldorado.ua.

Найактуальніші моделі

Підготували список із трьох найцікавіших варіантів.

Honor MagicWatch 2

На дисплеї гаджета ви зможете чітко прочитати всі повідомлення навіть за яскравого денного світла. Пристрій без проблем синхронізується зі смартфоном через застосунок. На годинник можна завантажити до 500 музичних треків та слухати їх через бездротові навушники. З Smart Watch вийде зателефонувати за будь-яким номером з книги контактів на смартфоні. Щодо аналізу стану здоров’я, то гаджет фіксує одразу декілька показників:

  • витрачені калорії;
  • пульс;
  • рівень кисню в крові;
  • режим тренування.

Місткість акумулятора становить 455 мАг. Цього вистачить приблизно на тиждень активного користування. Не рекомендуємо відкривати забагато програм у фоновому режимі: через це годинник розпоряджатиметься швидше.

Гаджет сумісний зі смартфонами на Android та iOS.

Який розумний годинник купити у 2023 році
Який розумний годинник купити у 2023 році

Який розумний годинник купити у 2023 році – Samsung Galaxy Watch4

Перший смартгодинник від бренду з новою операційною системою WearOS від Google. Дисплей круглий, дуже якісно та чітко передає зображення, доступна функція регулювання яскравості.

Годинник зручно сидить на руці завдяки можливості регулювання довжини ременя та невеликої ваги корпусу (лише 26 г).

Гаджет можна під’єднати тільки до смартфонів на Android. Після синхронізації ви легко відстежуватиме показники артеріального тиску та ЕКГ, а також отримуватиме інформацію про співвідношення жирової та м’язової тканин у тілі. Слухати музику та сплачувати покупки карткою, бачити повідомлення та відповідати на них на невеликому екрані годинника — усе це можна робити без смартфона.

Місткість акумулятора — 247 мАг. Цього вистачить на 40 годин активного використання. Для повного заряду знадобиться 2 години.

Який розумний годинник купити у 2023 році – Apple Watch SE

Один із кращих варіантів за співвідношенням ціни та якості. Зображення на дисплеї змінюється плавно, без різких рухів. Для синхронізації зі смартфоном та налаштування знадобляться три програми. Загальне управління зосереджене на екрані, але для легкого скролінгу можна використовувати невелике колесо на корпусі.

За допомогою гаджета ви фіксуєте свою фізичну активність та результати тренування, режим сну та серцевий ритм. Годинник сам нагадає вам зробити зарядку, перейти до менш галасливого місця чи випити склянку води.

Через пристрій можна відповідати на повідомлення, слухати улюблені треки чи телефонувати. Місткість акумулятора — 245 мАг. Цього вистачить на 18 години використання. Пристрій повністю заряджається за 2 години.

Прокрутка до верху