Головна сторінка >> Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно?
Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно?

Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно?

Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно? Регулярні профілактичні огляди – найефективніший спосіб вчасно виявити патологічні зміни. На жаль, велика група жінок не користується такими тестами. Причини цього, звичайно, різні, але це не змінює того факту, що не проходити регулярні профілактичні огляди є величезною помилкою. Важливо знати, що чим раніше буде виявлено захворювання, тим більше шансів на одужання. Це стосується і найнебезпечніших захворювань, зокрема раку. Тож які профілактичні огляди повинна регулярно проходити кожна жінка?

УЗД молочних залоз і мамографія

Одним з обстежень, яке кожна жінка повинна проходити регулярно, є мамографія. Тест дозволяє виявити навіть 90-95% новоутворень на дуже ранній стадії розвитку. На цій стадії будь-який рак повністю виліковний. Само обстеження, звичайно, є абсолютно безпечним і безболісним. Кожна жінка старше 50 років повинна проходити мамографію кожні два роки. Однак ніщо не заважає регулярно проходити таке обстеження жінкам молодшого віку, бажано з 35 років.

Цікаво  Масаж Гуаша: здоров'я та краса через традиційні прийоми

Що стосується ультразвукового дослідження, то воно є доповненням до мамографічного дослідження. Завдяки йому можна виявити патологічні зміни, які не може виявити мамографія. Жінкам, які помітили такі зміни, як шишки, виділення із грудей (у жінок, які не вагітні та не годують грудьми), а також зміни в грудях, слід пройти ультразвукове дослідження. Що важливо, УЗД дозволяє виявити зміни, які ще зовсім не відчуваються під пальцями. Його виявлення на цій стадії дозволяє повністю одужати.

Цитологія

Ще одне обстеження, яке повинна регулярно проходити кожна жінка, це цитологія. Цитологічне дослідження шийки матки дозволяє виявити пухлинні зміни на самій ранній стадії. Це дозволяє швидко провести лікування і повернути повне здоров’я. Це особливо актуальне дослідження. Рак шийки матки є одним з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок. На жаль, однією з причин є відсутність регулярних цитологічних досліджень. Цитологію необхідно проходити регулярно кожній жінці після 25 років або не пізніше 3 років після початку статевого акту. Цитологію необхідно проводити кожні 3 роки.

Цікаво  Причини виникнення та лікування опіків

Серцеві тести – Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно?

Говорячи про обстеження, які жінки повинні проходити регулярно, не можна забувати про кардіологічні дослідження. Серцево-судинні захворювання є тривожно поширеними серед жінок. Регулярне виконання таких тестів може ефективно запобігти можливому інфаркту. Слід пам’ятати, що у жінок з гіпертонією, цукровим діабетом і хронічними запальними захворюваннями сполучної тканини ризик серцевого нападу значно вищий. Звідси необхідне регулярне кардіологічне обстеження. Якщо ви хочете подбати про своє серце, вам також слід подбати про свій раціон. Має великий вплив на серцево-судинну систему.

Тести щитовидної залози – Які профілактичні огляди жінка повинна проходити регулярно?

Нарешті, необхідно згадати аналізи щитовидної залози. Неправильна робота щитовидної залози негативно позначається на всіх внутрішніх органах. Ба більше, хвора щитовидка не болить. Тому необхідно регулярно проходити обстеження. Мова йде в першу чергу про аналізи крові на рівень гормонів щитовидної залози. Близько половини жінок з гіпотиреозом навіть не підозрюють про це. Відсутність основних симптомів на початковій стадії захворювання означає, що регулярні огляди є єдиним шансом швидко його виявити. Звичайно, про стан щитовидної залози потрібно дбати щодня. Велике значення тут має правильне харчування.

Цікаво  Бананова дієта - Хочете схуднути? Їжте банани!

Міцного здоров’я!

Прокрутка до верху