Головна сторінка >> Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари?
Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари?

Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари?

Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари? Кожен знає, що за необхідності придбати ліжко в спальню, краще брати двоспальну модель. Двомісна конструкція необхідна для забезпечення спільного відпочинку, а також стане чудовим варіантом на перспективу, якщо користувач наразі несімейний. В будь-якому випадку це найбільш вірогідне рішення, типовий формат «два зайці одним каменем». І зручно, і просторо, і функціонально – оптимально з усіх боків.

Де купити двоспальне ліжко в Україні?

За потреби придбати меблі ми зазвичай звертаємося до меблевого салону або, що краще, до інтернет-магазину відповідної тематики. Якщо необхідно вибрати ліжко на дві персони, рекомендуємо ресурс https://fayni-mebli.com/ua/tag-bed-double.html, де можна купити двоспальне ліжко в Києві з доставлянням по Україні.

Цікаво  Інтер'єр сауни - як оформити

На які характеристики звертати увагу, купуючи двоспальне ліжко?

Під час вибору таких меблів як ліжко, слід враховувати чимало факторів, зокрема особисті потреби та характеристики виробу. Буває так, що ліжко може вам не підходити взагалі, але комусь саме воно стане в пригоді. І навпаки.

Тому звертаємо увагу на параметри, що вказані в специфікаціях, і відповідно примірюємо їх до власних параметрів.

Отже, на що саме звертаємо увагу в першу чергу:

  • розміри конструкції vs площа приміщення – оскільки двоспальне ліжко, як правило, береться в окрему невеличку за площею кімнату (спальню), його розмір має на 100% відповідати цьому параметру (в протилежному випадку можна стикнутися з безліччю незручностей через брак вільного місця у кімнаті);
  • ступінь жорсткості матраца vs здоров’я хребта – якщо ліжко береться разом з матрацом, слід враховувати степінь його жорсткості, адже від цього залежить зручність та й взагалі здоров’я хребта.
Цікаво  Класичний дизайн вітальні

Трохи детальніше щодо ступеня жорсткості матраца. Вибір потрібно робити індивідуально, але є загальноприйняті правила, як саме це працює. Якщо у вас проблеми в зоні шийної ділянки хребта, рекомендується жорстка спальна поверхня. При болях в попереку, навпаки, необхідно дивитися в бік м’яких матраців. Ліжка зі спальною зоною середньої жорсткості є універсальними та підходять більшості користувачів.

Інші параметри та характеристики

Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари?
Як вибрати двоспальне ліжко для сімейної пари?

Крім вище названих є й інші фактори, на які варто звернути уваги, вибираючи двоспальне ліжко. Перш за все, це особливості узголів’я (може бути м’яким або жорстким).

Разом з узніжжям це єдина декоративна складова ліжка, тому можна легко підібрати саме те, що відповідає вашому смаку.

Цікаво  Аксесуари для ванної кімнати - ідеї для сучасного оформлення

Крім того, враховуємо матеріал виготовлення корпусу. Більшість моделей мають дерев’яну основу, а також є моделі з ДСП, МДФ та металевого профілю.

Прокрутити вгору