Головна сторінка >> Як навчитися кататися на роликах?
Як навчитися кататися на роликах?

Як навчитися кататися на роликах?

Як навчитися кататися на роликах? Хоча катання на роликових ковзанах приносить масу задоволення, багатьом людям важко в цьому переконатися. Особливо на початку, коли їхні навички обмежуються збереженням відносно простої пози без руху. Однак навчитись водити — це те, чим варто зацікавитися. Результати будуть більш ніж задовільними.

Тим більше, що весь досвід має бути взагалі неприємним і травматичним. Хитрість полягає у виборі правильного методу та правильного підходу. Не впадайте у відчай після першої невдачі. Навіть якщо вони пов’язані з падінням чи іншими неприємностями. Найкраще встати, витерти пил і спробувати знову. Повільно, крок за кроком, зосереджуючись на конкретній діяльності, яку потрібно освоїти. Не знаєте, як це зробити? Перегляньте поради за посиланням https://rollerblade.in.ua/ можливо, вони полегшать вам процес.

Навчання катанню на роликах – з чого почати?

Як навчитися кататися на роликах?
Як навчитися кататися на роликах?

Найкраще з самого початку, тобто з відповідної підготовки, завдяки якій перші моменти на ковзанах будуть набагато легшими. Тут варто підкреслити, що людям, які не уникають фізичних навантажень і регулярно рухаються, буде легше. В основному через те, що м’язи їх ніг краще пристосовані до зусиль. Це впливає, серед іншого, на збереження рівноваги, а також на загальну силу.

Однак, навіть якщо спортом не займаєтеся кілька разів на тиждень, ви можете подбати про відповідну підготовку. Нижче наведено питання, які заслуговують на найбільшу увагу.

 • Ковзани для початківців. Як виявилося, вибір обладнання може суттєво вплинути на ефективність і комфортність навчання водінню. Якщо ви зупините свій вибір на моделях, які не сидять по фігурі, ви повинні враховувати, що вони можуть бути дуже незручними. Наприклад, через те, що вони занадто великі або занадто малі, неправильного розміру коліс або неякісного взуття. Тому, якщо ви хочете почати кататися на ковзанах, вам слід спочатку вибрати спорядження, дивіться більше за посиланням https://rollerblade.in.ua/roliki-dytyachi/.
 • Інші елементи обладнання. Під час катання знадобляться захисні аксесуари. Особливо на самому початку. Обов’язково одягайте шолом, а також наколінники. Корисними будуть і додаткові наручні вироби. Таким чином ви уникнете болісних наслідків падінь. У кращому випадку вони закінчаться саднами й синцями, а в гіршому – переломами. Варто пам’ятати.
 • Правильна постава під час навчання. Безпека та комфорт водіння багато в чому залежать від вашого ставлення. Найкраще кататися з трохи зігнутими колінами й нахилом тулуба вперед. Занадто далеко нахилятися назад — найкращий спосіб впасти. Ролики починають бігти вперед, через що ви втрачаєте рівновагу і, нарешті, приземляєтеся на землю.
Цікаво  Що таке роблокс - все, що вам потрібно знати!

Як навчитися кататися на роликах?

 • Роликове відштовхування. Тепер, коли ви знаєте, як стояти, все, що залишилося зробити, це почати їздити. Зігнувши ноги, ваші рухи стануть більш плавними. Це дозволить вам вільно розводити ноги в сторони. Це найкращий спосіб змусити ролики рухатися. Найкраще робити це повільно. Занадто динамічні рухи також можуть призвести до падінь.
 • Метод малих кроків. Хоча багато хто хоче навчитися всьому і відразу, до катання на роликових ковзанах слід підходити спокійно, зосередившись на одному конкретному занятті. Спочатку навчіться стояти й балансувати, потім тренуйтеся рухатися і повертатися. Обов’язково освоїте своє гальмування, використовуючи вбудоване гальмо або одну з технік, які ви виберете. Таким чином вам все буде набагато легше. Особливо, коли перші заняття проходять за участю досвідченої людини, яка на дуже високому рівні опанувала катання на роликах.
 • І як тільки ви покращите координацію рухів і оволодієте найважливішими навичками, продовжуйте практику. Спробуйте кататися в різних місцях і умовах. Звичайно, весь час пам’ятаючи про всі запобіжні заходи, які гарантуватимуть безпеку як вам, так і оточуючим – перехожим та іншим фігурантам.

Звичайно, не завадить розігрітися перед їздою. Кілька розтяжок або коротка пробіжка підготують ваші м’язи до навантажень, завдяки чому ви набагато краще переносите всі навантаження, пов’язані з їздою.

Подбайте про відповідне місце для навчання катанню

фото
Як навчитися кататися на роликах?

Крім правильного вибору екіпіровки, підготовки тіла і придбання необхідних захисних елементів, не можна забувати й про місце, де ви хочете покататися. На початку краще не вирішуватися кататися по нерівній місцевості – погано підготовлені доріжки, бруківка і т.д. І однозначно краще триматися трохи далі від жвавої вулиці. Таким чином ви значно зменшите ймовірність небезпечної події.

Цікаво  Ударні установки: огляд типів та поради щодо вибору

Тож де найкраще кататися? Наприклад, на доріжках з рівним гладким покриттям, автостоянках або парках. Звичайно, за умови, що на поверхні немає серйозних нерівностей або виступаючих елементів, таких як коріння і бордюри.

Скрізь, де він рівний і стабільний, ви можете без проблем відшліфувати свої навички катання. Звичайно, з необхідними захисними засобами, про які ми поговоримо далі в тексті.

Основи скручування на роликах

Як навчитися кататися на роликах?
Як навчитися кататися на роликах?

Найбільше проблем з гальмуванням і поворотами мають люди, на ногах яких ніколи не було роликових ковзанів. І якщо в першому випадку допоможе вбудоване гальмо, то при повороті необхідно зберігати правильну поставу.

Почніть з положення стоячи, злегка зігніть коліна і нахиліть тулуб вперед. Навчання повороту має відбуватися досить повільно, щоб зменшити ризик серйозної аварії. Як тільки ви наберете деяку швидкість, ви можете почати поворот. Як це зробити?

 • Виставте вперед праву ногу, якщо хочете повернути праворуч, або ліву ногу, якщо хочете повернути ліворуч. Потім трохи підніміть руку в напрямку повороту. Таким же чином перенесіть центр ваги.
 • Другою рукою упріться в коліно тієї ноги, яка «повертається». Таким чином ви зробите правильний рух, зберігаючи при цьому стабільну колію.
 • Пам’ятайте, що найголовніше – практика. Через деякий час рухи рук будуть не так важливі. Ви навчитеся крутити баланс тіла.
 • Слід також відзначити м’язову пам’ять, яка теж виконує свою роботу. У разі тривалої практики (бажано в поєднанні з регулярними фізичними навантаженнями) м’язи легко адаптуються до зусиль. Новачки часто звертають увагу на дратівливі болі в стопі під час і після катання. Це пояснюється насамперед тим, що ноги не звикли до такої діяльності, а також перебування в ковзанах, які відрізняються досить специфічною конструкцією.

Тому, щоб позбутися такого роду переживань, необхідно підтримувати регулярність. Ви не навчитеся кататися, якщо раз на кілька тижнів діставатимете їх із шафи. Особливо на початку необхідні постійні повторення певних вправ, завдяки яким через деякий час ви станете майстерними.

Цікаво  Створення профілю в First casino: бонуси для клієнтів

Чи впливають роликові ковзани на навчання водінню?

фото

Тут варто повернутися до питання вибору обладнання, оскільки воно має велике значення. Тому що впливає на комфорт водіння, а це надзвичайно важливо на самому початку. Немає нічого гіршого, ніж незручні, погано підігнані роликові ковзани, які не тільки обмежують амплітуду рухів, але й можуть швидко збити бажання кататися. Тому, щоб уникнути цього, зверніть увагу на кілька важливих моментів перед покупкою ковзанів. Йдеться в першу чергу про:

 • Розмір – виміряйте устілку і додайте до неї 0,5-1 см. Завдяки цьому стопі буде достатньо слабини посередині. Занадто сильний тиск призведе до хворобливих саден,
 • колеса – вони не повинні бути занадто великими або жорсткими, тому що тоді ролики можуть виявитися занадто швидкими на початку,
 • гальмо – хоча деяке обладнання допускає його демонтаж, краще його залишити. Тим більше, що навчитися гальмувати з його допомогою буде набагато легше,
 • верх – він повинен бути жорстким, тому що він гарантуватиме хорошу підтримку стопи. Це знизить ризик травм.

Хоча викладати статок на перші ковзани точно не варто, краще відпустити найдешевші моделі. Зазвичай вони виготовлені з неякісних матеріалів, що може негативно позначитися на комфорті водіння.

Як навчитися кататися на роликах? Подбайте про свою безпеку в разі падіння

Як навчитися кататися на роликах?
Як навчитися кататися на роликах?

І, нарешті, момент, який ні в якому разі не можна недооцінювати. Звичайно, мова йде про захист, який забезпечуватимуть такі аксесуари, як шолом і накладки – на коліна, лікті та зап’ястя. Чи варто носити їх під час навчання? Звичайно! Наслідки болісного падіння можуть бути дійсно серйозними, тому краще не ризикувати. Тим більше, що на самому початку навчання потрібно підготуватися до досить частих падінь та інших подібних подій.

Навчитися кататися на ковзанах може здатися важким і виснажливим, але ви точно не повинні опускати руки. Досить кількох вправ, щоб значно підвищити свої навички. Завдяки цьому ви почнете отримувати справжнє задоволення від водіння. Завжди пам’ятайте про правильну підготовку та запобіжні заходи. Це значно полегшить початковий період.

Прокрутити вгору