Головна сторінка >> Як грати в Brawl Stars: детальний огляд гри!
Як грати в Brawl Stars

Як грати в Brawl Stars: детальний огляд гри!

Як грати в “Brawl Stars” (Бравл Старс) – гра на андроїді від фінської компанії Supercell, відому за бестселером як Clash of clans та Clash Royal. Жанр гри: Екшен. Узагальнені поради щодо прокачування гравців, відповіді розробників на питання геймерів та секрети проходження гри.

Як завантажити та встановити на ПК гру Brawl Stars?

Як грати в Brawl Stars

Грати на телефоні безперечно зручно, проте не всі мобільники можуть підтримувати сучасні вимогливі ігри для андроїда. В результаті чого смартфон лагає, висне і не дає насолодитися грою. Крім того, багато телефонів швидко розряджаються, і доводиться залишати ігровий процес.

Однак, для справжніх геймерів є чудова можливість грати на комп’ютері ту ж гру, що і на телефоні з повною синхронізацією даних. Причому швидкість та якість графіки буде в рази вищою. Програма, яка дозволить робити ці чудеса – BlueStacks.

Зі звантаженням розібралися, тут нічого складного, далі установка:

  • Відкриваємо завантажений файл установника. Запускаємо установку і чекаємо на закінчення.
  • Після встановлення доведеться ввести логін та пароль від Google Play. Так програма автоматично зберігатиме весь ваш ігровий прогрес.
  • Після цього відкриємо Play Market, де ви зможете встановити гру Brawl Stars, так само як і на звичайному Android пристрої.

Переваги використання BlueStacks:

Найважливіший показник, заради якого варто замінити смартфон на ПК – це швидкість гри та відсутність гальм та інших проблем. Програма дозволяє грати на комп’ютері в 6 разів швидше, ніж на сучасному флагмані Samsung, і все це в HD якості, і 8 разів швидше, ніж на інших подібних емуляторах.

Другий важливий факт – це можливість використання клавіатури. У Блюстакс 4 можна призначити кнопки на клавіатурі і не користуватися мишкою. Повний комфорт у керуванні.

Емулятор bluestacks дозволяє працювати в режимі багатозадачності, і поки в одній грі у вас будується будівля, ви можете грати паралельно другу, навіть третю гру.

Одним словом нова платформа BlueStacks дасть вам можливо насолодитися яскравими враженнями від гри, не замислюючись про відсоток заряду батареї та швидкості роботи. Блюстакс уже потурбувався про це за вас, а Brawl Stars наповнив життя геймерів новими сутичками й пригодами.

Як грати в Brawl Stars?

Як грати в Brawl Stars

Brawl Stars – мобільний МОВА, що захоплює гравців своїми швидкісними поєдинками в режимі реального часу, у складі 3 на 3 або 1 на 9. Спочатку гру могли випробувати тільки на канадському ринку програм і тільки для IOS пристроїв. Проте тепер гру повністю протестували та запустили у всі країни та на будь-які платформи. Як почати стати успішним користувачем Brawl Stars та перемагати, йдеться в статті.

Перший режим (Showdown) дуже простий і дозволяє боротися з опонентами, знищувати їх та знаходити на полі бою магічний еліксир, щоб збільшити свої можливості.

Другий режим (Robo-Rumble) заснований на охороні скрині, в якій зберігаються важливі ресурси. У процесі захисту на вас навалюється кілька хвиль противників-роботів, з якими ви повинні впоратися. Ви можете грати зі своїми друзями. Так легше вигравати, а гра стає цікавішою.

Brawl Stars: найкращі герої

Brawl Stars: найкращі герої

Процес навчання проходить легко та швидко. Гра присвятить вас у всі ключові нюанси, але цього мало для успішного та швидкого старту. імовірніше треба вивчити своїх суперників. З меню Brawlers, Ви можете дізнатися про їхні можливості більше, щоб у реальному бою бути готовим до несподіванок.

Безумовно, найкращий спосіб познайомитися з персонажем – це зіграти за нього (її). Проте ви не зможете протестувати багатьох гравців, тому що спочатку вам доступна обмежена кількість можливостей. Хоча в командах суперника можуть зустрітися нові невідомі персонажі, і тоді Вам доведеться туго.

Цікаво  Майбутнє ігрових онлайн автоматів

Наприклад, Барлі сильний своїм жахливим напалмом з великим радіусом дії, а Джессі має нерухому вежу, що атакує вас, здалеку. Намагайтеся запам’ятати особливість героїв і будьте готові до бою.

Випробуйте всі способи управління

Як грати в Brawl Stars

Меню гри у вигляді шестерень вище списку повідомлень має 2 варіанти керування. Перший – “Доторкніться, щоб рухатися” (Tap to Move), а другий “Управління джойстиком” (Joystick Move).

Пересування по дотику – нормальна операція, включена ще до процесу навчання. Торкніться місця, на якому хочете, щоб був ваш герой і він відправиться туди.

Джойстик дозволяє рухатися точніше, а маневрувати (ухилятися від атак, швидко повертатися, йти на таран) стає зручніше! У такому разі джойстик використовується для пересування, а торкання атаки. Виходить, що один палець у будь-якому випадку повинен бути присутнім на табло, а другий на джойстику.

Якщо ви частіше любите останавлюваться і бігати навколо і навколо, то функція “tap to move” не дуже зручна, на відміну від другого виду управління.

Brawl Stars: огляд персонажів та відстаней їх атак

Brawl Stars: огляд персонажів та відстаней їх атак

Незалежно від схеми управління ігровим процесом, головне рекомендується використовувати варіант “Доторкайтеся, щоб рухатися”, якщо ви граєте за нового невипробуваного героя.

Як тільки ви проведете пальцем по екрану і трохи затримаєтеся в кінці, то помітите, що з’явилася прозора біла смужка в зазначеному вами напрямку. Знайте, що це діапазон атаки, який показує відстань, на яку може стріляти ваш персонаж.

Наприклад, радіус атаки Кольта – довжелезна пряма смуга. Радіус Шеллі – досить коротший, ніж у Кольта з широким конусом. Якщо розшифрувати приблизно ці показники, то Кольт більше снайпер, а Шеллі орудує з дробовиком, і тому ефективна дальність стрілянини у неї набагато менше.

Більше грайте і ви автоматично запам’ятаєте дистанції атак кожного персонажа, а на полі бою спокійно орієнтуватися і без примарних ліній – підказок. Даний маленький нюанс допоможе вам краще вивчити персонажів, що використовуються.

Brawl Stars: секрети та тактика гри

Як грати в Brawl Stars

Прицілювання важливий етап будь-якої стрілялки. За допомогою неї можна приблизно визначити межі вашої атаки. Багато гравців постійно переміщаються, а самі атаки займають певний час, тому не зайве трохи спрогнозувати куди піде далі противник, щоб там його і накрити своїм ударом.

Прекрасним варіантом тренування таких навичок будуть режими Smash & Grab та Heist. Тут вороги прагнуть добути кристали (мета отримана), і вони прагнутимуть у той бік. А ви, своєю чергою, зможе потренуватися в ефективному прицілюванні на них у русі.

Ця тактика також добре себе показує під час переслідування. Можна бігти вперед, стріляючи назад. Переслідувачі точно попадуть під огрядний вогонь.

Найважливіша і найкорисніша навичка в Brawl Stars – це постійна практика в націлюванні. Чим більше практики, тим краще ви граєте, маневруєте, стріляєте та виживаєте в боях.

Brawl Stars: Коди (промокоди) на Геми

Brawl Stars: Коди (промокоди) на Геми

Куди вводити коди у грі Brawl Stars? Для отримання подарунка необхідно увійти до ігрового магазину, далі слід опуститися до ігрової валюти. Тут потрібно вибрати будь-який пакет і натиснути на нього. Гравець потрапляє до діалогового вікна Google Play.

Слід звернути увагу на стрілку біля вашого логіну. Її потрібно натиснути. Відкриється два пункти, які вас цікавить “Використовувати бонус”. Далі вводиться промокод. Наприкінці слід підтвердити дію “Використовувати”.

Куди вводити коди Brawl Stars у Google Play? Існує і другий спосіб, щоб отримати геми у грі. Для їх отримання необхідно ввести подарунковий код Google Play. Слід зайти на головну сторінку Google Play.

Потім клацнути по меню облікового запису (кнопка у вигляді 3 смужок у лівому верхньому кутку в рядку пошуку) або просто відсунути ліву шторку. Тут необхідно прокрутити донизу пункти до розділу “Активувати промокод”. У вікні, що з’явиться, вам запропонують ввести символи коду і підтвердити дії “Використовувати бонус”.

  • Бонус на 5 доларів
  • I love Brawl Stars.
  • I love Clash Royale – це гра від того ж розробника Supercell, що і Brawl Stars, тому коди можна використовувати для обох ігор.
  • Бонус на 1 долар:

Стежте за кожною дрібницею (кола біля гравця теж важливі)

Всі персонажі у грі Brawl Stars мають синє або червоне обрамлення навколо ніг, що вказує на певне їхнє знаходження в будь-якій групі. Синій – друг, червоний – ворог.

Цікаво  Світ казино: захопливий світ азарту

Якщо у гравця присутній ще один червоний або синій коло, то це означає, що персонаж підзарядився новою здатністю і готовий її використовувати в бою.

Якщо є жовте обрамлення – означає, що людина вже визначилася з рішенням яку силу застосувати і готується її використовувати проти суперників. Безумовно він може скасувати свій вибір, але будьте готові до потужної атаки, якщо побачили жовтий кружок, що загорівся.

Знайте, як тільки ви натискаєте кнопку, атака неминуча. Той самий принцип працює і з Поко, який має мистецтво миттєвого зцілення. Тоді ви повинні натиснути атакувати, щоб вилікувати всіх ваших друзів по команді.

Жовтий кружок – це великий маркер, що кричить що має “суператаку”. Якщо у ваших планах застати зненацька противника, постарайтеся не натискати на цю кнопку, доки ви не вирішите її використовувати. Проте, ви можете натиснути її як відвертальний маневр. Противники точно почнуть тікати від вас, боячись суператаки.

Тренуйтеся на ботах, доки не будете впевнені у своїх силах

Як грати в Brawl Stars

Гра має у своєму складі 3 варіанти матчів: поєдинок з ботами (Bot Brawl), спільна битва (Co-Op Brawl) та проста битва (Brawl).

Bot Brawl дасть вам можливість воювати тільки з вигаданими гравцями – ботами. Ваша команда – ви та ваші 2 боти, у протилежній команді – 3 боти. Ця гра тільки ваша, де ви можете використовувати шалені інноваційні тактики ведення бою, випробовувати свої можливості та просто тренуватися. А покинути гру можна в будь-який зручний момент, не доставляючи проблем команді, адже вона штучна.

Co-Op Brawl – справжній матч 3 на 3, де за персонажів однієї команди виступають реальні люди, а за іншу – боти. Такий режим чудовий спосіб попрактикуватися в реальну гру з живими гравцями в команді, але поки що проти ботів.

Brawl – повністю людський матч 3 на 3, де всі команди та гравці живі люди. Найчастіше тут таїться найбільша складність та непередбачуваність. Тут ви не побачите запрограмованих типових дій роботів. Бровл – найбільш вдалий спосіб показати себе і повністю занурити в суть гри. Проте рекомендується спочатку спробувати почати з інших режимів.

Класно те, що всі матчі надають вам досвід та гроші, тому підвищуйте свій рівень просто перемагаючи ботів. Але матчі Brawl – це єдиний шлях для отримання цінних трофеїв за перемогу (або їх втрата за програш).

Як заробити зіркові токени? Як грати в Brawl Stars

Кожна гра, у тому числі Brawl Stars, мають свої коїни, які є однією з найважливіших частин гри. Застосування грошей гравці можуть знайти багато в чому. Наприклад, за кожні 100 зароблених коїнів ви отримуєте шанс відкрити скриню, в якій можуть бути нові персонажі, або магічні еліксири, що допомагають удосконалити вже наявних героїв.

Існує кілька простих методів заробити монети. Всі нові події показуються у верхньому правому куті разом з таймером, який показує на те що буде закрито подію і з’явиться нове завдання. Відкриття нової події принесе Вам аж 8 монет, причому робити взагалі нічого не доведеться.

Завершення подій приносить вам гроші. Не має значення виграли ви чи програли, хоча звичайно за перемогу дадуть у рази більше монет, ніж за поразку, але так чи інакше свою певну суму ви отримаєте. Після збору максимально можливої ​​кількості нагород за подію вона перестане приносити вам гроші. Залишиться чекати на наступне завдання.

Гроші також можна отримати за підвищення рівня облікового запису. ЛВЛ вашого облікового запису зростає за допомогою EXP, зароблені вами за проведені ігри. Тут діє однакове правило, свої EXP ви отримаєте за будь-який результат боїв.

І останнє, на зароблені коїни можна підвищити рівень ваших персонажів. Якщо він виграє у режимі Бровл (3на3), крім того героякщо заробить нагороди. За достатню кількість трофеїв він підвищується в ранзі, що дає вам гроші.

Протестуйте гру за інших персонажів: Як грати в Brawl Stars

Протестуйте гру за інших персонажів

За отримані гроші ви отримуєте ящики, де іноді трапляються нові бійці. Обов’язково спробуйте його на міцність, навіть якщо влаштовує ваш нинішній герой.

Хочете бути найкращим у грі? Узагальнені поради досвідчених гравців, рекомендації розробників, офіційні гайди та наші секрети проходження ігор.

Кожен новий персонаж має свої індивідуальні корисні здібності та навички. Спробувавши у грі кожного з них, ви можете дізнатися про нього щось нове, у тому числі не тільки як керувати ним, а і як боротися з такими, як він, які перебувають у протилежній команді.

Цікаво  Як вибрати найкраще місце на концерті: поради від експертів

Ви можете підібрати для себе найулюбленіших персонажів для певних режимів гри та у певних боях. Той, за кого ви можете грати в Bounty, цілком може не знадобитися в іншому режимі – Heist і навпаки. Все унікальне і залежить від вас та ваших уподобань.

Застосування різних бійців на полях битв, сприятиме вашому успішному зароблянню грошей та рейтингу.

Відновлення здоров’я у разі тривалого відпочинку

Якщо на вас не нападають здоров’я персонажа відновлюеться. Це відбувається через вашу бездіяльність, тому треба не атакувати та почекати поки герой відновлює свої сили.

У разі низького рівня життя краще відступити, перестати стріляти і дати персонажу перепочити. Відновіть ваш боєзапас та HP.

Командна робота: Як грати в Brawl Stars

Як грати в Brawl Stars

У всіх режимах, крім Showdown, ви зараховуєтесь до команди з двома гравцями. Вивчайте своїх товаришів, надайте їм вогневу підтримку, мудро використовуючи здібності своїх персонажів.

В команді є Ніта, очікуйте захист від її ведмедя. Якщо Джессі у вас у команді, ведіть своїх ворогів до її вежі. Покото скористайтеся його здатністю зцілювати, якщо у вас залишилося мало здоров’я.

З такою самою точністю потрібно діяти і вам, використовуючи свої здібності по максимуму. Граете за героя з великою масовою атакою, пропоную перевірити кожен кущ поки слабший товариш не потрапив туди. Не думайте про велику шкоду вашому здоров’ю: діліть і славу, і зусилля, і перемогу порівну. Не обмежуйте себе.

Намагайтеся завжди бути в курсі подій, що відбуваються у команді. Допомогайте один одному та вигрвайте бої командою.

Режим гри важливий!

Вигляд події та ігровий режим спричиняють умови ваших перемог у матчах.

Режим Bounty дозволяє отримувати зірки за кожного вбитого гравця з протилежної команди вашого друга. Гравець, вчиняючи вбивство, нагороджує себе і всіх своїх товаришів за командою зірками. Якщо з протилежної команди хтось вбиває увінчаного зірками персонажа, після цього всі зірки переходять тій команді. Виходить, що вбитий гравець із шістьма зірками озолотить іншу команду шістьма балами за вбивство.

Захищайте друзів за командою, які мають багато зірок або кристалів. Не ведіть до них ворогів. Дайте гравцям сховатись, не видаючи своїх позицій.

У Smash & Grab існує головна центрова карта, що виробляє щомиті кристали. Команда яка першою оволодіє 10 кристалами, отримає відлік часу та повинна зберегти їх, щоб виграти. Вороги можуть вибити їх у суперників.

Як грати в Brawl Stars

Heist кидає захисників сейфа проти нападників. Головне завдання захищаються убезпечити сейф від зазіхань (для перемоги), а атакуючих знищити його, щоб виграти. Ключова роль – це сейф. Якщо залишаеться 1 відсоток життя, перемога присуджується “захисту”, а якщо він знищений, то “атаці”.

Радимо не випинатися надто вперед, але й не засиджуватися в тилу. У будь-якому випадку спробувати вбити сейф – це похвально, адже його відновити не вдасться, а ось вас – це лише питання часу.

Showdown – цей режим вільно PvP, тобто. всі на всіх, де можуть брати участь десять і більше гравців. Головна і єдина мета – вижити незважаючи ні на що, ну або спробувати хоча б протриматися якомога довше і не загинути від загиблих рук інших гравців або від отруйної хмари, що повільно пересувається по полю карти.

Як грати в Brawl Stars

Еліксири доступні в скринях, їх можна забрати також і у мертвих ворогів. Використання такого зілля дає масу переваг, що допоможе покращити показники та прискорити бій. Багато боїв закінчуються за рахунок даних еліксирів і правильного їх застосування.

Одним словом, нова МОВА від всесвітньо відомих творців Clash of Clans поширюється світом, набираючи все більше популярності. Всі, хто грав або грає в цю гру, відзначають її барвистість і зручний інтерфейс.

Відмінний підбір здібностей, образів та варіантів гри надають Brawl Stars свою унікальність та оригінальну неповторність. Довга робота дає свої плоди, приносячи задоволення мільйонам гравців по всьому світу та прибуток працівникам проєкту.

Дивіться огляди різних популярних ігор.

Прокрутка до верху