Головна сторінка >> Співвідношення ціни та якості відомих брендів шампанського в Україні
Співвідношення ціни та якості відомих брендів шампанського в Україні

Співвідношення ціни та якості відомих брендів шампанського в Україні

Шампанське є улюбленим напоєм для багатьох, попри те, що насправді так називається тільки той різновид ігристого вина, яке виготовляється в провінції Шампань. На полицях магазинів можна побачити багато брендів, тому важливо зрозуміти, чи хороші вони. У цій статті представлено декілька популярних компаній і співвідношення ціни та якості їхньої продукції.

Вино ігристе Bottega Vino dei Poeti Prosecco Brut

Попри те, що ця компанія ще в дев’яностих виготовляла виключно міцні напої, мода на Просеко таки перемогла. Завдяки дружині власника почали виробляти ігристе вино цього бренду, яке зараз відоме та доступне й на українському ринку. Пляшка такого напою досить бюджетна, але ціни на шампанське Боттега залежать від виду, адже є і дорожчі варіанти. Ось коротка характеристика цього напою:

 1. країна походження — Італія;
 2. вміст алкоголю — 11%;
 3. сорт винограду — Глера;
 4. тип — Брют;
 5. колір — білий.
Цікаво  Натуральні харчові барвники - смачно та корисно!

Шампанське Moët&Chandon Brut Imperial

Це ігристе вино вважається одним із найпопулярніших у світі, але й ціна відповідна. Зумовлена вона тим, що шампанське створене за всіма канонами: виноград збирають та сортують вручну, проводять первинне та вторинне бродіння й витримують приблизно 21 місяць на осаді дріжджів. Ще 3 місяці воно дозріває в пляшці після проведення дегоржажу. Ціна за напій стартує від 2000 гривень, але Moët&Chandon точно варте кожної копійки. Що ж до характеристик:

 1. країна — Франція;
 2. вміст алкоголю — 12%;
 3. сорти винограду — Шардоне, Піно Меньє, Піно Нуар;
 4. тип — Брют;
 5. колір — білий.

Вино ігристе Shabo Classic

З українських виробників вина першим на думку спадає Шабо, що не дивно. Це одна з найбільших компаній у цій сфері в Україні. Це сімейні виноградники, розташовані на півдні держави. Виробництво використовує сучасні технології та хороші сорти винограду. Ціна на їхню продукцію досить бюджетна, пляшка обійдеться вам від 150 грн залежно від виду вина. Шабо Класік входить до середнього сегмента та має гарні характеристики:

 1. країна виготовлення — Україна;
 2. вміст алкоголю — 13,5%;
 3. сорти винограду — Піно Нуар, Шардоне;
 4. тип — напівсухе;
 5. колір — білий.
Цікаво  Чому лютий найкоротший місяць?

Яке шампанське вибрати

На ринку можна знайти багато якісних напоїв, але вибирати найкраще той, який підходить вам за описом та ціною. Ці три компанії мають перевірену роками якість та точно вас не розчарують. Купити шампанське можна не тільки в магазині, але й на онлайн-платформах, як-от маркет важливих штук MAUDAU. Хороше ігристе вино не обов’язково має бути дорогим, як часто вважають люди. Легко знайти бюджетні варіанти, що також можуть подарувати вам насолоду. Головне — дивитися характеристики, з якого сорту винограду та чи взагалі з нього зроблений напій, що за технологію використовує бренд.

Прокрутка до верху