Головна сторінка >> Сосиски у листковому тісті – просто та смачно!
Сосиски у листковому тісті

Сосиски у листковому тісті – просто та смачно!

Сосиски у листковому тісті. Дуже просто приготувати сосиски у листковому тісті, це одна з найшвидших закусок. Готове до випікання за лічені хвилини. Такі ковбаски варто подавати на вечірках та коли ми мало часу.

Інгредієнти для простих сосисок у листковому тісті

  • 5 класичних сосисок
  • 5 скибочок гарного сиру
  • 250 грамів листкового тіста
  • додатково: трохи збитого яйця й кунжуту

Інгредієнти для сосисок, загорнутих у листкове тісто

  • 4 класичні ковбаски
  • 250 г листкового тіста
  • чайна ложка сушеного орегано
  • додатково: трохи збитого яйця

Сосиски у листковому тісті з сиром

Час приготування та запікання було зазначено у рецепті ковбаси у першому варіанті.

Сосиски у листковому тісті 1

Я взяв сосиски, запаковані у пачки по п’ять штук. все пакування сосисок важило 250 г. Я рекомендую курячі чи свинячі сосиски. Кожну сосиску загортаємо у тісто в 1 скибочку сиру.

Порада: Ви можете розрізати кожну ковбаску навпіл. Потім ви загортаєте половинки ковбаси в скибочку сиру, який також розрізаєте навпіл. Розгойдати сир у центрі ковбаски.

рецепт

Підготуйте деко. Покладіть аркуш паперу для випікання на лист.

Цікаво  Яйця, фаршировані скумбрією - дуже смачно

Кожну ковбаску загорніть у листкове тісто. Ви також можете залишити кінці незагорнутими. На п’ять ковбасок я використав листок листкового тіста вагою 250 грамів.

Змастіть верх листкового тіста збитим яйцем. Приготовлені сосиски можна посипати чорним чи світлим кунжутом й щіпкою улюблених трав, наприклад, прованських.

Сосиски у листковому тісті 3
Сосиски у листковому тісті

Ставимо лист з сосисками у листковому тісті на середню полицю розігрітої до 200 градусів духовки. Варіант випічки: вгору/вниз. Випікайте сосиски близько 15 хвилин, поки тісто не стане золотистим. Ковбаски із листкового тіста можна виймати відразу після випічки.

Порада: при випіканні сир сильно витікає. Якщо ви хочете цього уникнути, рекомендую не обертати сосиски скибочками сиру. Натомість я рекомендую посипати ковбаски тертим пармезаном.

Цікаво  Кабачки фрі: простий рецепт смачних кабачків!
рецепт

Сосиски, загорнуті в листкове тісто

Сосиски у листковому тісті 5

Увімкніть духовку та встановіть 190 градусів з функцією гарячого повітря або 200 градусів з функцією вгору/вниз.

Помістіть ковбасу на розгорнутий лист листкового тіста. Розташуйте його так, щоб з обох кінців залишалося щонайменше 1 см вільного місця. Залишіть близько 2 см зверху та знизу. Наріжте однакові шматочки листкового тіста, щоб використати весь аркуш.

рецепт

Покладіть сосиску на шматок відрізаного тіста (залишивши трохи місця). Акуратно та щільно загорніть сосиску в тісто. Склейте шви та кінці разом. По обидва боки обгорнутої в тісто сосиски покладіть палички для суші або будь-яку соломку (підійде й товста шпажка). Сосиски нарізати до пробки з паличок. Я свої вирізав на відстані 1 см.

Цікаво  Буррата: простий покроковий рецепт з фото!
Сосиски у листковому тісті 7

З’єднайте два кінці разом і притисніть тісто один до одного.

рецепт 8

Таким чином підготуйте всі обгорнуті сосиски. Викладіть їх на деко, застелене папером для випікання. Змастіть збитим яйцем і посипте орегано.

Порада: Можна також посипати цю справу дрібно натертим сиром.

Сосиски у листковому тісті 9
Сосиски у листковому тісті

Поставити лист з сосисками, загорнутими в листкове тісто, на середню полицю розігрітої до 190 градусів духовки з циркуляцією гарячого повітря. Випікайте їх близько 20-25 хвилин, поки тісто не стане золотистим. Їх можна виймати із духовки відразу після випічки.

рецепт 10
Сосиски у листковому тісті
Сосиски у листковому тісті 11

Смачного!

Прокрутити вгору