Головна сторінка >> Ремонт маленької ванної кімнати
Ремонт маленької ванної кімнати

Ремонт маленької ванної кімнати

Ремонт маленької ванної кімнати – перш ніж розпочинати облаштування ванної кімнати, ознайомтеся з прийомами, які дозволять вам ще краще використовувати свій простір. Завдяки їм облаштування маленької ванної буде набагато простіше.

Як облаштувати маленьку ванну?

У маленькій ванній кімнаті варто розглянути душову кабіну замість ванни – так ми заощадимо найбільше місця. Маленька ванна кімната в багатоквартирному будинку виграє оптично, якщо ми зосередимося на обладнанні, яке є економним за формою, витриманим у мінімалістичному стилі. Функцію душа можна організувати, відокремивши фрагмент ванної кімнати витягнутою формою – і закривши його душовою шторкою. Ми не будемо приймати тут розслаблюючу ванну, але ми отримаємо місце для пральної машини – або більших меблів з місцем для зберігання засобів для чищення тощо.

Цікаво  Інтер'єр для кухні - модна кухня
Ремонт маленької ванної кімнати
Ремонт маленької ванної кімнати

Ремонт маленької ванної кімнати – про що пам’ятати?

У невеликих ванних кімнатах варто зупинитися на меблях, зроблених за індивідуальними розмірами. Таким чином ми краще використаємо наявний простір, а отже – знайдемо додатковий простір для зберігання. Для невеликої площі підійде неглибока тумба з умивальником біля стіни, з тонким бортиком, прикріпленим до самої стіни. Крім того, прихований змішувач для умивальника. Варто замовити підвісну шафу, яка буде візуально легка, і при цьому ви зможете легко мити під нею підлогу. Якщо є місце, то подбаємо про високу меблеву стійку з кошиком для білизни й полицями для миючих засобів.

ремонт

Ремонт маленької ванної кімнати – корисні хитрощі

Бажаєте облаштувати ванну кімнату, яка створюватиме враження більшої, ніж вона є насправді? Використовуйте наступні рішення:

  • Яскраві кольори на стінах і підлозі,
  • правильний спосіб укладання плитки – в довгому і вузькому інтер’єрі ми розташовуємо плитку горизонтально, щоб оптично розширити простір,
  • великі дзеркала – не обов’язково тільки на одній стіні – відбивають світло й оптично збільшують простір, що особливо принесе користь маленьким ванним кімнатам,
  • хороше освітлення – точкові світильники на стелі для рівномірного освітлення інтер’єру: підсвічування дзеркал і підсвічування під навісними шафами – якщо плануємо таке,
  • неглибокий унітаз (на ринку є моделі різних розмірів),
  • відмінним рішенням стане душова кабіна з лінійним зливом.
Цікаво  Дизайн однокімнатної квартири
Ремонт маленької ванної кімнати
Ремонт маленької ванної кімнати

Все найважливіше в маленькому просторі

У представленій комплектації ми маємо найнеобхідніше обладнання для кожної, не тільки маленької ванної кімнати. Нам вдалося знайти місце навіть для змішувача для біде на стіні біля унітаза.

ремонт

Дивіться також: Облаштування ванної кімнати в стилі мінімалізм

Прокрутка до верху