Головна сторінка >> Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини
Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини – це такий жанр кіно, який розрахований на перегляд фільму всією родиною. У наш час такі фільми мають особливу популярність і приносять мільярдні доходи. Сьогодні ми представимо вам добірку з 10 найкращих сімейних фільмів для всієї родини.

Один вдома (Home Alone 1990 США)

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини
Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Найкращий сімейний фільм на нашу думку це “Один удома”. Напередодні Різдва скривджений на брата Кевін загадує бажання більше не бачити своєї великої родини. Бажання збувається, коли вранці в метушні батьки забувають хлопчика і відлітають до Парижа без нього. Кевін влаштовує собі канікули мрії, доки не дізнається, що будинок збираються пограбувати двоє місцевих бандитів. Що ж, доведеться надати непроханим гостям приймання, що запам’ятовується.

Хатіко: найвірніший друг (Hachi: A Dog’s Tale 2008 США Великобританія)

фільми

Ще один хороший фільм для сімейного перегляду це “Хатіко: найвірніший друг”. Зворушлива історія істинної любові та вірності, в основу якої лягли реальні події. Професор Вілсон підбирає на вокзалі втрачене цуценя. Піс, що незабаром виріс, стає йому справжнім другом. Щодня Хатіко проводжає професора на вокзал, а ввечері зустрічає його на шляху додому. І навіть коли господар помирає на роботі, вірний Хатіко протягом багатьох років приходить на вокзал, сподіваючись знову побачити господаря.

Цікаво  Фільми для перегляду з друзями - ТОП 15

Назад у майбутнє (Back to the Future 1985 США) – Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини
Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Марті Макфлай живе життям звичайного американського підлітка у невеликому містечку в Каліфорнії. Якось низка дивних подій призводить до того, що він вирушає на машині часу в п’ятдесяті й випадково засмучує саме ту зустріч батьків, після якої вони закохалися одне в одного. Тепер Марті має виправити це непорозуміння і повернутися до свого часу.

ВАЛЛ·І (WALLE 2008 США)

фільми

Далі у списку найкращих сімейних фільмів ми поставили дуже цікавий мультфільм під назвою “ВАЛЛ-І”. У майбутньому, коли Земля перетворилася на суцільне сміттєзвалище, люди покинули рідну планету і залишили замість себе механічних прибиральників. Через роки залишається лише один працюючий робот, який невпинно очищає планету, постійно знаходячи в купах сміття незвичайні для себе речі. В один день ВАЛЛ І зустрічає іншого робота, і від них тепер залежить майбутнє людства.

Як приручити дракона (How to Train Your Dragon 2010 США)

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини
Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Усі вікінги – великі воїни. Вони борються з драконами, які ночами нападають на їхню худобу. Іккінг, син вождя, аж ніяк не відрізняється силою та вмінням вбивати літаючих рептилій. Щоб стати справжнім вікінгом, хлопчик вирішує вбити таємничу та дуже небезпечну Нічну Фурію. Але коли Ікінг знаходить пораненого дракона, виявляється, що він зовсім не бажає людям зла. Ця зустріч назавжди змінить ставлення вікінгів до крилатих рептилій.

Цікаво  Цікаві фільми на реальних подіях - ТОП 45

Міст у Терабітію (Bridge to Terabithia 2006 США) – Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

фільми

Джесс Ааронс – замкнутий хлопчик, який обожнює малювати. Його стосунки з однокласниками складаються непросто. Перемога у змаганнях з бігу стає для Джесса справою принципу, але він поступається новій дівчинці Леслі. Між підлітками починається дружба. Разом вони знаходять у лісі занедбаний будинок і відкривають собі приховану від інших казкову країну Терабитию.

Гаррі Поттер (Harry Potter 2001 Великобританія США)

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини
Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Гаррі не просто живе у прийомній сім’ї, але одного разу хлопчик дізнається, що його справжні батьки були чарівниками. Тепер і сам Гаррі вирушає до школи магії до Хогвардса. Йому належить завести нових друзів, потрапити у вир подій, пройти шлях, повний труднощів, щоб самому стати справжнім чарівником і зруйнувати чари наймогутнішого злого мага.

Рапунцель заплутана історія (Tangled 2010 США)

фільми

“Рапунцель” – це дуже цікавий мультфільм для сімейного перегляду. За сюжетом мультфільму у високій вежі в лісовій глушині живе красуня Рапунцель. Матінка Готель забороняє їй виходити з дому, оскільки світ сповнений небезпек і злих людей. Рапунцель підкоряється, поки їй не випадає шанс вирушити у велику подорож разом із розбійником Флінном. У гонитву за втікачами прямують королівська варта, банда розбійників і, звичайно, Матінка Готель, яка не хоче втрачати свій головний скарб.

Цікаво  Фільми про ангелів - ТОП 10

Хроніки Нарнії (The Chronicles of Narnia 2005 США Великобританія) – Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Під час війни четверо дітей їдуть у безпечне місце – до села, де їх приймає професор Керк. Там вони знаходять просту на вигляд шафу, яка виявляється проходом у чарівний світ Нарнії. Казкова країна знаходиться під гнітом злої чарівниці. Діти повинні знайти в собі мужність, щоб виступити проти чаклунки та допомогти засновнику Нарнії Аслану звільнити країну.

Шрек (Shrek 2001 США)

фільми

Замикає список найкращих сімейних фільмів – “Шрек”. У казковому світі, в будиночку на болоті живе лихий зелений Шрек. Жити в тиші та лякати для розваги мандрівників – все, що йому потрібно. Але немає Шреку спокою, тому що лорд Фаркуад вигнав усіх казкових персонажів із міста в болото. Невдоволений таким станом справ, Шрек укладає в лордом угоду і вирушає рятувати прекрасну принцесу Фіону, яка чекає свого рятівника в замку під невсипущим поглядом дракона, що вогнедишна.

Дивіться також: Цікаві сімейні фільми на вечір – захоплююча добірка

Прокрутити вгору