Головна сторінка >> Повербанк з швидкою зарядкою, який вибрати?
Повербанк з швидкою зарядкою

Повербанк з швидкою зарядкою, який вибрати?

Повербанк з швидкою зарядкою – ваш телефон майже розрядився, а розетки поблизу немає. Дуже незручне відчуття, чи не так? У таких ситуаціях завжди вирішуєш нарешті купити павербанк і вже нічим не здивуєшся. Але який powerbank вибрати? Все залежить від ваших потреб. Якщо для вас особливо важливо швидко поповнювати енергію телефону, варто вибрати модель, яка забезпечує швидку зарядку.

Які особливості та функції повинен мати хороший powerbank?

В описах і характеристиках розглянутих вами пристроїв варто звернути увагу на 4 найважливіші характеристики :

 • Швидкість зарядки підключених пристроїв/ швидкість зарядки Power Bank
 • розмір та вага
 • місткість
 • ціна

Powerbank зі швидкою зарядкою

Здатність швидко заряджати акумулятор сьогодні цінується так само високо, як і його велика місткість. Однак не кожен павербанк дає можливість дійсно швидко поповнити батарею, більше про повербанки дивіться за посиланням https://stylus.ua/vneshnie-akkumulyatory/osobennosti:bystraya-zaryadka/. Якщо, обираючи павербанк, ви хочете, щоб він швидко заряджався, перевірте, чи є в ньому функція швидкої зарядки. Не забудьте переконатися, що пристрій, який ви хочете зарядити, сумісний із цією опцією. Повербанк із функцією швидкої зарядки не стане вам у пригоді, якщо у вас стара модель телефону, яка не підтримує швидку зарядку!

Варто також знати, що павербанк заряджатиме ваш телефон швидше, чим більше потужності пропонує його вихід (зазвичай роз’єм USB Type C або Type A). Всупереч чуткам, швидка зарядка не скорочує термін служби акумулятора, якщо ви заряджаєте його належним чином.

Ви можете розрахувати потужність павербанка, перемноживши значення напруги й струму, наведені в полі «Вихід». Пам’ятайте, що для швидкої зарядки потрібно виконати 3 умови:

 • Powerbank повинен забезпечувати потужний струм
 • телефон повинен підтримувати високу швидкість зарядки
 • кабель повинен пропускати струм великої потужності

Якщо будь-яка з наведених вище вимог не виконується, телефон заряджатиметься повільніше.

Повербанк з швидкою зарядкою

Повербанк з швидкою зарядкою
Повербанк з швидкою зарядкою

При покупці варто звернути увагу на швидкість, з якою може заряджатися сам powerbank. Це важливо, оскільки його місткість зазвичай більша, ніж батарея телефону, тому час заряджання буде довшим. Максимальну потужність, якою можна безпечно зарядити пристрій, можна знайти в полі «вхід».

Крім швидкості зарядки, важлива і місткість павербанка. Який сенс використовувати його для зарядки телефону за кілька хвилин, якщо ви заповнюєте ним лише половину батареї?

Місткість павербанка вимірюється в mah (міліампер годинах) і визначає його здатність накопичувати енергію, яку він може потім віддавати вашим пристроям. Завдяки цьому параметру ви знаєте, скільки разів можна заряджати телефон, коли ви знаходитесь далеко від розетки. Тому варто брати як мінімум одноразову повну зарядку. На практиці це означає близько 5000 мАг, і зазвичай павербанки такої місткості досить маленькі та легкі, щоб ви завжди могли мати їх із собою.

Скільки разів powerbank заряджатиме пристрій, залежить як від місткості портативного накопичувача енергії, так і від того, яке обладнання ви хочете зарядити. Підготували приклади розрахунків у тексті: Скільки разів powerbank заряджатиме телефон? Вибираючи модель Power Bank, враховуйте свої потреби. Подумайте, як часто ви будете ним користуватися і яка місткість вам потрібна, щоб легко поповнити батарею телефону хоча б 1-2 рази. Якщо ви очікуєте, що павербанк буде часто супроводжувати вас у далеких поїздках, вибирайте пристрій, місткість якого принаймні вдвічі перевищує місткість акумулятора.

Зі збільшенням місткості та розміру зазвичай також збільшується кількість доступних вихідних і вхідних портів. Повербанки місткістю 20 000 мАг і більше зазвичай мають не менше 2 USB-портів. Це дозволяє одночасно заряджати два пристрої. Варто мати порти різних типів. Старіший роз’єм типу А більш універсальний. Своєю чергою, роз’єм USB-C все частіше використовується в сучасних пристроях і зазвичай пропонує вищу потужність і швидкість заряджання. Порт USB-C часто виконує подвійну роль — вхід і вихід (наприклад, акумуляторна батарея поповнює заряд телефону та, можливо, одночасно заряджає себе).

Повербанк з швидкою зарядкою

Повербанк з швидкою зарядкою
Повербанк з швидкою зарядкою

Якщо ви користуєтеся пристроями Apple, шукайте павербанки з портом Lightning. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися швидкою зарядкою без необхідності використання адаптерів, які можуть значно знизити швидкість.

Загалом, чим більша місткість, кількість портів і кількість підтримуваних додаткових функцій, тим більший і важчий акумулятор. Повербанків, які зручно поміщаються в кишені, зазвичай достатньо, щоб повністю зарядити телефон один раз. Якщо ви розраховуєте на більшу місткість, то необхідно враховувати необхідність носити павербанк в рюкзаку або сумочці. Пам’ятайте, що не варто влаштовувати собі пастку. Навіть найшвидший і місткий павербанк не зарядить телефон, якщо його немає з собою через його вагу і розмір.

Комфорт і зручність – це суб’єктивні характеристики, тому перед покупкою варто провести практичний тест. Вирішивши, який пристрій ви хочете придбати, знайдіть щось подібного розміру (телефон, ліхтарик) і носіть його так, як плануєте носити павербанк. Як показує досвід, пристрої з місткістю від 10 000 мАг і вище навряд чи зручно помістяться в кишені джинсів.

Виберіть павербанк, який відповідає вашим потребам. Якщо він використовується лише час від часу для зарядки телефону, достатньо буде меншого пристрою з меншою місткістю. Якщо ви ним часто користуєтеся й іноді потрібно заряджати телефон кілька разів, вибирайте більш потужний павербанк. Можливо, варто також розглянути «максимальний варіант», тобто… придбання двох моделей!

Ціна пристрою

Параметром, який зазвичай досить добре відображає можливості й рівень технологічності пристроїв, є ціна. Чим більше інновацій, функцій і потужності в меншому і легшому пристрої, тим вища ціна. Швидкі та місткі павербанки, які можуть підтримувати до трьох пристроїв одночасно або оснащені сонячною панеллю, можуть коштують дорожче. Іноді варто витратити трохи більше, щоб зробити пристрій значно функціональнішим і зручнішим у використанні.

Функції, за які варто доплачувати:

 • Прохідна зарядка

Ця функція дозволяє використовувати павербанк під час зарядки. Ви оціните корисність цього рішення, коли й ваш телефон, і павербанк будуть розряджені

 • Бездротова зарядка

Якщо ваш телефон підтримує бездротову зарядку, бездротовий зарядний пристрій також стане чудовим рішенням. Нарешті ви можете перестати пам’ятати про наявність кабелю.

Інші функції, що підвищують комфорт використання павербанків:

 • Світлодіодний ліхтарик – стане в пригоді любителям кемпінгу на природі та нічних сов
 • вбудовані кабелі – ідеальний варіант для тих, хто трохи розсіяний
 • можливість завести автомобіль – корисно в зимових умовах
 • індикатор стану заряду – навіщо брати в подорож порожній павербанк?
 • Захист від перенапруги, перезаряду або перегріву
Прокрутити вгору