Головна сторінка >> Пасивне куріння гірше активного?
Пасивне куріння гірше активного?

Пасивне куріння гірше активного?

Пасивне куріння гірше активного – експерти та лікарі сходяться на думці, що куріння цигарок шкідливе для здоров’я. Ті з нас, хто хоче дбати про своє тіло, уникають куріння. Однак часто забувають, що не тільки активне куріння є загрозою для здоров’я – дуже небезпечне і так зване куріння. пасивне куріння. Що таке пасивне куріння і чи воно більш шкідливе, ніж звичайне вживання тютюну? Якщо ви хочете дізнатись відповіді на ці запитання, обов’язково прочитайте текст.

Пасивне та активне куріння – у чому різниця?

Різниця між активним та пасивним курінням очевидна. Активне куріння – це активне вживання тютюну (цигарок). Щоб позбавитися проблеми нікотинової залежності, варто використовувати антинікотинові таблетки й пластирі – мета використання цього виду речовин – змусити організм відчувати меншу потребу в речовинах, що містяться в тютюнових виробах.

Цікаво  Чому жовтіє язик: причини, діагностика та методи лікування

Дещо інакша справа у випадку з пасивним курінням – це іноді ігнорована, але насправді надзвичайно важлива проблема. Пасивне куріння означає перебування поруч із людьми, які палять сигарети. Чи курять ваші сім’ї сигарети? Якщо так, то у нас вам погані новини — ваше тіло де-факто теж курить.

Пасивне куріння – які наслідки?

Якщо серед сім’ї, друзів або товаришів навіть найзатятішого противника цигарок є активні курці – він більш схильний:

  • Алергія,
  • постійний кашель,
  • емфізема,
  • рак легень чи горла.

Пасивне куріння гірше активного?

Пасивне куріння – наслідки

На жаль, дослідження, проведені протягом багатьох років, показали, що пасивне куріння має серйозні наслідки для людського організму.

Цікаво  Заборонені продукти при запорі

Тютюновий дим видихається курцем, що становить серйозну небезпеку для людей, що знаходяться в безпосередній близькості. Навіть якщо вони не курять сигарети, вони також піддаються впливу таких небезпечних для здоров’я речовин, як:

  • Миш’як,
  • ціанід,
  • бензол.

Ці інгредієнти в сукупності називаються смолисті речовини. Тютюновий дим складається з приблизно 4000 хімічних сполук, у тому числі понад 40 канцерогенних речовин.

Відповідно до різних досліджень, проведених медичними центрами, дим, що виділяється сигаретою, містить у кілька разів більше CO2 (вуглекислого газу) та нікотину, ніж дим, який поглинає курець. Це означає, що вдихання сигаретного диму шкідливіше, ніж активне куріння. Про це варто пам’ятати й при цьому уникати перебування поряд з людьми, що палять, за будь-яку ціну.

Цікаво  Чому я багато сплю: пошук причин і способів оптимізації сну
Пасивне куріння гірше активного?
Пасивне куріння гірше активного?

Міцного здоров’я!

Прокрутити вгору