Головна сторінка >> Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво – у цій добірці усі найкращі новорічні та різдвяні фільми від Нетфлікс. Список для всіх, хто хоче підняти собі настрій у свята.

Зміст

Різдвяні хроніки (The Christmas Chronicles 2018)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Тедді та Кейт наважуються провернути авантюру. Брат і сестра мають намір зняти появу Санти, а зухвалий задум виллється в незвичайну пригоду. Дітям належить зустрітися з вірними ельфами та літаючими оленями, які допомагають чарівному дідусеві рятувати улюблене різдвяне свято.

Містер Джанґл і різдвяна подорож (Jingle Jangle: A Christmas Journey 2020)

фільми

Існують люди, які здатні створювати чарівні іграшки. Історія розповість про один незвичайний винахід. Ми також дізнаємось про події, учасниками яких стане онука геніальної людини. Героям доведеться вирушити в незвичайну подорож і зустрітися з дивовижними персонажами.

Клаус (Klaus 2019) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Власник пошти відправляє сина Джаспера на Північ для навчання. Молодій людині належить в умовах холоду організувати відділення з відправки посилок. Він потрапляє на поле бойових битв, де дві родини вступили у справжню війну. У такій обставині виконати поставлене завдання практично неможливо, але на допомогу приходить незвичайний пустельник Клаус.

Цікаво  Серіали Нетфлікс, продовження яких виходить у 2023 році

Пара на свята (Holidate 2020)

фільми

Людям не властиво довго бути на самоті, але іноді знайти другу половинку буває складно. Молоді люди вирішують провести відпустку разом, але підтримувати лише платонічні стосунки. Складнощі виникають тоді, коли у кожного з них з’являються почуття і серце починає прискорено битися.

Різдвяні хроніки. Частина друга (The Christmas Chronicles: Part Two 2020)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Кейт завжди вважалася егоїстичним та цинічним підлітком. Їй часто вдавалося виводити з рівноваги оточуючих. Ситуація змінюється, коли їй доводиться об’єднатися із Санта-Клаусом. Тільки так можна запобігти підступним планам таємничого чарівника, який задумав відібрати у людей різдвяні свята та позбавити віри в чудеса.

На місці принцеси (The Princess Switch 2018) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

фільми

До настання Різдва залишився лише тиждень. Стейсі живе звичайним життям у галасливому мегаполісі, але через обставини вона змінюється місцями з герцогинею Монтенаро. Дівчата дуже схожі одна на одну, тому оточуючі не помічають підміни. Простій людині доведеться провести час у розкішних апартаментах та закохатися в принца, а завдяки діям Санти, шляхетна за походженням Маргарет вибере простого хлопця.

Принц на Різдво (A Christmas Prince 2017)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Незабаром має настати Різдво. Молода журналістка Ембер вирушає до Алдовії, де вона має зробити репортаж про принца. Молода людина незабаром має зійти на престол і стати на чолі держави. За допомогою невеликих хитрощів дівчині вдається затриматися у палаці, і вона намагається дізнатися правду про майбутнього правителя. Спадкоємець відрізняється скритністю, але про його розставання з дівчатами багато чули.

Най сніжить (Let It Snow 2019)

фільми

Якось мешканців невеликого містечка ураган застає зненацька. Незабаром має настати Різдво, але через сніжну бурю машини не можуть подолати перешкоди, потяги зупиняються і багато людей вирішують залишитися вдома. Одна смілива дівчина вибирається з експреса, що застряг, щоб посидіти в невеликій закусочній. Її дії призведуть до низки несподіваних подій, а сама вона закохається в чарівного незнайомця.

Відпочинок у дикій природі (Holiday in the Wild 2019) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Сімейна пара провела багато років разом, а на чергову річницю чоловіка вирішила зробити для чоловіка сюрприз. Вона придбала путівку до спекотної Африки, але чоловік вирішив піти з родини. Жінка вирушає у подорож одна, а під час польоту знайомиться із чарівним пілотом. Їй доведеться брати участь у порятунку диких тварин, а різдвяні канікули запам’ятаються на все життя.

Цікаво  10 цікавих фільмів про магію та чари

Принц на Різдво: Королівське весілля (A Christmas Prince: The Royal Wedding 2018)

фільми

Якось Ембер взяла участь у боротьбі за королівську владу. Дівчина та принц вирішили зв’язати себе узами шлюбу, а свято має відбутися на Різдво. Все частіше на думку юної особи приходять думки про те, що вона не варта бути королевою. Принцу доведеться розібратися з політичними інтригами, які загрожують святу та майбутньому держави.

Лицар перед Різдвом (The Knight Before Christmas 2019)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Одного разу середньовічному лицарю Коулу довелося вирушити у подорож у часі. Він переноситься до сучасного міста, де знайомиться із чарівною шкільною вчителькою. Жінка надасть йому неоціненну допомогу та допоможе розібратися у сучасних технологіях. Парочці доведеться виконати відповідальну місію, а хоробрий воїн дізнається про силу справжнього кохання.

Святковий календар (The Holiday Calendar 2018) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

фільми

Якось юна особа приїжджає до своїх родичів на Різдво. Дідусь має великі плани на внучку, пропонуючи їй побути у ролі фотографа та організатора різдвяного свята. На допомогу сусідці приходить місцевий хлопець, який відчуває почуття закоханості. Дівчина симпатизує колишньому капітанові спортивної команди, а святкові канікули вона запам’ятає на все життя.

Різдво на 5 зірок (Five Star Christmas 2018)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Якось до Угорщини з візитом приїжджає італійська делегація. Прем’єр проводить кілька годин у компанії, але низка подальших подій призведе до несподіваних наслідків. Парочка у номері розкішного готелю виявить труп, а розголошення такої інформації загрожує масштабним політичним скандалом.

На місці принцеси: Нове життя (The Princess Switch: Switched Again 2020)

фільми

Перед Маргарет стоїть непростий та відповідальний вибір. Вона може вибрати коронацію та зійти на трон, але подібні дії призведуть до складнощів у особистому житті. Врятувати становище допомагає схожа на неї Стейсі, допомога якої виявляється неоціненною. Ситуація ускладнюється, коли на обрії з’являється третій двійник.

Різдво Сториботів (A StoryBots Christmas 2017) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво
Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Бо перебуває у стані дисгармонії, оскільки вона впевнена у тому, що не вміє дарувати добрі подарунки. Дівчина вирушає в подорож до холодних країв для отримання необхідних знань та навичок від справжнього Санта-Клауса. Раптом виявляється, що добрий і веселий дід зник безвісти.

Принц Пеорії: Магнус рятує свято (Prince of Peoria: A Christmas Moose Miracle 2018)

фільми

Тедді завжди брав особисту участь у фестивалі вогнів, який для мешканців був грандіозною подією. Завірюха привела до несподіваних наслідків, а боулінг був повністю занесений снігом. Еміль заспокоює оточуючих і просить не хвилюватись, оскільки ситуацію зі святом може врятувати різдвяний лось.

Цікаво  10 фільмів, які ніяк не можна пропустити у 2023

Святкова метушня (Holiday Rush 2018)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Рашон змушений один виховувати чотирьох розпещених дітей. Малята приготували на різдвяні канікули цілий список із необхідними подарунками. Герою пропонує допомогу його тітка, яка має намір спонсорувати покупку радіостанції. Єдиною умовою отримання підтримки є те, що члени сім’ї повинні навчитися отримувати радість і цінувати те, що є.

Принц на Різдво: Королівська дитина (A Christmas Prince: The Royal Baby 2019) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

фільми

Незабаром в Альдовії має настати Різдво. Річард розпочав прийом королівських осіб, які приїжджають у державу з різних місць для відновлення священного перемир’я. Ситуація ускладнюється, коли раптово зникає проєкт договору. Якщо документ не буде знайдено, то світ знову наразиться на небезпеку через давнє прокляття.

Деш та Лілі (Dash & Lily 2020)

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Романтична дівчина Лілі живе у галасливому Нью-Йорку. Якось вона залишає на полиці книгарні свій блокнот, у якому зафіксовано її думки та переживання. Записи знаходить Деш, який відрізняється цинізмом і ненавистю до новорічної метушні. Молоді люди починають спілкуватися за допомогою книжки, залишаючи її у різних куточках мегаполіса.

Подарунки з неба (Operation Christmas Drop 2020)

фільми

Якось на повітряну базу прибуває дівчина, якій доручено виконання відповідальної місії. Їй належить оцінити обставини та закрити поселення військових. Політичній помічниці потрібно покінчити з різдвяними традиціями, але втручається випадок. Вона закохується у симпатичного пілота ВПС, що кардинально змінює усі її плани.

Додому на Різдво (Home for Christmas 2019) – Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Новорічні фільми Нетфлікс про Різдво

Йоганні виповнилося вже 30 років і їй смертельно набридли розмови про необхідність заміжжя. Незабаром мають наступити різдвяні канікули, а подібний час вважається ідеальним для побудови родини та грандіозних планів. Дівчина починає багатоденне полювання на партнера, щоб привести його на свято до себе додому.

Весело щасливо (Merry Happy Whatever 2019)

фільми

Батькам нерідко доводиться шукати способи та підходи, за допомогою яких вони можуть зберегти гармонію та спокій у сім’ї. Якось донька вирішує познайомити своїх близьких із новим хлопцем, що категорично не подобається її батькові. Зустріч представників двох поколінь принесе чимало сюрпризів та стане початком зародження дружніх стосунків. Подивитися фільм можна тут https://www.netflix.com/ua/title/80997965

Дивіться також: Сімейні різдвяні фільми для всієї родини – ТОП 12

Прокрутка до верху