Головна сторінка >> Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичні серіали Нетфлікс – це категорія з безліччю назв, що заслуговують на увагу. Тут ви знайдете такі хіти, як “Дуже дивні справи”, “Чорне дзеркало”, “Кіберпанк: Edgerunners” та “Arcane”. Що ще є в нашому ТОП 15?

Темний (Dark)

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичний серіал Нетфлікс відкривається «Dark» — науково фантастичною сагою, що складається з трьох сезонів, яка також є німецькомовним дебютом на платформі.

Його творці — переносять нас у сучасну Німеччину, де трагедія, що розгортається, нагадує нам про темне минуле 1986 року. Відправною точкою для її розкопок виявляється зникнення двох дітей, що є каталізатором подальшого перебігу подій, що розкривають секрети чотирьох сімей.

Чорне дзеркало

фільми

Однойменне чорне дзеркало — алегорія, за якою ховаються всюдисущі чорні екрани; а за ними – сучасні люди. Вже на початку неважко здогадатися, які роздуми привели творців до того місця, де було створено цей науково-фантастичний серіал Нетфлікс.

“Чорне дзеркало” – це антологія різних історій, що оголюють страхи, властиві самій суті 21 століття. Проте, це безперечно більше, ніж урок усвідомлення власних емоцій та загроз часу. Кожна серія слідує за сатиричним, напруженим оповіданням, яке, за іронією долі, довше утримує глядача перед екраном.

1899 р. – науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Творці «Темряви» повернулися з іншою назвою, яка зараз є одним із найвідоміших оригінальних творів сайту. Однак причин для інтересу до нього набагато більше. Інший, наприклад. те, що “1899” – науково фантастичний серіал Нетфлікс, в якому явно помітний наш рідний акцент. Йдеться про роль Мацека Мусіала, який з’являється на екрані як Олек – один із пасажирів корабля.

Цікаво  Нові індійські серіали 2023: список найкращих

Їхня подорож у пошуках кращого життя назавжди змінюється із загадковою зустріччю посеред океану. Це стане можливістю відкрити темні секрети персонажів, і згодом вони піддадуть сумніву власні почуття.

Видозмінений вуглець

фільми 4

Науково фантастичний серіал Нетфлікс, що є адаптацією, представлений «Видозмінений вуглець», знятим за мотивами однойменного роману Річарда Моргана. Також цього разу ми маємо справу зі справді кіберпанківською пропозицією.

У футуристичному баченні авторів люди долали обмеження своєї тілесності, вбудовуючи свідомість в імплантати, що вживляються. За таких обставин розум Такеші Ковача (Джоел Кіннаман) — елітного найманця — повертається до життя через сторіччя. Тепер його мета – розплутати розслідування вбивства… власного рятівника.

Любов, смерть і роботи

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Ще одна пропозиція — один із найкращих мультсеріалів для дорослих, які були створені останнім часом. Робота Тіма Міллера, що складається із трьох сезонів, також є ще однією антологією у нашому списку. Він складається із незалежних історій, реалізованих численними анімаційними студіями різного походження. Прийняті в них умовності також різноманітні, внаслідок чого серіал веде глядача від комедії, через фантастику та фентезі, до жахів. Назва «Любов, смерть і роботи» приймає безліч екстремальних образів.

Дивні дива – науково фантастичні серіали Нетфлікс

фільми 6

Коли ми дивимося на найкращі науково фантастичні серіали Нетфлікс, важко не згадати Дивні дива. Назва про пригоди дітей від Хокінса виявилася явищем світового масштабу. Їхні паранормальні пригоди відбуваються в з’їзді жахів; Напруга з кожним сезоном лише наростає.

Цікаво  20 найкращих серіалів 2022 року на цей час!

Загублені в космосі

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичний серіал Нетфлікс, який є рімейком назви 1965 року, розповідає історію космічних колонізаторів, чия подорож до нового будинку несподівано переривається через відхилення від курсу. Серед них є люди з невідомими мотивами, які важко розглянути. Таким чином, спроба реконструювати реальність є непростим завданням. Згодом з’ясовується, що це не найбільша турбота героїв…

Cyberpunk: Edgerunners

фільми 8

Антиутопічна реальність, продиктована беззаконними урядами, є тлом, на якому розгортається дія цього науково фантастичного серіалу Нетфлікс.

Головний герой Cyberpunk: Edgerunners – молодий хлопець, який живе на вулиці. Щодня означає боротьбу за виживання у світі, де технології та людина злилися воєдино. Тому зрештою він вирішує стати найманцем-злочинцем.

Чужоземка – науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Цей черговий науково фантастичний серіал Нетфлікс, заснований на літературі, виводить на екран серію бестселерів Діани Геблдон. Його героїня – Клер (Катріна Балф) – військовий медик, яка несподівано залишає не тільки чоловіка, а й часи, в які їй довелося жити. Вона випадково повертається на два сторіччя тому, бувши вимушеною вийти заміж за шотландського воїна Джеймі Фрейзера (Сем Хьюен). Згодом її особисте життя починає ускладнюватись, як і її прогресивні переконання та реалії, в яких вона опинилася.

Крізь сніг

фільми 10

Поразка у боротьбі з глобальним потеплінням змушує людей шукати притулку в поїзді, який їде крізь безкраї криги, що огортають Землю. Панує в ньому соціальне розшарування та класова система з кожною миттю посилюють і без того напівзотлілу напругу. Нарешті, в останній опорі життя виникає бунт, здатний звести нанівець колишні зусилля пасажирів.

Аркейн

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Список найкращих науково фантастичних серіалів Нетфлікс не міг не згадати лауреата премії «Еммі» цього року – «Аркейн». Назва, як і його попередник, розповідає історію про нерівність, яка зрештою призводить до того, що сім’ї та друзі протистоять одна одній. Як складеться доля двох сестер, пов’язаних ворожими між собою Пілтовером і Зауном.

Цікаво  Містичні детективні серіали - ТОП 35

Маніфест – науково фантастичні серіали Нетфлікс

фільми 12

Успішна посадка після бурхливої подорожі викликала у пасажирів рейсу 828 лише короткочасний приплив ентузіазму. Зіткнення з реальністю виявилося тим, чого їм слід боятися найбільше. Як вони швидко дізнаються, їх політ тривалістю всього кілька годин зайняв… 5 земних років. Вони були мертві для світу, як вони знову в ньому виявляться?

The OA

Науково фантастичні серіали Нетфлікс
Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Героїня наступного фільму також повернеться за багато років. Науково фантастичний серіал Нетфлікс розповідає про молоду жінку — Прейрі Джонсон (Брит Марлінг), яка не сиділа без діла всі 7 років, проведених далеко від дому. За цей час вона встигла набути таємничих здібностей. Щобільше, тепер вона очолює секретну місію за допомогою своєї команди, яка складається із п’яти місцевих мешканців.

Архів 81

фільми 14

Цього року гучний науково фантастичний серіал Нетфлікс розповідає про своєрідне приватне розслідування загадкових записів багаторічної давності. Його автор – Мелоді Пендрас (Діна Шихабі) – колись досліджувала небезпечну секту і зуміла увічнити результати цього дослідження на грамплатівках. Тепер її доля залежить від архівіуса Дена Тернера (Мамуду Аті), який береться реконструювати її роботу.

The Flash – науково фантастичні серіали Нетфлікс

Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Найкращий науково фантастичний серіал на Нетфлікс завершується “The Flash” – побічним продуктом серіалу “Стріла” із всесвіту DC, героєм якого є Баррі Аллен, назва “Флеш”. Один удар блискавки із сусідньої лабораторії вирішив його долю. З цього моменту народився супергерой. Централ Сіті отримав найшвидшого правоохоронця, якого колись бачив світ.

Дивіться також: Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Приємного перегляду!

Scroll to Top