Головна сторінка >> Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора

Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора

Найкращі китайські фантастичні серіали – сучасний китайський кінематограф активно вивчає нові жанри, серед яких фантастика займає особливе місце. Найкращі китайські фантастичні серіали вражають своєю унікальністю та креативністю. Вони переносять глядачів у захопливі світи, наповнені магією, технологічними нововведеннями та захоплюючими пригодами.

Новаторські сценарії й вражаючі візуальні ефекти роблять ці серіали досить привабливими для широкої аудиторії. Крім того, вони часто вдаються до вивчення сучасних тем, таких як штучний інтелект, кіберпростір та екологічні проблеми, що робить їх не лише захоплюючими та розважальними продуктами, але й об’єктом роздумів про майбутнє та сучасні технологічні виклики. Китайська фантастика набуває свого місця у світовому кінематографі, пропонуючи глядачам новий погляд на те, як може виглядати майбутнє.

Завдання трьох тіл (San ti / Three-Body 2023)

Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
  • IMDb: 7.9

У світі відбувається дивне: за загадкових обставин зводять рахунки із життям вчені-фізики з різних країн. Поліція ламає голову у пошуках відповідей, і єдиною зачіпкою виявляється діяльність закритої наукової спільноти «Рубежі науки». Щоб впровадитись у цю розумну компанію, слідчі залучають вченого Ван Мяо. Вступивши до клубу, він отримує неприємну пропозицію від голови товариства, а коли відмовляється, перед його очима стартує зворотний відлік до якоїсь невідомої події у майбутньому. Відлік дуже нервує Ван Мяо, але він продовжує копати убік істини. І для цього йому потрібно зіграти у дивну комп’ютерну гру.

Початок (Kai duan / Reset 2022)

Початок (Kai duan 2022)
  • IMDb: 8.1

Студентка Ши Цин марно намагається вибратися з автобуса № 45. Вона прокидається на пасажирському сидінні, хоче зупинити автобус, це не вдається і він вибухає. І так щоразу, поки дівчині не спадає на думку звинуватити молоду людину, яка дрімала поруч, у домаганнях. Парочка опиняється на вулиці й на деякий час Ши Цин здається, що вона вирвалася з петлі, доки не приходить час сну. Дівчина знову прокидається в автобусі та виявляє, що втягнула у цикл ще й хлопця Сяо Хе Юня. Загалом стає зрозуміло, що з петлі не вибратися просто так, необхідно запобігти вибуху.

Цікаво  Найкращі фантастичні фільми - ТОП 18

Зберігач (Zhen hun / Guardian 2018)

Зберігач (Zhen hun / Guardian 2018)
  • IMDb: 7.7

Професор генетики Шень Вей упевнений у тому, що по Землі непримітними натовпами ходять мутанти, які мають унікальні здібності. І це справді правда: у місті суще спеціальний слідчий відділ, де працюють саме такі незвичайні створення. Змія, кіт, привид і таке інше. Вони виїжджають на розслідування особливо дивних злочинів. Якось у школі, де викладає Шень Вей, відбувається загадкове вбивство, і професор знайомиться з цією незвичайною компанією. Йому доведеться під’єднатися до діяльності спецвідділу, оскільки Землі загрожує жахлива небезпека від мешканців планети Хайсін. У давнину туди прибули прибульці, їхня ДНК змішалася з генами місцевої раси, і на планеті з’явилися нові види істот. Після серйозної катастрофи ці модернізовані інопланетяни почали робити замах на Землю.

Кросфаєр (Chuan Yue Huo Xian / Cross Fire 2020)

Кросфаєр (Chuan Yue Huo Xian 2020)
  • IMDb: 7.9

У 2008 році капітан кіберспортивної команди Сяо Фен переживає складні часи. Він усією душею вірить у майбутнє кіберспорту та у свій талант, але оточуючі вважають його захоплення блаженством і радять подорослішати. Команда від нього відвертається, кохана дівчина виходить за більш солідну людину, і у Сяо Фена, здається, немає іншого шляху, як здатися і розсудливим. Але одного разу під час збою в комп’ютерній грі він знайомиться з Лу Сяо Бей і дізнається, що в майбутньому відомий як один із топових гравців світу. Своєю чергою, Лу Сяо Бей прагне отримати в команду легенду кіберспорту, а заразом сподівається, що новий друг допоможе йому врятувати брата, який загинув багато років тому.

Цікаво  Нетфлікс серіали: цікава добірка на вечір

Моя однокласниця здалеку (My Classmate from Far Far Away 2017)

Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
  • IMDb: 8.2

Непоказна ботанка Момо любить море, астрономію та однокласника Лі Хайланя — красеня, відмінника, спортсмена. Хлопець не звертає на неї жодної уваги, хіба грубить, коли дівчина плутається в нього під ногами. Вона втішається фантазіями про те, що у неї з’являться суперздатності й Хайлань точно захоче зустрічатися. Зрештою, щоб відволіктися від нерозділеного кохання, Момо вирішує зайнятися дайвінгом. Під час першого занурення вона знаходить дивний камінь, з якого в її тіло завантажується інопланетна сутність, що провалялася на дні океану два століття. Сутність виявляється крутою воїнкою з планети Скорпіон – сильною, швидкою та кмітливою.

Моя дівчина – інопланетянка (Wai Xing Nu Sheng Chai Xiao Qi / My Girlfriend Is an Alien 2019)

Моя дівчина - інопланетянка (Wai Xing Nu Sheng Chai Xiao Qi / My Girlfriend Is an Alien 2019)
  • IMDb: 8.8

Прекрасна інопланетянка випадково потрапляє на Землю і відразу вплутується в неприємності, рятуючи життя чоловіка-красеня. На місці події вона втрачає передавач для зв’язку з товаришами й тепер ніяк не може залишити чужу планету. Дівчина припускає, що передавач залишився у врятованої нею людини, тому вигадує собі земне ім’я Сяо Цюй і вирушає на пошуки. А той, кого вона шукає, виявляється багатим та успішним власником великої компанії. У хлопця мрії є лише одна незручна вада: під час грози він забуває всіх, кого зустрів — психотравма дитинства.

Люди (Humans / Hello, Anyi / Ni Hao, An Yi 2021)

Люди (Humans / Hello, Anyi / Ni Hao, An Yi 2021)
  • IMDb: 6.8

2035 рік. Життя прекрасне, люди процвітають, а технології розвинулися до того, що тепер кожна людина може купити собі андроїда для роботи по дому. Це варто, звичайно, пристойно, проте дуже зручно. Домогосподарка на мікросхемах вміє готувати усі страви світу, не втомлюється, потребує лише електроенергії для підзарядки, а зарплату не просить. Проста китайська сім’я з трьома дітьми має власного робота завдяки гарній знижці. Діти в захваті, тато не натішиться з того, що не треба самому готувати горілу яєчню, нервує тільки мама. На відміну від інших, вона помічає, що лялька, яка ходить, якась дивна.

Пожирач зірок (Tun shi xing kong / Tunshi Xingkong / Swallowed Star 2020)

Пожирач зірок (Tun shi xing kong / Tunshi Xingkong / Swallowed Star 2020)
  • IMDb: 7.9
Цікаво  20 Цікавих міні серіалів, від яких неможливо відірватися

Земля майбутнього – вкрай незатишне місце. Одного разу тут розбушувався вірус, що викосив більшу частину людства і перетворив тварин на страшних монстрів. Вони доставляли купу клопоту, поки серед людей не з’явилися суперсильні герої, здатні стримувати тиск диких тварин. Старшокласник Ло Фен теж хоче стати квазіборцем, щоб боротися з монстрами та забезпечити сімома грошима. Його батьки бідні й Ло Фен не може собі дозволити навчання у школі борців. Втім, він і так непогано справляється із фізпідготовкою. Представники академії вражаються його здібностями, коли хлопцеві доводиться битися на вулиці із трьома їхніми учнями.

Клітина духу: Втілення (Ling Long / The Blessed Girl 2019)

Клітина духу: Втілення (Ling Long 2019)
  • IMDb: 8

Багато років тому на Землі панує розруха: планетою розгулюють величезні монстри й дрібні, але в’їдливі тварюки. Людям тут не місце, вижити у всьому цьому просто неможливо, тому залишки людства мешкають на величезній станції, що дрейфує над Землею. Умови існування породили нові соціальні норми: чіткий поділ на касти, відміну інституту сім’ї, жорстокі покарання за порушення законів та інші неприємні прикмети антиутопічного суспільства. Найнебезпечнішу роботу виконують мисливці, які спускаються на Землю, щоб знайти корисні для життя запаси. І під час однієї з неприємних вилазок вони раптом помічають жінку. Здається, думка про те, що вижити на планеті неможливо, трохи перебільшена.

Біонічне життя (Fang Sheng Ren Jian / Fake Life / The Bionic Life 2023)

Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора
  • IMDb: 7.4

У найближчому майбутньому технології редагування геноми просунулися настільки, що люди навчилися створювати біоніків. Це теж люди, але вони за замовчанням запрограмовані на якусь властивість. Штучні люди становляться зразковими дітьми або відданими коханими, але суспільство виявляється не готовим до появи таких особин. Тому виробництво біоніків забороняють, а спеціальні відділи поліції займаються їх пошуком та ізоляцією від людства. Слідчий Чинь Але, різка і нетактовна людина, у професії вже давно і гостро недолюблює біоніків. А м’яка та доброзичлива Ань Цю – талановитий психолог. Вона прониклива і легко знаходить спільну мову з усіма, у тому числі й непокірливим напарником.

Дивіться також: Китайські фільми 2023

Прокрутка до верху