Головна сторінка >> Китайські фільми 2023: цікава добірка на вечір
Китайські фільми 2023

Китайські фільми 2023: цікава добірка на вечір

Китайські фільми 2023 – зустрічайте наш топ список новинок, куди ми включили лише нові та найкращі китайські фільми 2023 року.

Кунг-фу жеребець (Long ma jing shen 2023)

Китайські фільми 2023
Китайські фільми 2023

Луо минулого каскадера. А зараз — звичайний невдаха, у якого купа боргів. Все, що його пов’язує з минулим життям, — жеребець. Родичі рекомендують йому продати коня, щоб отримати гроші й розрахуватися з боргами. Але Луо знаходить спосіб крутіший — разом із жеребцем вони стають зірками інтернет-роликів.

Вежа без тіні (Bai ta zhi guang 2023) – Китайські фільми 2023

фільми

Батько сорокарічного чоловіка безвісти зник кілька років тому. І ось нещодавно герой дізнається, де знаходиться його зниклий батько. Він вирішує зустрітися з батьком і особисто запитати, куди й навіщо він зник на той час. Але довгоочікувана зустріч із батьком – це досить серйозне випробування.

Цікаво  Фільм «Джокер: Безумство на двох» (2024): продовження трилера про клоуна-вбивцю з Хоакіном Феніксом та Леді Гагою

Блукаюча Земля 2 (Liu lang di qiu 2 2023)

Китайські фільми 2023
Китайські фільми 2023

Події розгортаються у недалекому майбутньому. Сонце поступово вигоряє, що загрожує Землі загибеллю. Для порятунку збудували величезні двигуни, щоб перевести Землю в іншу сонячну систему. Цей план, хоч і здається ефективним, але обіцяє чималу кількість небезпек та ризиків.

У центрі уваги взаємини трьох молодих людей. Їм лише по 20 років, вони амбітні та безтурботні. Їм здається, що так буде завжди й нічого не має статися. Але за кілька днів життя кожного з них перевертається з ніг на голову. Якими вони будуть у новій реальності?

Обмінятися життям (Jiao huan ren sheng 2023) – Китайські фільми 2023

фільми

Чжун Так – адвокат не з найуспішнішою історією. Все в його житті не ладнається, і як викрутитися з проблем, що навалилися, чоловік не розуміє. Здається, що все безнадійно. Але раптово його життя повністю змінюється. Відбувається це після того, як він змінюється з хлопчиком Сяогу — вихідцем із заможної родини.

Цікаво  Що подивитися у неділю - цікава добірка на вечір

Повноводна червона річка (Manjianghong 2023)

Китайські фільми 2023
Китайські фільми 2023

Події розгортаються у XII столітті. Готуються важливі переговори із чжурчженками. У них має брати участь міністр, на ім’я Цінь Хуей. Але він виявляється зрадником, який виступає за супротивника. Щоб знешкодити підступного міністра, молодому рядовому солдатові доведеться неабияк постаратися.

Відсутність (Xue yun 2023) – Китайські фільми 2023

фільми

Хань Цзяньюй поїхав зі свого рідного міста приблизно 10 років тому. І ось тепер він радий повернутися до знайомих місць. Але його візит має певну мету. Річ у тому, що чоловік має намір відновити стосунки зі своєю коханою – жінкою, на ім’я Су Хун. Але чи вдасться в нього втілити свій план у життя?

Цікаво  Популярні нові фільми на вечір - ТОП 7

Прощавай, монстр (Goodbye Monster 2023)

Китайські фільми 2023

Цілитель Бай Цзе зайнятий пошуком панацеї від невиліковної хвороби. У ході проведення одного зі своїх наукових експериментів, він випадково стирає з землі цілий острів. Суспільство виганяє його, і цілитель змушений поневірятися. Але, через кілька років, Бай Цзе повертається, щоб нарешті виправити помилку.

Тільки річка тече (He bian de cuo wu 2023) – Китайські фільми 2023

фільми

Події розгортаються у період 90-х. У невеликому провінційному містечку трапляються страшні події, зовсім не характерні для тихого та розміреного провінційного життя. Так, відбувається низка жорстоких та загадкових вбивств. Щоб знайти душогуба, начальнику поліції доведеться постаратися.

Шакра (Tian long ba bu zhi qiao feng chuan 2023)

Китайські фільми 2023

У центрі уваги – доля майстра бойових мистецтв. Життя чоловіка різко змінюється, коли його починають підозрювати у скоєнні тяжкого злочину. Герой розпочинає боротьбу, метою якої стає доказ власної невинності. Але, крім цього, йому доведеться дізнатися про якусь таємницю свого походження.

Дивіться також: Нові цікаві Китайські дорами 2023

Прокрутити вгору