Головна сторінка >> Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – перестрілки, зрізані кулями, бомби сповільненої дії, безглузді пограбування та сцени погонь – все це є в арсеналі вбивчих комедійних кримінальних фільмів. Режисер гангстерського фільму має бути справжнім майстром чорного гумору, вправно балансуючи між динамітними вибухами та сміхом. Сьогодні ми представляємо вам добірку кримінальних комедій, від найновіших до найкращих фільмів останніх років.

Зміст

Мама мафія (Mafia Mamma 2023)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Головна героїня цього роману – проста американка, яка веде тихе життя домогосподарки. Дівчина несподівано дізнається, що її італійський дід був найвпливовішим босом мафії, а сама вона – єдина його спадкоємиця. Законослухняна американка вимушена перебратися через океан до Італії, де їй належить стати новою “хрещеною матір’ю” та керувати сімейним бізнесом під опікою вірної помічниці колишнього боса.

Нестерпний тягар величезного таланту (The Unbearable Weight of Massive Talent 2022)

фільми

У новому фільмі кримінальної комедії головну роль грає Ніколас Кейдж, який перебуває у творчій кризі через відсутність пропозицій від режисерів. Актор поглиблюється у боргах, а його дочка відмовляється спілкуватися з ним. Коли Тарантіно починає зйомки нового фільму, Ніколас усвідомлює, що це його єдина надія на повернення до нормального життя. Проте нестача грошей змушує чоловіка взяти участь у заході, організованому злочинною групою і це спровокує ланцюг незвичайних подій.

Дати дуба в окрузі Юба (Breaking News in Yuba County 2021) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Свіжа кримінальна комедія, наповнена цинізмом та насичена кровавими конфліктами. Сью Баттон, звичайна домогосподарка, мріє про славу та виступ у телепрограмі. Усе змінюється, коли її чоловік, Карл, раптово зникає і Сью опиняється в центрі уваги місцевих ЗМІ. Не тільки поліція, а й місцеві хулігани шукають зниклого чоловіка, а сама Сью стає об’єктом підозр.

Хрещена мама (La Daronne 2020)

фільми

Солітер Портеф – експерт в області злочинів. Він працює перекладачем з арабської на французьку на поліцейській дільниці. Життя Портефа переповнене фінансовими проблемами, викликаними боргами й незадоволеністю зарплатою, що йде на оренду квартири та значну пожертву для хоспісу, де лікується його мати. Одного разу, підслуховуючи розмови злочинців, Портеф дізнається про великий запас наркотиків. Виявляється, що винахідлива француженка вже розробила план, як позбутися гашишу. Тепер вона намагається побудувати наркоімперію, тримаючи під контролем своїх колег.

Цікаво  30 легких серіалів для підняття настрою

Джентльмени (The Gentlemen 2019)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Ще одне досягнення у творчості режисера Гая Річі – ця кримінальна комедія в британському стилі ввійшла до списку найкращих фільмів світу. Реймонд Сміт, праворуч небезпечного наркоторгівця Мікі Пірсона, опиняється в центрі подій. Одного разу до його дому завітає журналіст Флетчер із брудною інформацією про всю банду Пірсона. Цей компромат представлений у формі сценарію фільму і зразок злочинного життя стає витканим у пригоду банди. Вартість мовчання Флетчера – це 20 мільйонів доларів. Реймонд вирушає у читання сценарію, намагаючись зрозуміти, наскільки складна ситуація описана в ньому.

Відпеті шахрайки (The Hustle 2019) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

фільми

Фільм розповідає про двох шахраїв, чиї шляхи несподівано перетинаються. Головні герої вирішують влаштувати змагання, щоб забрати один одного з дороги. Той, хто програв, поступається місцем переможцю. Переможцем виявляється молодий геній інженерної думки із величезним станом. Молода людина наївна і дурна і нічого не знає про злочин.

8 подруг Оушена (Ocean’s Eight 2018)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Серед комедій останніх років виділяються фільми, що розповідають про злочини, скоєні жінками. Хитрі представниці слабкої статі об’єднують свої сили для досягнення власних цілей і Деббі, яка вже провела більше як рік за ґратами, повертається до бізнесу. Їй знадобилося п’ять років, вісім місяців і 12 днів, щоб вивернути пограбування століття. Цього разу її ціль – діамантове намисто, вартістю 150 мільйонів доларів. Щоб успішно провести аферу, Деббі повинна зібрати команду висококваліфікованих шахраїв світового класу.

Славні хлопці (The Nice Guys 2016)

фільми

Ця скромна історія про складну співпрацю між охоронцем Джексоном Хілі та боязким приватним детективом Холландом Марчем – одна з виняткових кримінальних комедій останнього десятиліття. Двоє чесних, але абсолютно різних за характером чоловіків отримують завдання розкрити справу про зниклу дівчину. Заради спільної мети ці двоє, чиї методи та підходи до роботи значно відрізняються, змушені забути про всі свої розбіжності.

Хлопці зі стволами (War Dogs 2016) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Сюжет цієї цинічної кримінальної комедії ґрунтується на реальній історії, яку розповів журналіст Гай Лоусон про двох чоловік, що неочікувано стали збройними магнатами. Ефраїм та Девід, що знають один одного ще з дитинства і знаходяться в бідності, готові вчинити будь-що заради великих грошей. Ці авантюристи отримують контракт на 300 мільйонів доларів від уряду на постачання зброї до Афганістану.

Перестрілка (Free Fire 2016)

фільми

Чорний гумор, хаос і свистячі кулі в цій кримінальній комедії. У цьому британському бойовику 2 групи зустрічаються на складі, щоби зайнятися підпільною торгівлею зброєю. Обмін грошима та зброєю має пройти швидко та відповідно до добре продуманого сценарію. Але з’ясовується, що напередодні ввечері двоє членів банди побилися в нічному клубі. Поширюються чутки й кулі летять на всі боки.

Війна проти всіх (War on Everyone 2015)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Боб і Террі, які вважаються найгіршими поліцейськими у всьому світі, вже давно працюють удвох. Вони не дотримуються закону, не можуть розкрити злочини та переслідують тих, хто перешкоджає їм. Для них головне – це власний прибуток. Але доля дає партнерам можливість здобути мільйон доларів. Однак, виявляється, що більшість цих грошей належить Джеймсу – винахідливому англійському аристократу та підприємцю. Боб і Террі вирішують повернути украдений мільйон і відновити справедливість, використовуючи для цього нестандартні методи.

Рюдзо та семеро бійців (Ryuzo to 7 nin no kobun tachi 2015) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

фільми

Такеші Кітано, режисер цієї неординарної кримінальної комедії, розповідає про війну між відставними якудзами. Рюдзо, старенький якудза з виразним татуюванням та відсутніми кількома пальцями на руці, намагається пригадати своє минуле, визначаючи його лише за цими особливостями. Одного разу Рюдзо потрапляє жертвою телефонного шахрайства, яке суперечить японським традиціям. Розлючений, він збирає сім колишніх членів якудзи, щоб врегулювати рахунки з винуватцями цього образливого інциденту.

Цікаво  Українські комедії які варто подивитись

Типу копи (Let’s Be Cops 2014)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Вдягнувши поліцейські уніформи на костюмованій вечірці, двоє друзів, Раян і Джастін, відмінно проводять час і не відмовляються від свого несподівано популярного образу. Тепер вони мчаться містом на поліцейських автомобілях і насолоджуються. Але їх радість переривається, коли вони опиняються втягнутими у велике правопорушення, в якому замішані корумпований поліцейський і впливовий бос мафії.

Захочу та зіскочу (Smetto quando voglio: Ad honorem 2014)

фільми

Фільм став хітом. Італійська комедія про групу диваків, які вирішили стати гангстерами та поринути у злочинний світ. Сюжет обертається навколо групи колишніх дослідників, яких реконструюють та виштовхують на узбіччя життя. На чолі з нейробіологом П’єтро Чині невдахи професори організують бізнес із виробництва та продажу нових синтетичних наркотиків, які ще не потрапили до списку заборонених.

Малавіта (The Family 2013) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Кримінальний трилер від Люка Бессона з перших хвилин захоплює глядача розумним гумором, вишуканою мовою та вражаючою грою акторів. Нічною порою, патріарх родини Фреда Блейка, його дружина Меггі, син Уоррен і дочка Белль, прибувають у тихе французьке містечко. Проте Фред – не просто письменник, як він представився своїм новим сусідам, а колишній мафіозі, що перебуває під захистом свідків. У цьому спокійному містечку починають розгортатися дивні події: вибух у супермаркеті, зникнення водопровідника та навіть торгівля наркотиками у школі.

Сім психопатів (Seven Psychopaths 2012)

фільми

Вражаючий твір у жанрі комедії із непередбачуваним сюжетом та непересічними злочинами. Спричинено алкогольними нападами письменника, крадіжкою собак, участю у В’єтнамській війні та участю кролика, ці персонажі виявляються у найнеймовірніших ситуаціях. Марті, що прагне створити фільмовий сценарій, має ексцентричного друга та не менш ексцентричного партнера, які живляться викраденням собак від заможних мешканців. Їхній план сходить на рівній, але злодії невідомо як виводять на прогулянку улюбленого собаку гангстера-психопата.

Встигнути за 30 хвилин (30 Minutes or Less 2011)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Головний персонаж комедійного фільму абсолютно не пов’язаний зі світом криміналу. Нік, звичайний розносник піци, який в основному насолоджується вечірніми вечорами, насиченими пивом. Але раптово все змінюється. Група злочинців готується вибухнути бомбу, щоб вимагати 10 000 доларів упродовж 10 годин. При вирушенні на допомогу, ці двоє невинних героїв опиняються в курйозних та комічних обставинах.

Сутенер (Le mac 2009) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

фільми

Брати близнюки, які зовні виглядали однаково, але всередині були зовсім різними. Один був скромним банкіром та любителем пісень 80-х. Інший був сутенером, який подорожував світом банд, а також працював інформатором у поліції. Під час організації великої угоди щодо продажу наркотиків інформатор раптово гине. Що ж робити? Він бере свого брата-близнюка (скромного державного службовця) і одразу вводить його в злочинний світ. І ось, у стилі іскрометної комедії-бойовика, починається найсмішніше.

Козирні тузи (Smokin’ Aces 2006)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Фільм – вражаюча кримінальна комедія, насичена чорним гумором. Його сюжет розповідає про гангстера, який вирішує виступити свідком проти свого боса. За це йому обіцяється велика винагорода і на сцену виходить армія найманих вбивць. Агенти ФБР Месснер і Каррутерс повинні захистити цього ключового свідка, але він, звикши до активного способу життя, опиняється в неприємній ситуації та намагається звинуватити своїх охоронців.

Цікаво  Нові цікаві фільми на Новий рік

Поганий Санта (Bad Santa 2003)

фільми

Ця кримінальна комедія належить до фільмів із новорічним настроєм. Віллі, розпусна, п’яна, колоритна людина, стає злочинцем перед Різдвом. Замаскувавшись під Санта-Клауса, він обманює довірливих дітей та використовує це як прикриття для пограбування універмагів. Але якось “добрий чарівник” зустрічає хлопчика, який розтоплює його старе серце. Ця похмура різдвяна комедія має продовження, в якому Віллі разом зі своїм другом Маркусом повертається до колишньої роботи.

Одинадцять друзів Оушена (Ocean’s Eleven 2001, 2004, 2007) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Денні Оушен – майстер у справах пограбування. Цей винахідливий злочинець був ув’язнений за свою останню справу, але швидко повернувся на свободу. Проте здається, що Денні не має наміру змінювати свій стиль життя. Кримінальний геній вирішує втілити новий витончений план та пограбувати найбільше казино в Лас-Вегасі. Збираючи свою найкращу команду, він розробляє ідеальний сценарій – напад на казино і розпочинає викликати важкі та складні завдання.

Великий куш (Snatch 2000)

фільми

Злочинці, які прагнуть схопити свій шматок щастя – центральні персонажі цієї культової кримінальної комедії від британського режисера Гая Річі. Припаркований у серці Нью-Йорка, коли великий діамант потрапляє до рук беззахисного гангстера, йому слід доставити його безжальному босу. Проте скарб випадково опиняється в обіймах яскравих персонажів, включаючи безтурботного вбивцю. Ця різнорідна група опиняється в цікавих та небезпечних ситуаціях, здійснює фокуси та виходить із ситуацій, які стають справжніми хітами у світі Інтернету.

Дев’ять ярдів (The Whole Nine Yards 2000)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Ця прикольна кримінальна комедія за участю всіх зірок переносить глядача до Монреалю, Канада. Фільм розповідає про Джиммі Тюліпа, гангстера Чикаго, який здає свого боса в обмін на умовно-дострокове звільнення. Кілер товаришує зі своїм сусідом, блискучим дантистом. Татуювання Тюльпана дозволяє його новому другу дізнатися, хто його сусід. Дружина дантиста обіцяє в нагороду гарне розлучення, якщо її чоловік повідомить інших гангстерів про татуювання Тюльпана.

Великий Лебовський (The Big Lebowski 1998) – Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір

фільми

Лос-Анджелес, 1991 р. Дні нероби на прізвисько Чувак одноманітні, але він отримує від них задоволення. Його хобі – боулінг та випивка. Так, мабуть, і залишиться, навіть якщо в його будинок нагрянуть гангстери в пошуках мільйонера, на честь якого названо чоловіка і спробують викупити місис Лебовські. З того часу життя легендарного власника килима та любителя коктейлів кардинально змінилося.

Карти, гроші, два стволи (Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998)

Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір - ТОП 25
Найкращі кримінальні фільми комедії на вечір – ТОП 25

Культовий британський фільм із яскравим гумором та непередбачуваними поворотами. Головні герої цієї кримінальної комедії – чотири лондонські підлітки. Вони збирають 100 000 фунтів стерлінгів як призові гроші для свого друга Едді, відомого карткового гравця, щоб той взяв участь у спеціальному турнірі та виграв його. Однак Едді програє і замість призових грошей друзі одержують ультиматум від банди, яка організує гру. Друзям кажуть, що вони мають тиждень, щоб повернути борг у 500 000 фунтів стерлінгів. Молодим людям не пощастило, але успіх приходив, йшов і приходив ще більше. ……

Не грози південному централу, попиваючи сік у себе у кварталі (Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood 1995)

фільми

Фільм, знятий афроамериканським коміком, є популярною пародією на фільми про важке становище чорношкірих у міських гетто, повну грубого й абсурдистського гумору. Хлопчик на прізвисько Попільничка переїжджає до свого батька та поселяється у Південному Централі. У нетрі Лос-Анджелеса місцеві банди носять із собою не лише кулемети, а і ядерні боєголовки. Головний герой цієї комедії постає перед вибором: вступити в “небезпечну” банду або стати “просто” гарною людиною”.

Дивіться також: Найкращі комедійні фільми про сім’ю для веселих вечорів

Прокрутка до верху