Головна сторінка >> Найкращі фільми з Дольфом Лундгреном, які залишають слід в історії кіно
Найкращі фільми з Дольфом Лундгреном

Найкращі фільми з Дольфом Лундгреном, які залишають слід в історії кіно

Дольф Лундгрен легенда 80-х і 90-х років, коли ми всі захлинаючись дивилися захоплюючі бойовики. На той час нам важливо було побачити улюбленого актора на екрані, що вже забезпечувало успіх фільму.

Роккі 4 (Rocky IV 1985)

Роккі 4 (Rocky IV 1985)

Дольф постає як професійний боксер Іван Драго. Іван справжня машина для вбивства, безпринципний боксер, готовий на все заради перемоги. Але якось на його шляху встає Роккі Бальбоа.

Володарі всесвіту (Masters of the Universe 1987)

Володарі всесвіту (Masters of the Universe 1987)

Хімен і його друзі опиняються на Землі у пошуках космічного ключа. Ключ же опинився в руках молодих людей Джулії та Кевіна, коли вони перебували на цвинтарі. І тепер хлопцям загрожує небезпека, адже на них починається справжнє полювання.

Цікаво  ТОП найкращих серіалів світу - цікава підбірка

Каратель (The Punisher 1989)

Каратель (The Punisher 1989)

Коли родина Френка Кастла загинула, чоловік вирішив боротися зі злочинністю досить жорсткими методами. У результаті головний герой озброївся, після чого вирішив розпочати полювання на кримінальні елементи. Чоловік почав самостійно виносити вирок злочинцям, не чекаючи на вердикт суду чи дії поліції.

Ангел темряви (Dark Angel or I Come in Peace 1990)

Ангел темряви (Dark Angel or I Come in Peace 1990)

Детектив Джек Кейн втрачає свого партнера, який загинув під час перестрілки з представниками мафії. У результаті поліцейський починає розслідування загибелі партнера і дізнається, що мафіозі також загинули, причому було вбито злочинців невідомою зброєю. Незабаром з’ясовується, що на Землю прибули інопланетяни, які й творять жахливі злочини. Але з такими силами ще ніколи Джейк не зустрічався.

Розбирання в Маленькому Токіо (Showdown in Little Tokyo 1991)

Розбирання в Маленькому Токіо (Showdown in Little Tokyo 1991)

Жорсткий фільм, який здебільшого і критикувався через надмірну жорстокість. Поліцейський Кріс Кеннер працює в японському районі Лос-Анджелеса, де всім заправляють представники якудзи. Його батьків було вбито і чоловік назавжди запам’ятав обличчя злочинця. Незабаром його напарником стає Джонні Мурата, котрий хоч і був наполовину японцем, але все життя прожив у США. Чоловіки намагаються навести лад ведучи нещадну боротьбу з мафією.

Цікаво  Фільми 2023 які вже можна подивитися

Універсальний солдат (Universal Soldier 1992)

Універсальний солдат (Universal Soldier 1992)

Люк Деверо та Ендрю Скотт у розпал війни служили у В’єтнамі. На тлі бойових дій сержат Скотт збожеволів і почав знищувати мирних жителів. Деверо спробував його зупинити, але у результаті військовослужбовці вбили одне одного. Проте їхні тіла забрали, після чого записали, як безвісти зниклих. Але насправді вони стали лише гвинтиками в експерименті створення універсальних солдатів. Чоловіків вдалося привести до тями й вони були запрограмовані, щоб боротися зі злочинністю. Але зустріч із в’єтнамцями змушує Люка згадати минуле, після чого він намагається вийти з-під контролю і на нього починається справжнє полювання.

Джонні Мнемонік (Johnny Mnemonic 1995)

Джонні Мнемонік (Johnny Mnemonic 1995)

Дольф постає у фільмі в образі збожеволілого вуличного проповідника Карла, який вважає своєю місією знищення Джонні. Здається, що його ніщо не здатне зупинити, адже на своєму шляху Карл вбиває невинних людей і бажає дістатися Мемоніко.

Міньйон (The Minion 1998)

Міньйон (The Minion 1998)

Напередодні Різдва 1999 року в тунелі Нью-йоркського метро знаходять скелет і старовинний ключ. Щоб розібратися в цьому питанні та захистити давню реліквію, ченці стародавнього монастиря відправляють туди свого найкращого воїна Лукаса.

Чистильник (Sweepers 1998)

Чистильник (Sweepers 1998)

Крістіан Еріксон, який працює в організації “Гуманітарного Лицарського Ордену”, вирушає до Анголи, щоб разом з місцевими саперами зайнятися розмінуванням. Але коли бойовики вбивають його сина, то чоловік вирішує помститися. Для цього він об’єднується з експертом з мін Мішель Флінн і приступає до пошуків убивць родича.

Цікаво  Найкращі фільми з Дуейн Джонсон

Урок виживання (Detention 2003)

Урок виживання (Detention 2003)

Сем Декер вчитель у середній школі, який у минулому був спецназівцем. Якось чоловік змушений був залишитися після уроків із важкими підлітками, від яких ніхто не чекає нічого доброго. Але несподівано школу захоплює банда терористів, після чого Сем розуміє, що повинен протистояти загрозі, що виникла.

Розслідування (The Final Inquiry 2006)

Розслідування (L'inchiesta 2006)

Фільм розповідає про події, що відбуваються в Юдеї після розп’яття Ісуса Христа.

Крид 2 (Creed II 2018)

Крид 2 (Creed II 2018)

Син Аполло Кріда має зустрітися на рингу із сином Івана Драґо, який убив його батька. Роккі Бальбоа усвідомлює, до яких наслідків це може призвести, тому з усіх сил намагається відмовити хлопця від цієї витівки.

Аквамен (Aquaman 2018)

Аквамен (Aquaman 2018)

У екранізації знаменитого коміксу DC Дольф постає в образі морського царя Нерея.

Дивіться також: Найкращі фільми з Томом Крузом – ТОП 30

Прокрутка до верху