Головна сторінка >> Найкращі фільми з Брюсом Віллісом: підбірка на вечір
Найкращі фільми з Брюсом Віллісом

Найкращі фільми з Брюсом Віллісом: підбірка на вечір

Найкращі фільми з Брюсом Віллісом. Брюс Вілліс — винятковий актор, чия кар’єра в кіно охоплює кілька десятиліть і включає безліч яскравих і незабутніх ролей у різних жанрах — від бойовиків до драм. Його унікальна харизма, майстерність та здатність перевтілюватися дозволили йому завоювати серця мільйонів глядачів у всьому світі. Від безбаштового Джона Макклейна в «Міцному горішку» до глибоко емоційних персонажів у менш відомих картинах — Вілліс завжди вміє здивувати та вразити своїм талантом. Ми представляємо вам добірку найкращих фільмів за участю цього неповторного актора.

Зміст

Місія Ассасіна (Assassin 2023)

Місія Ассасіна (Assassin 2023)

За допомогою передових технологій агенти секретних служб здатні переселятися в тіла інших людей, виконуючи завдання, знищуючи цілі за допомогою їхніх близьких. Алекса виявляє, що її чоловік у комі є одним із таких «сплячих» оперативників. Прагнучи повернути його, вона переселяється в інше тіло, але при кожному такому переході її сприйняття реальності стає дедалі більш спотвореним.

Детектив Найт: Незалежність (Detective Knight: Independence 2023)

Детектив Найт: Незалежність (Detective Knight: Independence 2023)

На День незалежності детективу Джеймсу Найту слід зупинити злочинців, щоб забезпечити безпечне проведення міської урочистості. Молодий лиходій, який переодягся в уніформу поліцейського й озброївся вкраденою зброєю, має намір влаштувати свою вибухову виставу — надто близько до будинку Найта.

Райське місто (Paradise City 2022)

Райське місто (Paradise City 2022)

Раян Свон, досвідчений найманий убивця, вирушає на Гавайські острови з однією метою — помститися ватажку місцевого мафіозного угрупування за вбивство його батька. Щоб досягти своєї мети, він повинен проникнути всередину злочинної організації, досліджувати їх слабкі місця та завоювати довіру членів банди, щоб отримати доступ до боса.

В’язниця суперлиходіїв (Corrective Measures 2022)

В'язниця суперлиходіїв (Corrective Measures 2022)

У недалекому майбутньому у засекреченій в’язниці Сан-Тіберон утримуються ув’язнені з надздібностями, які відбувають довічні покарання. Директор Девлон прагне створити пекельну обстановку для ув’язнених, особливо для Джуліуса Лоуба — злого генія з телепатичними здібностями, який також є багатою людиною. Девлон марно намагається дізнатися про його стан. Проте одного разу система безпеки в’язниці збоїть, і в’язні повстають проти своїх наглядачів та жорстоких правил.

Сирітський Бруклін (Motherless Brooklyn 2019)

Сирітський Бруклін (Motherless Brooklyn 2019)

Лайонел Ессрог, талановитий детектив із синдромом Туретта, береться розслідувати смерть свого наставника Френка Мінни. Френк узяв під свою опіку чотирьох сиріт, але загинув за загадкових обставин. Лайонел готовий використати всі свої навички й слідувати кожній нитці, щоб розкрити правду. Подорожуючи розкішним Гарлемом і поринаючи в хаос бруклінських нетрів, Лайонел виявляється втягнутим у світ еліти Нью-Йорка. Він іде на всі ризики, щоб вшанувати пам’ять людини, яка багато років тому витягла її з притулку.

Скло (Glass 2019)

Скло (Glass 2019)

Девід Данн, переслідуючи Кевіна Крамба та його небезпечну особистість «Звіра», опиняється у психіатричній клініці для особливих злочинців. Там він зустрічає свого колишнього друга та заклятого ворога, Елайджу Прайса. Доктор Еллі Стейпл проводить регулярні сеанси терапії з трійцею, намагаючись довести, що ніхто з них не має надздібностей. Вона надає логічні аргументи, але герої не вірять їй. Зрештою, Данн, Прайс та Крамб об’єднують свої сили, щоб втекти з клініки.

Жага смерті (Death Wish 2017)

Жага смерті (Death Wish 2017)

Доктор Пол Керсі, успішний хірург, стикається з жорстокістю особисто, коли його дружина та дочка стають жертвами злочину. Тоді як поліція безпорадна, зайнята іншими справами, Пол приймає правосуддя до рук. Він починає мстити й поступово усуває злочинців, відповідальних за трагедію, а також допомагає звичайним людям, які страждають від злочинності. Анонімні вбивства злочинців привертають увагу преси, яка починає цікавитись: хто така ця людина? Він захисник невинних, суддя-страта чи просто звичайний убивця? Питання про його справжні наміри та моральні принципи стають основними темами обговорень.

Нальотчики (Marauders 2016)

Нальотчики (Marauders 2016)

Агент ФБР Джонатан Монтгомері береться за розслідування незвичайної справи – пограбування банку, після якого злочинець передає вкрадені гроші на благодійність. У міру просування розслідування стає ясно, що частина грошей у банку була підробленою, а співробітники банку здійснювали шахрайство, скрадаючи гроші у населення. Інтуїція детектива нагадує йому, що грабіжник просто відновлював справедливість. Проте виявлені докази, які вказують на генерального директора Джеффрі Хьюберта, ведуть Монтгомері до небезпечного бізнесмена, який має секрет, який він готовий захистити за всяку ціну.

Його собача справа (Once Upon a Time in Venice 2016)

Його собача справа (Once Upon a Time in Venice 2016)

Коли особисте життя Стіва Форда з Лос-Анджелеса руйнується, його кар’єра приватного детектива згасає, залишаючи лише дрібні справи, щоб звести кінці з кінцями. Єдиною світлою точкою у його важкі часи став пес, на ім’я Бадді. Але доля порушується, коли Бадді викрадають кілька головорізів. Стів змушений погодитися на будь-які умови злочинців, аби повернути свого пса живим. Коли він полює на викрадачів по всьому місту, на нього починають полювання громили з Самоа, яким він заборгував велику суму грошей. Стів готовий пожертвувати всім, щоб урятувати свого вірного чотирилапого друга?

Петля часу (Looper 2012)

Петля часу (Looper 2012)

У неосяжному майбутньому, коли подорожі в часі стали реальністю, загадкова організація знайшла ефективний спосіб позбавлення небажаних людей. Вони відправляють своїх жертв у минуле, де на них уже чекає найманий убивця. Ці вбивці відомі як «стератели», і Джо є одним із них. Його головне правило – ніколи не промахуватися і не залишати слідів. Однак одного разу герой припускається помилки, і його жертва встигає втекти.

Цікаво  Фільми бойовик пригоди: цікава добірка на вечір

Королівство повного місяця (Moonrise Kingdom 2012)

Королівство повного місяця (Moonrise Kingdom 2012)

Дія відбувається у вигаданому острівному містечку Нью-Пензанс на узбережжі Нової Англії у 1960-ті роки. Двоє підлітків, Сем та Сюзі, закохуються та вирішують втекти від нагляду дорослих, щоб знайти своє щастя разом. Сем – бунтар та сирота, який був відправлений прийомними батьками до табору для бойскаутів. Він постійно піддається знущанням з боку однолітків, і лише з Сюзі у нього з’являється справжня дружба. Коли пропажу підлітків зауважують, вожатий табору організовує пошукову операцію, в якій беруть участь місцевий шериф та чуйні мешканці містечка.

Ред (RED 2010)

Ред (RED 2010)

Френк Мозес – колишній досвідчений агент спеціального підрозділу ЦРУ, який тепер веде спокійне пенсійне життя у затишному містечку. Але одного ранку його спокій порушується, коли до його будинку проникає найманий убивця, який прийшов виконати свою брудну місію. Зумівши ухилитися від кулі, Френк розуміє, що це не останній напад на нього. Він вирішує з’ясувати, хто так наполегливо бажає його смерті. Для цього він звертається за допомогою до своїх старих друзів – параноїка Марвіна та чарівного Джо. Водночас їм належить розкрити змову, яка загрожує не лише Френку, а й усій країні.

Подвійний КОПець (Cop Out 2010)

Подвійний КОПець (Cop Out 2010)

Джиммі Монро та Пол Ходжес – старі друзі та нерозлучні напарники в поліції. Вони завжди були на одній хвилі, але після невдалої операції із затримання наркоторговця їм довелося піти у відставку на місяць. Але відпочивати їм не судилося. Коли Джиммі вирішив продати рідкісну бейсбольну картку, щоб сплатити за весілля своєї дочки, магазин, де він збирався її продати, зазнав пограбування, і картка зникла. Тепер, використовуючи свої детективні навички, поліцейські вирішують знайти викрадачів та повернути цінне володіння. Але натомість вони виявляються втягнутими в небезпечну пригоду, де ставки вищі, ніж вони могли собі уявити.

Сурогати (Surrogates 2009)

Сурогати (Surrogates 2009)

Наступний футуристичний бойовик із Брюсом Віллісом переносить глядача в антиутопічний світ, де люди живуть в ізольованих будинках, спілкуючись із зовнішнім світом через своїх сурогатів-роботів. Ці ідеальні механічні дублікати перевершують людей у всіх аспектах – силі, привабливості та сексуальності. Здавалося, людство знайшло ідеальне рішення для позбавлення від насильства, страху та болю. Але коли один із сурогатів стає жертвою загадкового вбивства, внаслідок якого вмирає і його оператор, ілюзія безпеки та досконалості руйнується. ФБР-агент Том Гріг виявляється втягнутим у змову масштабної корпорації, яка займається розробкою смертельної зброї. Щоб розкрити правду, Гріг змушений відмовитися від свого сурогату і вперше за довгий час відчути себе вразливим, але справжнім.

Вбивство шкільного президента (Assassination of a High School President 2008)

Вбивство шкільного президента (Assassination of a High School President 2008)

Сюжет фільму розгортається навколо вчнів і директора старшої школи, коли вони стикаються з загадковим випадком крадіжки і державного іспиту. Життя студента Боббі Funke (зіграний Різ Уейкфілд) перевертається, коли йому доручають розслідувати справу. У його пошуках правди він зіштовхується з різними шкільними стереотипами та курйозними персонажами.

Ідеальний незнайомець (Perfect Stranger 2007)

Ідеальний незнайомець (Perfect Stranger 2007)

Ровена Прайс – репортерка з темним минулим, яка набрала популярності, викриваючи чужі секрети. Після звільнення з газети вона вирішує самостійно розслідувати вбивство своєї близької подруги, яка залишила мало слідів у своєму житті. Головним підозрюваним є її колишній бойфренд, багатий рекламний агент Харрісон Хілл. Щоб з’ясувати істину, Ровена отримує роботу в його компанії як секретарка і виявляється втягнутою в мережу темних секретів та інтриг, що перевищують її очікування.

Міцний горішок 4.0 (Live Free or Die Hard 2007)

Міцний горішок 4.0 (Live Free or Die Hard 2007)

Світ знову стоїть на межі катастрофи. Група терористів захопила глобальну комп’ютерну мережу, і життя людей перебувають у владі хаосу. Системи комп’ютерів приречені на збої, поломки та раптові відключення. Місцеві поліція та спецслужби виявляються безсилими перед загрозою. У цей момент на сцену виходить Джон Мак-Клей. Він уже давно на пенсії, але коли йдеться про безпеку його родини, колишній поліцейський не може залишитись осторонь.

16 кварталів (16 Blocks 2006)

16 кварталів (16 Blocks 2006)

Завдання, яке доручили досвідченому детективу Джеку Мослі, виявляється набагато складнішим, ніж він очікував. Йому необхідно доставити інформатора з в’язниці до будівлі суду, і цим шляхом він дізнається шокуючу правду – ув’язнений готовий розкрити темні секрети поліції. Це призводить до того, що всі поліцейські Нью-Йорка починають полювання на хлопця. Мослі виявляється на роздоріжжі: він повинен вибрати між відданістю своїм колегам та ідеалом справедливості. Його рішення може змінити перебіг подій та вплинути на життя багатьох.

Щаслива кількість Слевіна (Lucky Number Slevin 2005)

Щаслива кількість Слевіна (Lucky Number Slevin 2005)

У житті Слевіна Калеври все йде навперекір: його будинок запечатаний через терміти, дівчина пішла до іншого, а на вулиці його пограбували. У такій ситуації його друг Нік пропонує йому тимчасово проживати у своїй квартирі, доки буде у від’їзді. Спочатку все здається гарним – Слєвін знайомиться з чарівною сусідкою Ліндсі. Але незабаром у квартиру проникають громили, беручи його за Ніка Фішера, і викрадають його до боса мафії. Той нагадує Слевіну про обов’язок і пропонує йому вибір – вбити сина великого авторитету на знак оплати. Слєвін намагається довести, що вони помилилися особистістю, але його спроби виявляються марними. Тепер у нього залишаються лише два варіанти: убити незнайомця чи зіткнутися із власною загибеллю.

Заручник (Hostage 2005)

Заручник (Hostage 2005)

Джефф Теллі – колишній поліцейський та експерт із переговорів зі злочинцями. Він залишив свою сім’ю та кар’єру в Лос-Анджелесі, щоб насолодитися спокійним життям у невеликому містечку Каліфорнії. Однак, коли троє злочинців захоплюють сім’ю як заручники, Теллі не може залишитися байдужим і вирішує втрутитися. У процесі він виявляє, що батько сімейства приховує брудний секрет, а один із бандитів починає втрачати свідомість. Тепер перед героєм стоїть складне завдання – переконати сторони домовитись та припинити насильство без подальших жертв. Теллі повинен використовувати всі свої навички переговорника і свою проникливість, щоб запобігти трагедії та врятувати сім’ю. Він стикається з моральними дилемами й має ухвалити рішення, які можуть мати довгострокові наслідки. Чи зможе він порозумітися зі злочинцями й досягти мирного результату в цій напруженій ситуації?

Місто гріхів (Sin City 2005)

Місто гріхів (Sin City 2005)

Чотири різноманітні історії переплітаються у темному та безжалісному Місті гріхів, де правда та доброта давно втратили свою силу. М’язистий і безжальний чоловік перебуває на краю розпачу, намагаючись відшукати винних у смерті своєї коханої. Одночасно самотній поліцейський ставить на кон своє життя, щоб урятувати молоду жінку від жорстокого збоченця. Найманий убивця, який мучить своїм минулим і намагаючись знайти спокуту, шукає можливість заробити гроші, але стикається з силами, які він не може контролювати. В той самий час, звичайний чоловік, охоплений гнівом та розпачем, вирішує взяти правосуддя до своїх рук, щоб виправити непоправну помилку.

Цікаво  Найкращі фільми схожі на «Гаррі Поттер» «Harry Potter»

Сльози сонця (Tears of the Sun 2003)

Сльози сонця (Tears of the Sun 2003)

Після того, як військова диктатура замінила демократичний уряд у Нігерії, лейтенант Вотерс вирушає в глиб джунглів з місією порятунку. Його метою стає пошук та звільнення ув’язненого лікаря, доктора Кендрікс, громадянки США, яка працює в організації «Лікарі без кордонів». Коли група дістається до села, де знаходиться лікар, лейтенанту Уотерсу доводиться зіткнутися з несподіваною перешкодою. Доктор Кендрікс відмовляється залишати місце, поки Уотерс не обіцяє евакуювати 70 біженців у безпечний притулок.

Війна Харта (Hart’s War 2002)

Війна Харта (Hart's War 2002)

Молодий лейтенант Томмі Харт, студент юридичного факультету виявляється втягнутим у Другу світову війну. Після невдалої місії він потрапляє до німецького табору для військовополонених. Усередині стін в’язниці він знайомиться з полковником Вільямом Мак Намарою, досвідченим американським офіцером, який поставив собі завдання зберегти честь і гідність своїх товаришів по службі в будь-яких обставинах. Мак Намара наполегливо радить Томмі дотримуватися правил, не привертати увагу наглядачів і чекати на момент, коли вони зможуть здійснити втечу і дати відсіч ворогам. Одна з їхніх цілей — знищити завод із виробництва зброї, який відіграв важливу роль у протистоянні. Томмі та Мак Намара повинні знайти спосіб об’єднати свої сили, зібрати інформацію та розробити зухвалий план, щоб впоратися з випробуваннями та досягти своєї мети.

Невразливий (Unbreakable 2000)

Невразливий (Unbreakable 2000)

Раптова пригода на залізничній колії змінює долю 132 пасажирів, залишаючи лише одного чоловіка, який вижив – звичайного, на ім’я Девід Данн. Не тільки він дивним чином рятується без єдиної подряпини, але також виявляє, що має неймовірну фізичну міцність і витривалість. Доля зводить Девіда з загадковим Елайджей Прайсом, людиною, яка страждає на крихкість кісток при найменшому дотику. Прайс відкриває Девіду неймовірну правду про існування людей із незвичайними здібностями. Хоча кожна кісточка Елайджі може зламатися, Девід є його повною протилежністю.

Дев’ять ярдів (The Whole Nine Yards 2000)

Дев'ять ярдів (The Whole Nine Yards 2000)

Життя звичайного дантиста Ніколаса Озеранського в Монреалі змінюється, коли він заводить нового сусіда. Виявляється, це Джиммі Тудескі, колишній найманець, який вирішив пов’язати своє життя з програмою захисту свідків. Джиммі вкрав 10 мільйонів доларів у мафії та став ключовим свідком, зрадою своїх колишніх приятелів. Коли дружина Ніколаса дізнається про нагороду за голову сусіда, вона наполягає на тому, щоб чоловік вирушив до Чикаго та здав Джиммі злочинному синдикату. Тепер Ніколас стоїть перед складним вибором: здати сусіда чи захистити його від небезпеки, яка тепер загрожує йому самому. Він вступає в небезпечну гру, де ставки високі, а зрада та відданість переплітаються у заплутаній мережі інтриг та злочинності.

Малюк (The Kid 2000)

Малюк (The Kid 2000)

У цій незвичайній історії, де час зазвичай рухається в одному напрямку, все змінюється. Расс, сорокарічний чоловік, повертається додому і виявляє на своєму дивані маленького хлопчика, на ім’я Расті. І напрочуд, Расті – це молода версія самого Расса. Вони разом зіштовхуються з дивовижною можливістю – переосмислити свої життя та змінити свою долю на краще. Расс і Расті розпочинають подорож у часі, проводячи час разом та обговорюючи свої життєві вибори. Через цю унікальну зустріч вони виявляють нові перспективи та можливості. Старший Расс усвідомлює, що може допомогти молодшому Расті уникнути помилок, які він зробив у своєму житті, а молодший Расті дарує старшому Рассу надію на можливість змінити своє майбутнє.

Шосте почуття (The Sixth Sense 1999)

Шосте почуття (The Sixth Sense 1999)

Дитячий психіатр Малкольм Кроу стикається з одним із найскладніших випадків у своїй практиці – хлопчиком, на ім’я Коул, який стверджує, що бачить привиди та спілкується з мертвими. Коул наполягає, що ці душі не можуть знайти спокій і приходять до нього по допомогу. На початку Малкольму важко повірити у подібні явища, і він відчуває своє безсилля перед ними. Однак він вирішує зробити все можливе, щоб допомогти Коулу розібратися, чому саме він приваблює ці примари і які цілі вони мають. Поступово, чим більше Малкольм заглиблюється в оповідання хлопчика, тим більше він починає вірити у їхню істинність.

Історія про нас (The Story of Us 1999)

Історія про нас (The Story of Us 1999)

Після 15 років спільного життя Бен і Кеті стикаються з серйозною кризою у своїх відносинах. Їхнє сімейне життя стає непередбачуваним і наповненим конфліктами, а внутрішнє невдоволення не знаходить виходу, виявляючись через крики, закиди та звинувачення. Коли їхні діти вирушають у літній табір, Бен і Кеті вирішують пожити окремо та готуватися до розлучення. Обидва переконані, що це єдине рішення, яке залишиться їм у цій ситуації. Однак у момент вирішального перелому, коли вже здається, що всі нитки їхніх відносин розірвані, вони обидва вирішують дати собі останній шанс.

Меркурій у небезпеці (Mercury Rising 1998)

Меркурій у небезпеці (Mercury Rising 1998)

Агент ФБР, Арт Джефріс, опиняється у смертельній грі проти системи, захищаючи дев’ятирічного хлопчика, Саймона, який зламав непроникний урядовий код. Саймон страждає від аутизму, але його дивовижні здібності дозволяють читати найскладніший шифр під назвою «Меркурій» немов звичайну книгу. Роки праці та мільярди доларів були витрачені військовими на створення цього шифру, і вони не можуть дозволити собі просто відмовитись від нього. Глава програми, Нік Кудроу, турбується, що Саймон може потрапити до рук ворогів Сполучених Штатів, і це може поставити під загрозу поточні місії. Він наказує ліквідувати Саймона, щоб запобігти такій загрозі. Але Арт Джефріс, агент ФБР, встигає першим врятувати хлопчика і вирушає у небезпечний шлях у гонитві за безпекою та істиною.

П’ятий елемент (The Fifth Element 1997)

П'ятий елемент (The Fifth Element 1997)

Раз на п’ять тисяч років наш світ стикається з загрозою абсолютного зла, готового занурити всесвіт у темряву. На цей раз зло набуває форми розумної енергії. Щоб врятувати світ від повного знищення, необхідно зібрати чотири стихійні камені та об’єднати їх із загадковим П’ятим елементом. Таксист, на ім’я Корбен виявляється залученим до цієї епічної битви. Йому доручається завдання перехопити каміння у контрабандистів, проте місцезнаходження ключового елемента залишається невідомим. Крім того, на його шляху з’являється загадкова рудоволоса інопланетянка, на ім’я Лілу. Корбен рятує її від смерті й змушений нести із собою, доки не розгадає її таємницю.

Шакал (The Jackal 1997)

Шакал (The Jackal 1997)

Найманому вбивці дали прізвисько «Шакал» через його незбагненну неприступність та безжалісність. Він завжди готовий взятися за складну роботу, якщо добре заплатять. В одному московському нічному клубі після бійки знайшли мертвим лідера мафії. ФБР дізналося, що брат покійного найманця найняв Шакала, щоб усунути високопосадовця в Білому домі. У відповідь уряд вирішує випустити із в’язниці небезпечного терориста Деклана Малкуїна, який має свої рахунки із Шакалом. До того ж Малкуїн – єдина людина, яка особисто знайома з убивцею. У смертельній грі на високому рівні, де на кону стоїть доля держави, Малкуїн і Шакал зійдуться у смертельній сутичці, а розкриття їх минулого може бути вирішальним.

Цікаво  Пригодницькі сімейні фільми для всієї родини

Герой-одинак (Last Man Standing 1996)

Герой-одинак (Last Man Standing 1996)

Дія відбувається у період часу, відомий як «сухий закон» у США. Джон Сміт, досвідчений стрілець і найманець, ховається після низки невдалих пригод. У дорозі до Мексики, він опиняється в невеликому містечку в Техасі, де дві ворогуючі банди гангстерів перетворили його на примарне містечко. Побачивши в цій ситуації ідеальну можливість заробити, Джон вирішує вступити в перестрілку, що живиться збоченим почуттям справедливості. Втрутившись у конфлікт, він сподівається привести до істини та справедливості це зруйноване містечко, де правлять насильство та беззаконня.

12 мавп (Twelve Monkeys 1995)

12 мавп (Twelve Monkeys 1995)

У 2035 році світове населення стало жертвою руйнівного вірусу, залишивши лише 1% тих, хто вижив. Люди, що залишилися, змушені ховатися під землею, шукати порятунку і знайти спосіб запобігти подальшому поширенню інфекції. Їхня остання надія полягає в небезпечній місії – подорожі в минуле, щоб здобути антидот або хоча б інформацію про вірус. Джеймс Коул, ув’язнений, погоджується на це самогубне завдання. У його розпорядженні залишилося небагато часу, щоб розібратися в планах групи вчених-терористів, відомої як «Армія дванадцяти мавп», та передати свої відкриття дослідникам майбутнього. Його життя та успіх місії стають критично залежними від того, наскільки добре він зможе розкрити загадку вірусу та зупинити його розростання.

Міцний горішок 3: Відплата (Die Hard with a Vengeance 1995)

Міцний горішок 3: Відплата (Die Hard with a Vengeance 1995)

Життя поліцейського Джона Мак Клейна змінилося — він почав знаходити втіху в пляшці й втрачав інтерес до роботи. Проте все змінюється, коли у багатолюдному супермаркеті відбувається вибух. Таємничий Саймон бере на себе відповідальність і загрожує підірвати наступну бомбу, якщо Мак Клейн не виконає його вимоги – з’явитися в Гарлемі з плакатом. Мак Клейн, який перебуває у стані сп’яніння, виривається зі своєї квартири під наглядом поліцейських і вирушає виконувати вимоги терориста. У процесі виконання завдання він знайомиться із чорношкірим електриком, на ім’я Зевс, який помічає неправильність ситуації. Після вислуховування пояснень Мак Клейна, Зевс вирішує допомогти йому зупинити злочинця та запобігти новим трагедіям.

Колір ночі (Color of Night 1994)

Колір ночі (Color of Night 1994)

Успішний психолог Білл Капа переживає потрясіння, коли один із його клієнтів чинить самогубство після їхньої зустрічі. Він у розпачі звертається за допомогою до свого старого колеги, але виявляє його мертвим наступного дня. Білл виявляється змушений відновити свою практику та продовжувати роботу з пацієнтами, сумніваючись, що серед них ховається вбивця. Коли детективи шукають підозрюваного, герой входить у любовний зв’язок із загадковою жінкою, на ім’я Роза, яка має свої темні таємниці. Водночас Білл починає власне розслідування, намагаючись розкрити правду і знайти вбивцю.

Кримінальне чтиво (Pulp Fiction 1994)

Кримінальне чтиво (Pulp Fiction 1994)

Двоє найманих убивць, Джулс Вінфілд і Вінсент Вега, вирушають у погоню за вкраденим кейсом, що належить їх босу, Марселлусу Уоллесу. Водночас Вінсент отримує доручення від Марселлуса – проводити побачення з його дружиною. Тим часом старіючий боксер, Бутч Кулідж, вирішує втекти з міста зі своєю коханою, хоча він домовився програти поєдинок на прохання самого Уоллеса. Історії цих героїв переплітаються у кумедних ситуаціях, призводячи до комічних, безглуздих та небезпечних інцидентів.

Смерть їй личить (Death Becomes Her 1992)

Смерть їй личить (Death Becomes Her 1992)

Медлін, хитра актриса, вкрала у своєї подруги Хелен нареченого – геніального пластичного хірурга Ернеста. Хелен, яка прагне помсти, вирішує помститися своїй суперниці. Через сім років, на презентації своєї книги, вона з’являється перед усіма у стрункій, молодій та привабливій формі, викликаючи пекучу заздрість Медлін. У відповідь на це Медлін вдається до магії. Вона отримує приголомшливий результат – стає безсмертною, зберігаючи у своїй тілесні ушкодження. І тепер в Ернеста з’являються одразу дві неживі подруги: одна зі зламаною шиєю, а інша з діркою у животі.

Останній бойскаут (The Last Boy Scout 1991)

Останній бойскаут (The Last Boy Scout 1991)

Джозеф Хелленбек, приватний детектив із поганою репутацією, змушений приймати незначні справи для заробітку. У минулому він був особистим охоронцем президента Картера, але після конфлікту із сенатором його звільнили. Якось його старий друг пропонує йому тимчасову роботу – стати охоронцем для стриптизерки, на ім’я Корі за 500 доларів. Але перш ніж Хелленбек встигає розпочати завдання, Корі була вбита. Тепер, разом із колишнім хлопцем Корі, Джиммі, детектив вирішує знайти вбивцю та відшкодувати справедливість за смерть дівчини, яку він спостерігав на своїх очах.

Міцний горішок 2 (Die Hard 2 1990)

Міцний горішок 2 (Die Hard 2 1990)

Після двох років з моменту заручницької ситуації в «Накатомі Плаза», поліцейський Джон Мак Клейн чекає на прибуття своєї дружини Холлі в аеропорт Далласа. Проте, нещасливий збіг обставин змушує Мак Клейна знову взяти ініціативу до своїх рук, оскільки група терористів під керівництвом полковника Стюарта захоплює весь аеропорт, а місцевий шериф та керівник безпеки виявляють нерішучість. Входи та виходи блокуються, сигнальні вогні на злітно-посадковій смузі вимикаються, а контроль над пультом керування втрачається. Схоже, злочинці продумали всі деталі свого плану, за винятком затятого поліцейського-чоловіка, готового піти на все, щоб урятувати свою дружину.

Міцний горішок (Die Hard 1988)

Міцний горішок (Die Hard 1988)

В одному з сучасних хмарочосів Лос-Анджелеса відбувається серйозна подія: група злочинників захоплює кілька десятків заручників, включаючи дружину поліцейського Джона Мак Клейна. Кілька годин тому Джон просто приїхав у місто, щоб провести час із дружиною на різдвяному прийомі. Однак події приймають несподіваний оборот, і тепер йому доведеться проникнути в будівлю, що охороняється, і битися з терористами, щоб врятувати життя заручників.

Армагеддон (Armageddon 1998)

Армагеддон (Armageddon 1998)

Співробітники НАСА виявляють гігантський астероїд, який несе безпосередню загрозу Землі. Його розміри настільки колосальні, що зіткнення з планетою призведе до загибелі життя на ній. У відчайдушній спробі запобігти катастрофі вчені розробляють план відправлення команди астронавтів, яка зможе розмістити ядерні заряди всередині астероїда, змінюючи його траєкторію і рятуючи Землю. Головою цієї сміливої місії стає досвідчений бурильник Гаррі Стемпер. Він збирає екіпаж із найкращих фахівців, включаючи коханого своєї доньки. Поки команда готується до польоту на безпечну відстань від Землі, попереду на них чекають труднощі, випробування та неймовірні ризики. Питання життя і смерті ставить на карту не тільки майбутнє людства, а й особисті пута, які будуть випробувані у вогні бою з непередбачуваними силами космосу.

Побачення наосліп (Blind Date 1987)

Побачення наосліп (Blind Date 1987)

Уолтер Девіс, відданий працівник, постійно поспішає і практично не знаходить часу для себе та свого особистого життя. Однак, коли ділова зустріч з важливим азіатським партнером стає невідкладною, Уолтер вирішує зробити виняток і запросити його на вечерю. За порадою свого брата, він запрошує чарівну Надю, сестру своєї дружини. Тим не менш, у них виникає невелика проблема – Наді заборонено вживати алкоголь. Можливо, Уолтер знехтував це попередження, і після кількох келихів події починають приймати несподіваний оборот.

Дивіться також: Найкращі фільми з Антоніо Бандерасом – ТОП 10

Прокрутка до верху