Головна сторінка >> Найкращі фільми на вечір трилери всіх часів – ТОП 30
Найкращі фільми на вечір трилери всіх часів - ТОП 30

Найкращі фільми на вечір трилери всіх часів – ТОП 30

Відібрали список із 30 найкращих і дуже різних трилерів із високим рейтингом та непередбачуваною розв’язкою, від яких неможливо відірватися. Від містичних до філософських картин вибирайте на свій смак.

Мовчання ягнят (The Silence of the Lambs 1991)

Мовчання ягнят (The Silence of the Lambs 1991)

У США орудує серійний убивця. Його жертви – молоді жінки. Агент Кларисса Старлінг звертається по допомогу до ув’язненого маніяка Ганнібала Лектера. Можливо, він дасть важливі відомості для затримання злочинця. Ганнібал погоджується на співпрацю за умови, що Кларісса буде з ним відверта і поділиться подробицями особистого життя.

Цікаво  Найкращі фільми з Пірсом Броснаном - ТОП 10

Зникла (Gone Girl 2014)

Зникла (Gone Girl 2014)

Дівчина, на ім’я Емі пропадає перед роковинами весілля. ЗМІ підозрюють у всьому чоловіка Ніка, що зникла. В цей час чоловік розслідує пропажу і дізнається багато нового про свій шлюб.

Мементо (Memento 2000)

Мементо (Memento 2000)

Чоловік, на ім’я Леонард Шелбі живе із розладом довготривалої пам’яті. Він забуває все, що сталося понад п’ять хвилин тому. Герой покладається на татуювання та поляроїдні фотографії з підказками. Так він шукає вбивць дружини.

Паразити (Parasite 2019)

Паразити (Gisaengchung 2019)

Головний герой Кім Кі Тхек разом із дружиною та двома дітьми живуть у напівпідвальному приміщенні та перебиваються тимчасовими заробітками. Одного разу друг сімейства пропонує сину Кім Кі Тхека попрацювати замість нього репетитором у забезпеченої родини Пак.

Запаморочення (Vertigo 1958)

Запаморочення (Vertigo 1958)

Детектив Скотті Фергюсон отримує нове завдання – він має простежити за Мадлен, дружиною свого знайомого. На думку стурбованого чоловіка, дружина поводиться дивно і перебуває на межі самогубства.

Старим тут не місце (No Country for Old Men 2007)

Старим тут не місце (No Country for Old Men 2007)

Зварювальник Льюеллін знаходить сумку з пачками купюр на місці бандитської перестрілки й залишає її собі. Тепер життя чоловіка у небезпеці — ці ж гроші шукає безжальний убивця.

Цікаво  Найкращі фільми всіх часів за версією IMDb

Чорний лебідь (Black Swan 2010)

Чорний лебідь (Black Swan 2010)

Прима-балерина ризикує втратити головну партію через талановиту новеньку танцівницю. Суперництво та ризик невдачі впливають на ментальний стан головної героїні. Вона готова на все, щоб бути найкращою.

З машини (Ex Machina 2014)

З машини (Ex Machina 2014)

Молодого програміста Калеба запрошують до будинку його начальника Нейтана. Геній-мільярдер просить юнака протестувати андроїда Аву. Але у Калеба виникають почуття до штучної дівчини.

Американський психопат (American Psycho 2000)

Американський психопат (American Psycho 2000)

Успішний банкір з Уолл-стріт Патрік Бейтман одержимий споживачем і хоче бути у всьому кращим за інших. Вдень він зайнятий роботою та обідами з колегами, а вночі перетворюється на жорстокого серійного вбивцю.

Під покровом ночі (Nocturnal Animals 2016)

Під покровом ночі (Nocturnal Animals 2016)

Директор картинної галереї Сьюзен Морроу отримує рукопис від колишнього чоловіка. Чоловік просить оцінити його нову книгу. Річ у тому, що він сховав у романі паралелі з реальними подіями, які сталися з екс-коханими багато років тому.

Дівчина подає надії (Promising Young Woman 2020)

Дівчина подає надії (Promising Young Woman 2020)

Головна героїня Кессі – медик за освітою, але працює бариста. Вдень вона веде спокійне життя, а вечорами ходить барами і мститься чоловікам за смерть подруги. Спокушає їх, а потім змушує зізнаватись у гріхах.

Цікаво  Нові цікаві містичні фільми 2023 - ТОП 10

Думаю, як усе закінчити (I’m Thinking of Ending Things 2020)

Думаю, як усе закінчити (I'm Thinking of Ending Things 2020)

Люсі їде у гості до батьків свого хлопця Джейка. Усю дорогу дівчина думає про те, як розірвати стосунки. Але після приїзду їй стає не до цього: у будинку відбувається щось дивне.

Лобстер (The Lobster 2015)

Лобстер (The Lobster 2015)

Недалеке майбутнє. Усі самотні люди потрапляють до готелю, де їм за 45 днів необхідно знайти собі романтичного партнера. У разі невдачі держава перетворює їх на тварин.

Головний герой Девід не може знайти пару — і тому втікає з готелю до лісу. Там мешкають інші «одиначки»: плем’я анархістів, які забороняють будь-які стосунки. За іронією, саме там Девід зустрічає своє кохання.

Точка кипіння (Boiling Point 2020)

Точка кипіння (Boiling Point 2020)

Шеф-кухар Енді працює напередодні Різдва. Але його голова зайнята думками про розлучення з дружиною. Тим часом у закладі юрби голодних людей, а за одним із столів сидить суворий критик. Герою треба постаратися, щоб день скінчився без фіаско.

Прокрутка до верху