Головна сторінка >> Найкращі турецькі історичні серіали – добірка на вечір
Найкращі турецькі історичні серіали

Найкращі турецькі історичні серіали – добірка на вечір

Найкращі турецькі історичні серіали – багато жінок дуже люблять дивитися серіали або фільми про султанів, гарем та кохання. Думаю, у більшості це кохання з’явилося після знаменитого історичного серіалу – «Чудовий вік», саме після нього всі активно почали шукати схожі турецькі серіали. Якщо ви з-поміж таких людей, то для вас ми підготували добірку з кращих історичних турецьких серіалів про Османську імперію, оскільки саме в ті часи було все перераховане вище.

Прекрасне століття (Muhtesem Yüzyil 2011-2014)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 6.6

Відкриває список, звичайно ж, усіма улюблений серіал – «Чудовий вік». Серіал розповідає про дівчину, яку було взято в полон, а потім передано до гарему султана Сулеймана, де їй судилося пройти складний період від простої рабині до законної дружини падишаха. Молода дівчина швидко зрозуміла суть життя в гаремі й привернула увагу султана, став спочатку його коханою Хюрем, а потім і матір’ю п’ятих дітей, один з яких продовжив династію чудового правителя і завойовника султана Сулеймана.

Прекрасне століття. Імперія Кесем (Muhtesem Yüzyil: Kosem 2015-2017)

серіали
 • IMDb 6.5

Юну Анастасію доставили до палацу Ахмеда I з Греції, де вона отримала ім’я Махпейкера, але султан дав улюбленій наложниці ім’я Кесем. Їй було нелегко виборювати увагу падишаха, але розумна красуня подарувала Ахмеду 13 дітей, міцно закріпивши позиції у палаці. Після його смерті Кесем не втратила можливості посадити на трон спочатку прийомного сина Османа, а потім Мурада, ставши регентом при малолітніх синах.

Цікаво  Містичні детективні серіали - ТОП 35

Воскреслий Ертугрул (Dirilis: Ertugrul 2014-2019)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 7.2

Провідник клану тюрків-огузів Ертугул став родоначальником Великої Османської імперії. Разом із 400 вершниками він приїхав з Анатолії, щоб виступити проти візантійських воїнів та надати підтримку сельджукам Рума. Завдяки завзятості та хоробрості він почав завойовувати території, які у майбутньому сформували Османську державу. За час правління він придбав західні землі Малої Азії.

Підстава: Осман (Kurulus: Osman 2019)

серіали
 • IMDb 7.6

Епоха Ертугрула вже позаду. Тепер настав новий час, який ознаменовується приходом до османської влади – сина засновника Османської імперії. Новоспечений правитель збирається зробити все можливе та необхідне, щоб примножити досягнення свого батька та зробити імперію більш потужною та сильною. Незабаром султан порине в лоно зовнішньополітичних і внутрішньополітичних інтриг, намагаючись встояти всім випробуванням долі, щоб зуміти втримати в руках владу.

Пробудження: Великі Сільджуки (Uyanis Büyük Selcuklu 2020-2021)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 8.0

Після смерті величного султана Альпарслана на трон вирушає його законний спадкоємець, член почесної родини Сельджуков Мелікша. Чоловік переживає далеко не найкращий період біографії, адже нещодавно померла його друга половинка Башула від важких пологів. Представники опозиції від клану найманих убивць, очолюваних Хасаном ібн Саббахом, прагнуть знищити перепони, що їх відокремлюють від безмірного панування. А маленький первісток, який має права отримати державу після батька, який поки що занадто слабкий, може виявитися легкою здобиччю для всюдисущих асасинів. Чи врятує його мудрий владика, який має зараз багато турбот, але не можна втратити пильність ні на хвилину, щоб не загинути від чергової змови.

Альп-Арслан: Великий Сельджук (Alparslan Büyük Selçuklu 2021)

серіали
 • IMDb 7.7

Передісторія до серіалу “Пробудження. Великі Сельджуки” показує глядачеві життя султана Альпарслана в період з 1063 по 1072 роки. Головний герой бореться за захист своєї країни від візантійської імперії та завойовує безліч територій. Серіал показує шлях до влади султана Альпарслана та його правління, що призвело до розквіту Сельджуків у XI столітті.

Цікаво  Найкращі турецькі серіали 2023, які обов'язково варто подивитися

Схід Османської імперії (Rise of Empires: Ottoman 2020-2022)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 7.9

Історичний міні-серіал, який розповідає історію знаменитого османського султана Мехмеда II, який грав важливу роль у створенні потужної імперії. Головним досягненням султана стало захоплення Константинополя, яке допомогло йому підняти свою країну серед інших та закласти основи для її процвітання. Мехмед II був не тільки відомий своїми воєнними перемогами, але й завдяки своїй мудрості та вмінню правити, він зумів накопичити величезне багатство і використати його на благо своєї імперії. Після падіння Константинополя, який був перейменований в Істанбул, імперія Османа закріпила свої позиції в Європі й створила нові торгові шляхи.

Завойовник (Fatih 2018)

серіали
 • IMDb 7.2

З раннього віку майбутній імператор Османської імперії Мехмет Фатіх виховувався справжнім володарем країни й відважним воїном. Завдяки такому вихованню він став легендарним султаном, який увійшов на престол у віці 12 років. За час свого правління великий завойовник значно збільшив територію країни, збудував кілька шкіл і активно зайнявся розвитком культури.

Великий детектив Філінта (Filinta 2014-2016)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 6.6

Великий детектив Мустафа Філінта служив на благо Османської імперії. Його метою було розкриття усіляких злочинів проти держави. Він невпинно боровся зі злом, намагаючись у будь-який спосіб докопатися до істини, але часом доводилося стикатися з дуже розумним супротивником. Однак Мустафа любив свою роботу і хотів своїми діями покращити життя народу.

Султан невільник (Esir Sultan 2012)

серіали
 • IMDb 5.7

Колишня велич Османської держави залишилася в далекому минулому. Імператор Мустафа був дуже хворий і не міг приймати серйозних рішень, в його оточенні постало питання про спадкоємця, який міг би забезпечити державі процвітання, але син падишаха був занадто малий для трону, а рідний брат султана провів ув’язненні 40 років.

Цікаво  Найкращі нові серіали жахи 2023

Одного разу в імперії Османа: Смута (Bir zamanlar Osmanli: Kiyam 2012)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 5.6

1729 рік. Османська держава все ще могутня, але уважним спостерігачам помітні перші ознаки занепаду. На чолі імперії стоїть розумний султан Ахмед, навколо якого плетуться численні змови. Перси мають намір посадити на трон свого царевича. Для досягнення мети вони знаходять у палаці Ахмеда однодумців, чим ставлять під загрозу майбутнє імперії Османа.

Права на престол Абдулхамід (Payitaht Abdulhamid 2017)

серіали
 • IMDb 5.0

Абдул-Хаміда II став останнім правителем Османської імперії, який залишився в історії, як «Кривавий султан» та «Великий ватажок». Він увійшов на престол, зайнявши місце свого душевнохворого брата і одразу приступив до безпосередніх обов’язків. Він ввів безліч реформ, у тому числі конституцію, але ніколи не забував про особисте життя, маючи величезний гарем.

Фатіх (Fatih 2013)

Найкращі турецькі історичні серіали
Найкращі турецькі історичні серіали
 • IMDb 5.0

7-й імператор Османської імперії Фатіх увійшов до історії, як завойовник. Завдяки вродженій майстерності та гострому розуму у 21 рік молодий правитель захопив Константинополь, а у 25 років – Сербію, що значно розширило територію держави. Однак життя Фатіха не було простим, йому довелося стикатися з ворогами та зрадою близьких людей, але він завжди прагнув процвітання своєї країни.

Хюррем Султан (Hürrem Sultan 2003)

серіали
 • IMDb 3.5

Останній у списку серіалів про імперію Османа, султанів і гарем – «Хюррем Султан». Доля дівчини змінилася після нападу кримських татар. Спочатку вона потрапила в полон, а потім опинилася у палаці турецького Султана Сулеймана, але юна красуня не збиралася підкорятися загальним правилам і стає звичайною наложницею. Прекрасно розуміючи, що їй не вдасться повернутись додому, Роксолана вирішила боротися з долею рабині.

Дивіться також: Найкраща добірка турецьких серіалів – ТОП 10

Прокрутка до верху