Головна сторінка >> На шляху розслідування: захоплюючі детективні фільми всіх часів
Захоплюючі детективні фільми всіх часів

На шляху розслідування: захоплюючі детективні фільми всіх часів

Детектив-трилер, детектив із непередбачуваною розв’язкою, серіал у жанрі детективу. Який варіант ви оберете? Щоб вам було легше визначитися із фільмом на сьогоднішній вечір, наші експерти відомого ресурсу podobaika.com склали список найкращих детективів, які варто подивитись.

Сім (Se7en 1995)

Сім (Se7en 1995)
Захоплюючі детективні фільми всіх часів
  • IMDb: 8.6

Досвідченому детективу Вільяму Сомерсету та його молодому напарнику Девіду Міллзу випало розслідувати справу про серійного вбивцю, який послідовно карає за сім смертних гріхів. Він знущається зі своїх жертв і ретельно планує й обставляє кожне вбивство. А на місцях злочинів маніяк залишає зачіпку, за якою можна вирахувати, на кого обрушиться «панова кара» наступного разу.

Адвокат диявола (The Devil’s Advocate 1997)

Адвокат диявола (The Devil’s Advocate 1997)
  • IMDb: 7.5

Головний герой фільму, молодий та амбітний адвокат Кевін Ломакс, який жодного разу не програв жодної справи, отримує пропозицію високооплачуваної роботи в Нью-Йорку. Його роботодавець – Джон Мілтон, який спеціалізується на захисті інтересів багатих та впливових людей. Він із дружиною переїжджає в розкішну квартиру та приступає до справ. Ломаксу весь час щастить: на процесі чаклуна Філіпа Моеса обвинувач позбавляється дару мови, несподівано гине заступник шефа, який погрожував оприлюднити компромат на фірму, Уівера, який займається розслідуванням торгових операцій Мілтона, збиває автомобіль. Але адвокат, який купається в успіху, не помічає ні дивацтва, ні проблем з дружиною.

Цікаво  Найкращі шпигунські фільми ТОП 17

Ганна (Anna 2019)

Ганна (Anna 2019)
  • IMDb: 6.6

У центрі фільму Ганна – модель, підібрана представником французької агенції. Дівчину завербували наприкінці вісімдесятих, навчили, протестували та переконалися, що вона здатна вбити натовп озброєних охоронців та «об’єкт», маючи лише незаряджений пістолет. Ось вже п’ять років вона виконує завдання та почала подумувати про свободу, але в ЦРУ вирішили завербувати її подвійним агентом.

Спогади про вбивство (Salinui chueok / Memories of Murder 2003)

Спогади про вбивство (Salinui chueok / Memories of Murder 2003)
Захоплюючі детективні фільми всіх часів
  • IMDb: 8.1

Вісімдесяті. У корейському провінційному місті Хвасон вже двічі сталися вбивства. Хтось нападає на жінок, пов’язує їх, ґвалтує, а потім вбиває. Розслідування ведеться місцевим детективом Пак Ту-маном та його схильним до неконтрольованої агресії помічником Чо Ен-гу. Вони щиро намагаються, але злочинець не залишає доказів, а їхні робочі методи — залякування, побиття, спостереження та навіть походи до ворожки. На допомогу прибуває молодий сеульський детектив Со Тхэ-юн, навчений проводити розслідування на основі зібраних доказів, і справа зрушується з мертвої точки. А вбивства тим часом все продовжуються.

Цікаво  Серіали Нетфлікс які варто подивитись

Людина невидимка (The Invisible Man 2020)

Людина невидимка (The Invisible Man 2020)
  • IMDb: 7.4

Сесілія Кес втікає від свого токсичного багатого бойфренда, який займається науковими розробками в області оптики, і ховається, боячись, що той знайде її й знову забере до свого будинку-бункеру. Через деякий час дівчина дізнається, що Едріан помер і залишив їй величезну спадщину. З одного боку – живи й радуйся, з іншого – вона не може перестати думати, що він міг інсценувати свою смерть. Незабаром з нею починає відбуватися незрозуміле, а близькі, поліція та лікарі впевнені, що вона збожеволіла.

Зникла (Das Verschwinden 2017)

Зникла (Das Verschwinden 2017)
  • IMDb: 7.4

У невеликому німецькому містечку, яке межує з Чехією, зникла двадцятирічна дівчина Жанін Грабовські. Обставини вказують на те, що вона просто втекла, але мати впевнена, що це не так. Поліція ігнорує її заяву про зникнення, і жінка починає шукати доньку сама. Крок за кроком вона розкриває невідомі їй подробиці життя Жанін і розуміє, що павутина брехні та секретів, яка обплутала її дочку, побудована, зокрема, на її минулому.

Цікаво  Найкращі детективні трилери - ТОП 30

Полонянки (Prisoners 2013)

Полонянки (Prisoners 2013)
  • IMDb: 8.1

Містечко в Пенсільванії стрясає страшна новина — викрадено двох маленьких дівчаток. Ключовий підозрюваний — водій фургона Алекс Джонс, але доказів немає, і його поліція відпускає. Вбитий горем батько однієї з них вирішує взяти справу до своїх рук і викрадає Джонса, щоб випитати місцезнаходження дівчаток.

Міст (Bron / Broen 2011)

Міст (Bron / Broen 2011)
Захоплюючі детективні фільми всіх часів
  • IMDb: 8.6

На мосту гасне світло. А коли він знову запалюється, посередині на умовній прикордонній лінії знаходять мертвою депутата естонського парламенту Катрін Йоалу. Через те, що тіло лежало одночасно на кордоні, розслідувати вбивство мають бути обидві країни. Вони повинні розплутати цілий ланцюжок злочинів, що містять послання про соціальну несправедливість. Але поступово детективам зрозуміло, що мета злочинця — не боротьба за рівність і братерство, а особиста помста …

Дивіться також:

Мистецтво розслідування: цікаві французькі детективні серіали

Захоплюючі французькі детективи, які варто подивитись

Прокрутити вгору