Головна сторінка >> Мистецтво розслідування: цікаві французькі детективні серіали
цікаві французькі детективні серіали

Мистецтво розслідування: цікаві французькі детективні серіали

Французькі детективи серіали завжди привертали увагу глядачів своєю глибиною сюжетів та захоплюючою атмосферою. Вони пропонують унікальні історії та відтворюють важливі моменти культури та суспільства Франції. Популярність цього жанру зростає з кожним роком, і глядачі по всьому світу з нетерпінням чекають нових випусків. Експерти порталу podobaika.com допомагають вибрати найкращі з них, розглядаючи кожен серіал з погляду сюжету, акторської майстерності та режисерського вміння. Їх рецензії та рекомендації стають надійним орієнтиром для тих, хто шукає захоплюючі та якісні детективні шоу.

Багрові ріки (Les rivières pourpres / The Crimson Rivers 2018)

Багрові ріки (Les rivières pourpres / The Crimson Rivers 2018)
Цікаві французькі детективні серіали
  • IMDb: 6.7

Легенда паризької поліції капітан П’єр Німан здобуває нову посаду. Тепер він стоїть на чолі Центрального управління боротьби з особливо тяжкими злочинами. В юрисдикції грубого, але проникливого детективу — територія всього Євросоюзу, тепер він може діяти на нерви численним регіональним колегам. Його єдиний страх – собаки. Його єдина напарниця, друг та учениця – Камілла Делоне. Водночас слідчі беруться за розкриття кривавих та таємничих убивств, проливаючи світло на темні боки людських душ.

Люпен (Lupin 2021)

Люпен (Lupin 2021)
  • IMDb: 7.5

У рамках підготовки до злочину століття шахрай Ассан Діоп влаштовується нічним прибиральником у Луврі. Молодий сенегальський емігрант має амбітну мету заволодіти безцінним експонатом, закрити численні борги та помститися за смерть батька. Він був дитиною, коли Діопа-старшого несправедливо звинуватили у крадіжці кольє Марії-Антуанетти в аристократа-роботодавця. Папа загинув у в’язниці, залишившись сиротою, Ассан захопився читанням книг про пригоди Люпена. Тепер музей виставляє королівську коштовність на аукціон, і пора герою показати, чому він навчився у літературного кумира.

Цікаво  Найкращі серіали HBO - ТОП 15

Ліс (La forêt 2017)

Ліс (La forêt 2017)
  • IMDb: 7.2

Капітан Гаспар Декер — колишній військовий та одинокий батько — переїжджає до села в Арденнах, щоб очолити крихітний поліцейський відділ. У цих місцях всі один одного знають, і здається природним, що місцевий констебль Вірджинія Муссо дивиться на дрібні злочини сусідів крізь пальці. Це викликає праведний гнів нового начальника, але дуже скоро Гаспару доведеться переконатися, що зневажливе ставлення підлеглих до норм закону є найменшою з його проблем. Безвісти зникає зірка сільської школи, старшокласниця Дженніфер. Перш ніж пропасти, дівчина встигає зателефонувати загадковій вчительці французького Ев. Викладач починає допомагати команді Декера, не підозрюючи, що злочин пов’язаний із таємницею її дитинства.

Кандіс Ренуар (Candice Renoir 2013)

Кандіс Ренуар (Candice Renoir 2013)
  • IMDb: 7.3

10 років тому парижанка Кандіс Ренуар перекваліфікувалася з детектива на домогосподарку, щоб супроводжувати чоловіка у відрядженнях у світі. Після розлучення героїня разом із чотирма дітьми повертається на батьківщину та згадує про улюблену професію. Вона одержує посаду начальника відділу поліції провінційного містечка на південному узбережжі. Першого ж робочого дня Кандіс виявляє, що для своїх підлеглих вона не авторитет, а за десятирічну паузу слідчі технології пішли далеко вперед. Втім, аналітичні здібності Барбі як боса прозвала команда, як і раніше на висоті. Тож їй буде чим здивувати колег.

Богомол (La Mante 2017)

Богомол (La Mante 2017)
Цікаві французькі детективні серіали
  • IMDb: 7.4

25 років тому Жанна Дебер убила вісьмох чоловіків і стала найбільш обговорюваною злочинницею Франції. Після арешту і суду Богомол, як її прозвали газетярі, відбуває довічний термін у в’язниці країни, що найбільш охороняється. Коли на паризькі вулиці виходить її невловимий наслідувач, Жанна поспішає запропонувати допомогу детективам. На час розслідування вона переїжджає до старовинного замку та погоджується спілкуватися лише з сином, який став поліцейським під прикриттям. Демієн Керрот давно зрікся матері, змінив прізвище і поховав спогади про минуле. Але щоб знайти серійника, йому доведеться повернутися до головної травми дитинства і порозумітися з чужою жінкою.

Цікаво  Фільми детективи ТОП 5 - цікава добірка на вечір

Паризька поліція 1900 (Paris Police 1900 2021)

Паризька поліція 1900 (Paris Police 1900 2021)
  • IMDb: 7

На порозі XX століття Французька республіка переживає політичну кризу. Дебати у справі Дрейфуса не замовкають, банди антисемітів влаштовують підпали у єврейських кварталах, президент Фелікс Фор помирає в обіймах коханки. У цей тривожний час столицею проноситься звістка про валізу, виловлену з Сени, в якій знайшли частини розчленованого жіночого тіла. Розслідування у справі веде талановитий та амбітний Антуан Жюен. Раніше він ловив на місці злочину невірних дружин, а тепер шукає сліди жорстокого вбивці, пов’язаного зі світом паризької еліти.

Злочинець: Франція (Criminal: France 2019)

Злочинець: Франція (Criminal: France 2019)
  • IMDb: 7.2

Ізольована кімната паризького поліцейського відділку, де все таємне стає явним. Після збору доказів та складання зразкової картини злочину детективи команди Одрі Ларсен запрошують свідків та підозрюваних на серйозну розмову. Кожен слідчий має власний метод ведення допиту. Якщо один із них не справляється, йому на зміну завжди прийде колега, який уважно стежить за бесідою через дзеркальне скло. Навіть коли співрозмовник добре підготувався і заздалегідь сплів павутину переконливої брехні, офіцери знайдуть слабке місце і змусять сказати правду.

Зникнення (Disparue 2015)

Зникнення (Disparue 2015)
  • IMDb: 7.3

Напередодні сімнадцятилітня Лія Морель йде на музичний фестиваль і не повертається додому до призначеної години. Це на неї зовсім не схоже, але батько не надає запізненню великого значення: дівчина дорослішає, тепер має інші інтереси. Мати всю ніч не стуляє очей і на світанку вирушає на пошуки. Незабаром Флоранс і Жюльєн роблять неприємне відкриття: вони не знали свою дочку. Стурбовані батьки звертаються до поліції, але методи комісара Моліна здаються їм неефективними. Подружжя веде паралельне розслідування, поступово занурюючись у похмурі таємниці життя своєї зниклої дитини.

Цікаво  Найкращі корейські серіали Нетфлікс - ТОП 15

Моє друге я (Double je 2019)

Моє друге я (Double je 2019)
  • IMDb: 6.7

Ексцентрична співробітниця поліцейського департаменту Бордо Деа Версіні завжди була на особливому рахунку керівництва. Їй сходить з рук байдуже ставлення до статуту та дрес-коду. Деа ховається від колег на затишному горищі ділянки й завжди працює поодинці. Напередодні сорокаліття начальник робить найкращому детективу «подарунок», повісивши на шию героїні молодого стажиста, лейтенанта Маттьє Белкура. І це може стати серйозною проблемою. Річ у тому, що у Деа вже є напарник – привабливий, проникливий і уявний вусач Джиммі. Версіні не соромиться обговорювати деталі розслідування з невидимим другом, а товариші по службі впевнені, що вона просто без кінця говорить телефоном. Поява в згуртованому дуеті ще однієї персони загрожує зруйнувати легенду, але, можливо, Деа, Джиммі та Маттьє зможуть стати злагодженим тріо.

Загадкові вбивства Агати Крісті (Les petits meurtres d’Agatha Christie 2009)

Загадкові вбивства Агати Крісті (Les petits meurtres d'Agatha Christie 2009)
Цікаві французькі детективні серіали
  • IMDb: 7.6

Комісар Жан Ларозьєр та інспектор Еміль Лемпіон добре послужили на благо суспільства, і їм на зміну готова прийти нова команда детективів. Талановитий, але зарозумілий столичний слідчий Свон Лоренс переведений у глуху провінцію, де негайно вражає керівництво нестандартним поглядом на розслідування. Незабаром доля зводить елегантного детектива зі співробітницею відділу листів місцевої газети Аліс Авріл. Надворі кінець 1950-х, і у жінок майже немає шансів на цікаву роботу. Проте журналістка-початківець серйозно має намір вразити редактора, написавши статтю про таємниче вбивство в притулку для чоловіків з ментальними особливостями. Спочатку Свона напружує наполегливість Аліс, але невдовзі поліцейський дійшов висновку, що репортер не така безнадійна.

Дивіться також:

Захоплюючі французькі детективи, які варто подивитись

Запальні французькі комедії, для гарного вечора

Прокрутка до верху