Головна сторінка >> Мелодрами Нетфлікс – найкраща добірка на вечір
Мелодрами Нетфлікс

Мелодрами Нетфлікс – найкраща добірка на вечір

Мелодрами Нетфлікс. У цьому топ списку ви знайдете найкращі й нові фільми, що вже вийшли, мелодрами Нетфлікс 2022 року з високим рейтингом глядачів.

Без сорому (Brazen)

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Грейс заробляє на життя написанням детективних романів, але після смерті своєї сестри Кетлін, жінка сама виявляється втягнута у заплутане розслідування вбивства. Вона дізнається, що загибла підробляла ночами вебмоделлю. Зв’язавшись із її роботодавцем, вона розуміє, що її сестра не перша вбита дівчина у цій компанії.

Любов на прив’язі (Love and Leashes)

фільми

Чон Джі-ху працює звичайним офісним співробітником, приховуючи від колег та друзів свою таємну пристрасть — чоловік одержимий БДСМ. Його колега Чон Джі-у помилково приймає посилку Джі-ху і виявляє в ній собачий нашийник і повідець. Приховувати довше свої нахили немає сенсу, і хлопець просить Джі стати своєю пані. На його здивування дівчина погоджується.

Цікаво  33 найкращих дорами від Netflix останніх років

Королівський підхід (The Royal Treatment) – Мелодрами Нетфлікс

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Відомий перукар із Нью-Йорка Ізабелла запрошена попрацювати на одруженні справжнього принца. Юнак одружується не з любові, а з почуття обов’язку, тому що у вищих колах договірні шлюби укладаються задовго до того, як молодята впізнають одне одного. З волі випадку прекрасний наречений закохується в Ізабеллу, а та відповідає йому взаємністю.

Досконале поєднання (A Perfect Pairing)

фільми

Молода жінка з Лос-Анджелеса працює менеджером і готова на все, щоб отримати нового клієнта, від якого безпосередньо залежить її дохід. Задля цього вона вирушає до Австралії, де влаштовується помічницею на ферму, власника якої має намір залучити до своєї компанії. Тут вона знайомиться з одним із місцевих жителів, який приваблює її своєю загадковою суворою натурою.

Проти вітру (Into the Wind)

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Юна спадкоємиця багатої родини вирушає на черговий вікенд на березі моря. Красиві пляжі, шум прибою та яскраве світло зірок ночами так і налаштовують відпочиваючих на романтичний лад. Піддавшись впливу навколишнього середовища, молода дівчина вперше у житті закохується у привабливого інструктора з серфінгу.

Цікаво  20 найкращих фільмів новинок Netflix 2023

Танцювальна битва: Фрістайл (Battle: Freestyle) – Мелодрами Нетфлікс

фільми

Амалія захоплюється вільною боротьбою, тому дівчина приходить у повне захоплення, коли дізнається, що її та команду під керівництвом Мікаеля вибрали представляти країну на чемпіонаті у Парижі. Амалія починає підготовку до змагань, але в її плани втручається мати дівчини, що раптово оголосилася, яку та не бачила багато років.

Безсоння для двох (Along for the Ride)

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Оден присвятила своє життя навчанню, вона дуже намагалася, щоб з відзнакою закінчити школу й вступити до престижного ВНЗ. Тепер усі її мрії справдилися, дівчина з успіхом закінчила випускний клас і готується вирушити до коледжу. Проте, вона пропустила всі підліткові веселощі, постійно проводячи вечори над підручниками. Шанс надолужити згаяне з’являється, коли вона зустрічає юнака, на ім’я Ілай.

До д*пи кохання, знову (Fck de liefde 2)

фільми

Компанія друзів переживає не найкращі часи. Усі вони мають проблеми на особистому фронті. Хтось не може знайти кохання, а у когось не складаються довгострокові стосунки. Щоб уникнути нових невдач, вони звертаються один до одного за допомогою, але отриманий результат виявляється набагато непередбачуваним.

Не прощавай, а до побачення (Hasta que nos volvamos a encontrar) – Мелодрами Нетфлікс

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Молодий архітектор присвятив себе улюбленій справі. Він прагматик і любить все завжди планувати заздалегідь. Художниця-початківець навпаки — схильна до імпульсивного впливу настрою і воліє імпровізувати. Коли їхні дороги перетинаються до Перу, молоді люди починають по-новому дивитися на світ довкола себе.

Цікаво  80 найкращих та найновіших фільмів які вже вийшли: захоплююча підбірка на вечір

Тактика кохання (Ask Taktikleri)

фільми

Дівчина, відомий у місті модельєр, і молода людина, яка обіймає високу посаду в рекламному бізнесі, давно підтримують дружні стосунки, але ніяк не можуть зустріти справжнє кохання. Обидва майже втрачають віру в здобуття справжнього щастя, але заради жарту вирішують укласти парі — кожен із них має змусити іншого закохатися.

Чотири половинки (Four to Dinner)

Мелодрами Нетфлікс
Мелодрами Нетфлікс

Четверо друзів знаходять собі другі половинки, але стосунки кожної пари складаються по-різному. Хтось налаштований на серйозний лад, а комусь потрібне лише швидкоплинне захоплення, у будь-якому випадку, несподівані повороти долі призводять пари до найнезабутніших стосунків.

Вілла «Романтика» (Love in the Villa) – Мелодрами Нетфлікс

фільми

Вілла «Романтика» – молода дівчина перебуває в депресії через тяжке закінчення тривалих стосунків. Щоб розвіятися, вона вирушає у відпустку до Італії. Прибувши на місце їй повідомляють, що орендований нею будиночок вже зайнятий. Нове житло в короткі терміни туристці не знайти, тому їй доводиться розділити житло з пихатим англійцем.

Дивіться також: найкращі трилери Нетфлікс

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху