Головна сторінка >> Машинка для стрижки волосся для дому – сучасне рішення економії часу
Машинка для стрижки волосся для дому

Машинка для стрижки волосся для дому – сучасне рішення економії часу

Машинка для стрижки волосся для дому – вибір електричної машинки для стрижки волосся може бути складним через велику кількість моделей та функцій, доступних на ринку. Ми пропонуємо ознайомитися з компактною та функціональною моделлю від торгової марки Zelmer ZHC 6550. Машинка компактна, має стильний дизайн, зручно її тримати в руці завдяки ергономічній формі. У комплекті 2 насадки з регульованою довжиною лез – 3-18 мм та 21-36 мм. Пристрій працює від акумулятора, але можна увімкнути безпосередньо до мережі. Для дизайнерських рішень у моделюванні зачіски передбачена функція – “філірування кінчиків волосся”. Час роботи без підзарядки – до 45 хвилин. Зручно чистити після використання – можна промити під струменем води.

Цікаво  Що таке пилосос для сухого прибирання з аквафільтром

Звичайно, асортимент машинок для стрижки у бренду Зелмер досить широкий, є електробритви й тримери. Щоб вибрати ідеальний прилад для себе, дотримуйтесь наших рекомендацій:

Машинка для стрижки волосся для дому

  1. Тип приладу: Умовно можна поділити на стаціонарні та дротові. Акумуляторні більш мобільні, їх зручно брати та використовувати поза домом (дуже зручно використовувати у поїздках), але при цьому час використання обмежений об’ємом батареї.
  2. Потужність: Цей параметр є важливим, впливає на якість стрижки. Якщо волосся густе, або ви плануєте стригти поспіль кілька людей – вибирайте пристрій потужнішим.
  3. Довжина стрижки: Переконайтеся, що машинка пропонує потрібний діапазон довжин стрижки. Багато моделей мають насадки з різними налаштуваннями довжини, що дозволяють вибрати оптимальну для вас довжину стрижки. Також зверніть увагу на можливість регулювання довжини волосся на машинці.
  4. Якість лез: Леза є однією з найважливіших частин машини. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені леза, та їх гостроту. Деякі машинки мають леза, що самозаточуються, що дозволяє зберігати їх гостроту довше. Також розгляньте можливість легкої зміни або заміни лез.
  5. Додаткові функції: Деякі машинки мають додаткові функції, такі як регулювання швидкості, водостійкість, можливість використання в сухому та мокрому режимах, а також наявність вбудованого пилозбірника. Врахуйте свої переваги та потреби при виборі машинки з додатковими функціями.
Цікаво  Для чого в домі необхідний безперебійник

Перелічені поради допоможуть вам вибрати той пристрій, який ідеально підійде під всі вимоги й приноситиме від використання тільки позитивні емоції.

Прокрутити вгору