Головна сторінка >> Лазерне видалення волосся: як швидко можна досягти результату
Лазерне видалення волосся

Лазерне видалення волосся: як швидко можна досягти результату

Методи епіляції, які дають довготривалий ефект, зазвичай допомагають позбутися небажаного волосяного покриву не одразу. Щоб досягти результату, потрібно пройти курс із декількох процедур. Лазерне видалення волосся також належить до таких методів. Після першого відвідування салону випадає до 30% волосяного покриву, а інші волоски видаляються на наступних.

Тут ми розглянемо, від чого залежить швидкість результату та зі скількох процедур складається курс лазерної епіляції для кожної зони тіла й обличчя.

Від чого залежить швидкість результату

Є декілька чинників, які суттєво впливають на ефективність та швидкість досягнення результату. Розберемо 3 найголовніші:

  • Кольоротип. Лазерний апарат по-різному діє на світлі, темні, жорсткі, м’які волоски. Найкраще він справляється з темними, бо в них багато пігменту кольору, який притягує лазерний промінь. Також значення має глибина росту волосся.
  • Індивідуальні особливості організму. На швидкість видалення волосся лазером та тривалість ефекту впливає стабільність гормонального фону клієнта, те, наскільки швидко відбуваються обмінні процеси в організмі тощо. Тому, наприклад, вагітним та жінкам, що годують груддю, не рекомендують проходити курс. Нестабільні гормони можуть анулювати весь результат.
  • Стать. Частіше за все в чоловіків волосяний покрив більш рясний та глибше посаджений. Тому лазерна епіляція займає більше часу. Також із цієї причини ціна чоловічого лазерного видалення вища.
Цікаво  Золоті обручки – покупка на довгі роки

Також значення має обладнання, що використовується, та професіоналізм косметолога. Якщо в салоні встановлений сучасний апарат, а персонал не економить на імпульсах, швидкий ефект більш гарантований.

Лазерна епіляція різних зон: скільки потрібно сеансів

Час, за який можна повністю позбутися небажаного волосся, індивідуальний для кожного клієнта, але складає не менше 3 процедур. Річ у тому, що після 3-4 сеансу волосся починає рости інтенсивніше. Це абсолютно нормальний процес. Дія лазера пробуджує сплячі волосяні фолікули, що призводить до такого ефекту. Якщо не зробити лазерне видалення волосся до кінця, то ці сплячі цибулини виростуть пізніше та повністю анулюють весь ефект.

У середньому лазерна епіляція різних зон триває таку кількість сеансів:

  • верхня губа — 4-8 процедур;
  • зона бікіні — 5-12 сеансів;
  • ноги повністю — 7-12 відвідувань;
  • пахвові западини — 6-10 процедур.
Цікаво  Правила вибору жіночих аксесуарів

Другий сеанс назначається через місяць після першого. Третій — через місяць і 1 тиждень. Надалі до кожного проміжку додається ще 1 тиждень. Тобто записатися на лазерну епіляцію вчетверте потрібно через місяць і 2 тижні.

Прокрутка до верху