Головна сторінка >> Кухня в італійському стилі – як її оформити?
Кухня в італійському стилі

Кухня в італійському стилі – як її оформити?

Кухня в італійському стилі – італійці люблять готувати, їсти та проводити час із коханими за довгими застіллями. Тому не дивно, що кухня в Італії є одним з найважливіших приміщень, її обладнанню та декору приділяється велика увага. Водночас кухня в італійському стилі красива, а її декор спонукає всіх затриматися. Естетика найбільш наближена до сільського стилю, особливо якщо мова йде про традиційну тосканську кухню. Як оформити кухню в італійському стилі?

Що характерно для італійської кухні?

Кухні в італійському стилі можуть бути дуже різноманітними, а це означає, що кожен може знайти в них натхнення, яке допоможе створити функціональну кімнату, яка ідеально відповідає нашому смаку. Попри велику різноманітність, є деякі загальні риси, які об’єднують всі кухні в італійському стилі. Про що варто пам’ятати при облаштуванні італійської кухні?

  • Меблі – великі, добротні й дуже місткі. Зазвичай виготовляється з дерева натурального кольору або фарбується в білий колір. В італійській кухні зазвичай домінує стіл, який повинен бути досить великим, щоб можна було проводити сімейні застілля. Також важлива велика кількість шаф для зберігання всіх аксесуарів.
  • Натуральні матеріали – крім дерева варто використовувати камінь на стіні або підлозі. Кераміка і метал теж підійдуть, вони виглядають елегантно і підходять практично до будь-якого інтер’єру.
  • Кольори – кухні в італійському стилі наповнені природними, зазвичай світлими кольорами. Білий, світло-бежевий, кремовий або пастельно-жовтий запорука теплого і світлого інтер’єру. В аксесуарах можна використовувати сильні колірні акценти, якщо вони добре поєднуються з інтер’єром.
  • Стіни й підлога – зазвичай покриті світлою або різноколірною плиткою. Перший зробить кімнату більш просторою і світлою. Своєю чергою, барвиста теракота додасть кухні неповторний характер і внесе живі акценти, але підійде не до кожного інтер’єру. Стіни також можна пофарбувати або облицювати натуральним каменем, який має чудовий вигляд на великих кухнях і чудово поєднується з дерев’яними меблями.
  • Обладнання в сільському стилі – на італійських кухнях часто використовується стилізоване обладнання, яке відповідає трохи сільському стилю меблів і аксесуарів.
  • Аксесуари – на кухні в італійському стилі немає місця непотрібним дрібничкам. Однак кухонне начиння, таке як місткості для продуктів, каструлі та сковорідки, часто відкриті та мають більш традиційний характер. Сковороди можна підвісити до стелі або над стільницею, а інші аксесуари розмістити на настінних полицях. Важливо, щоб усі аксесуари були естетично витриманими та якісними, що додасть кухні елегантності.
  • Прикраси – на кухні це в першу чергу штори, гардини й скатертини з натуральних матеріалів. Вони часто мають яскраві або барвисті візерунки, які відсилають до сонячних регіонів Італії. Дуже характерним є також червоно-білий картатий візерунок. Також на велику стіну можна повісити картини італійських пейзажів. У справжню італійську кухню також повинні входити трави в глиняних або керамічних горщиках, які чудово доповнять інтер’єр.
Цікаво  Ванна у ванній в багатьох варіантах
Кухня в італійському стилі - як її оформити?

Кухня в італійському стилі – традиційна чи сучасна?

Кухні в італійському стилі можуть сильно відрізнятися в залежності від того, в більш сучасному або традиційному стилі вони оформлені. Останні відрізняються елегантністю і мінімалізмом.

Зазвичай вони просторі, оснащені великою кількістю меблів для зберігання і дуже світлі. Великі вікна та ніжні кольори роблять їх чистими та природними. Традиційні кухні в італійському стилі наповнені натуральними матеріалами, переважно деревом і каменем.

Вони декоруються розфасованими меблями й обов’язково мають великий стіл, за яким може зібратися вся сім’я. Цікаві також кухні в тосканському стилі з теплою палітрою кольорів (бежевий, кремовий, оливковий і золотисто-коричневий) і більшою кількістю декору (штори, барвиста теракота).

Цікаво  Чорна ванна кімната з деревом

Сміливим людям, які не бояться поєднувати стилі, варто звернути увагу на кухні в середземноморському стилі, які відсилають до італійських традицій, а також черпають натхнення у Франції, Марокко, Іспанії та Греції, що робить їх набагато колоритнішими. Ви можете використовувати насичений червоний, чудовий бірюзовий, смарагдовий або гарячий жовтий. Важливо, щоб усі аксесуари були естетично витриманими та якісними.

дизайн

Для кого італійська кухня?

Традиційна кухня в італійському стилі особливо добре підійде в заміських будинках, де кімнати досить великі. Це дозволить з’єднати кухню з їдальнею і створити дивовижне місце, де кожен захоче проводити час.

Сучасна кухня в італійському стилі краще підходить для невеликих будинків і квартир, де більше мінімалізму, що полегшує досягнення потрібного ефекту. Створити традиційну італійську кухню в маленькій квартирі буває дуже складно, і часто ефект буде не настільки вражаючим, але це можливо.

Цікаво  Дизайн сучасної ванної кімнати

Італійська кухня асоціюється в першу чергу з теплотою, часом, проведеним в колі сім’ї та лінивими ранками за чашкою ароматної кави, тому цей стиль все частіше використовують, особливо люди, які люблять готувати й цінують комфорт, і водночас шукає краси та невитонченої елегантності.

Кухня в італійському стилі - як її оформити?
Кухня в італійському стилі – як її оформити?

Меблі повинні бути великими, міцними й дуже місткими. Зазвичай виготовляється з дерева натурального кольору або фарбується в білий колір.

дизайн
Кухня в італійському стилі - як її оформити?
дизайн
Кухня в італійському стилі - як її оформити?
Кухня в італійському стилі – як її оформити?

Дивіться також: Інтер’єр кімнати для дівчинки підлітка

Прокрутка до верху