Головна сторінка >> Кольорові міжкімнатні двері в інтер’єрі: для чого використовуються та як вибрати
Кольорові міжкімнатні двері в інтер'єрі

Кольорові міжкімнатні двері в інтер’єрі: для чого використовуються та як вибрати

Кольорові міжкімнатні двері в інтер’єрі – минули ті часи, коли фарбування дверей обмежувалося білими та коричневими відтінками. У сучасних інтер’єрах дизайнери часто впроваджують яскраві кольори під час оформлення дверних отворів. Міжкімнатні двері вважаються одним із найсприятливіших об’єктів у квартирі, де можна внести несподіваний акцент.

Якщо ви бажаєте освіжити інтер’єр, але не готові до радикальних змін, кольорові двері здатні вирішити це завдання. З використанням яскравих дверей можна значно пожвавити приміщення, надати простору маленьким кімнатам, приховати архітектурні недоліки й навіть візуально збільшити висоту стелі.

Вартість моделей з кольоровими полотнами може бути дещо більшою, ніж виробів традиційних відтінків.

Навіщо використати яскраві двері в інтер’єрі?

Використання кольорових дверей в інтер’єрі може бути обґрунтовано наявністю інших виразних акцентів у тій самій колірній гамі, які, без підтримки, можуть створювати хаос. Наприклад, красиві блакитні штори, зелені меблі або вишнева ваза – всі ці предмети можуть бути гарними окремо, але інтегрувати їх в інтер’єр може бути складно. У цей момент кольорові двері можуть допомогти поєднати різні кольорові акценти в єдине, вишукане та гармонійне рішення.

Цікаво  Душова кабіна з піддоном чи без? Переваги та недоліки

Можна назвати кілька ситуацій, коли кольорові полотна стануть особливо доречними.

  1. Коли в приміщенні є багато різних видів дверей – вхідні, шафові, кімнатні й т. д. – і всі вони різняться за структурою і розташуванням. Пофарбувавши їх в один контрастний колір, можна відвернути увагу від відмінностей та залучити його до загального вигляду.
  2. При оформленні вузького та довгого коридору. Якщо на кінці такого коридору встановити звичайні нудні двері, він здаватиметься ще довшим і менш затишним. У цьому випадку кольорові двері в інтер’єрі створять яскраву точку наприкінці коридору.
  3. При облаштуванні дверного отвору в кімнаті з низькою стелею. Вузькі двері яскравого кольору, що поєднуються зі світлими стінами, можуть візуально підняти стелю та додати простору.
  4. Для маскування дверей на фоні стіни. Приховані кольорові двері можуть зливатись з оточенням або створювати контраст, що робить її частиною декору інтер’єру. Якщо потрібної моделі немає, її завжди можна пофарбувати в потрібний колір.
Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати - цікаві ідеї

Вибір кольору міжкімнатних дверей

На початку 2020-х було переглянуто низку інтер’єрних стилів. Наприклад, скандинавський стиль змінюється темнішими й насиченими відтінками, такими як кольори зів’ялої троянди, сіро-блакитний, темний м’ятний та інші. Однотонні інтер’єри поступаються місцем ефекту омбре і градієнту, заснованим на різних відтінках одного кольору. Декоративні елементи також підходять до кольору стін, включаючи міжкімнатні двері. Пофарбувати їх у відповідний колір стає легко, якщо вибрати спеціальні двері під фарбування.

Види фарбування дверей

Один із яскравих, але спірних трендів минулого року – це забарвлення нижньої частини стіни та дверей у пастельний колір, а верхньої – у білий. У Європі та Америці цей тренд був сприйнятий як щось екзотичне, але для українців таке рішення нагадувало класичне забарвлення радянських під’їздів.

Цікаво  Як оновити ванну кімнату без ремонту?

Вибір дверей під стиль інтер’єру

Кольорові міжкімнатні двері в інтер'єрі
Кольорові міжкімнатні двері в інтер’єрі

Стилі кітч та авангард не вітають однотонні міжкімнатні двері, віддаючи перевагу яскравим кольоровим акцентам. Такі двері можуть стати яскравою деталлю контрастного інтер’єру.

У невеликих квартирах в сучасних стилях розсувні двері, виконані в кольорі корпусних меблів, допоможуть заощаджувати місце.

Скандинавський стиль доповнюється яскравими акцентами меблів та декору, що відповідають кольору міжкімнатних дверей.

Стиль бохо передбачає використання кольорових дверей, які надають їм старовинного вигляду і стають невід’ємною частиною інтер’єру.

Якісні міжкімнатні дверні конструкції будь-якого кольору та відтінку завжди можна купити за доступною ціною на сайті “Альберо”. Каталог цього магазину пропонує найкращі варіанти від провідних виробників України.

Прокрутка до верху