Головна сторінка >> Фільми про землетруси, які покажуть силу природи
Фільми про землетруси

Фільми про землетруси, які покажуть силу природи

Фільми про землетруси – людина безсила перед сильними ударами стихії. Фільми про землетруси розповідають про події та випробування, які доводиться переживати людям, які опинилися в епіцентрі підземного поштовху.

Помста землі (Feng bao 2021)

Фільми про землетруси
Фільми про землетруси

Господарська діяльність людства наводить активну сейсмічну активність на плато, розташованому під Індійським океаном. Це призводить до серії сильних поштовхів, виверження вулканів, відразу зсувів. Люди опиняються в небезпеці. Було виявлено загрозу обвалення найбільшого тунелю, який зводиться у Китаї. Фахівцям необхідно вигадати спосіб, який дозволить уникнути катастрофи.

Цікаво  Пригодницькі бойовики: цікава добірка на вечір

Землетрус (Aftershock 2010) – Фільми про землетруси

фільми

У китайській провінції Хебей відбувається сильний землетрус. Поштовх тривав всього кілька секунд і забрав тисячі життів людей. Катастрофа перевертає життя матері, якій доводиться зробити страшний вибір. Вона має вирішити, чи врятувати сина, чи дочку. Мати важко вибирає, але це обертається сильним почуттям провини й жалем на багато десятиліть.

03:34 Землетрус у Чилі (03:34 Terremoto en Chile 2011)

Фільми про землетруси
Фільми про землетруси

Напередодні фатальної ночі люди проводили звичайний день у повсякденній метушні. Хтось відпочивав із друзями, інші розв’язували сімейні проблеми. Ніхто не підозрював, що скоро їм доведеться пережити трагедію, яка занурить країну в хаос і змінить їхнє життя.

2012 (2009)

фільми

Чи переживе людство новий потоп. Незабаром доведеться дізнатися про це питання. Згідно з календарем, відбудеться глобальний катаклізм, який зруйнує цивілізацію. Коли по всьому світу починають відбуватися землетруси, виверження вулканів люди намагаються знайти шлях порятунку. Стає відомо, що світові держави таємно побудували кілька ковчегів. Але потрапити на борт кораблів можуть далеко не мешканці планети.

Цікаво  Що подивитися після роботи - ТОП 36

Фукусіма (Fukushima 50 2020) – Фільми про землетруси

Фільми про землетруси

На морському дні неподалік острова Хонсю фіксується сильна сейсмічна активність. Місто, розташоване на узбережжі, встояло. Жодна будівля не була зруйнована. Але знають про те, що незабаром має прийти хвиля. Проте фахівці та жителі міста не очікували, що цунамі перевищить очікувані розміри. Хвиля, що прийшла, не тільки забирає життя людей, а й пошкоджує систему охолодження ядерних реакторів розташованої на узбережжі атомної станції. Працівники та пожежники, ризикуючи своїм життям, намагаються не допустити ще більш руйнівної трагедії.

Земля надії (Kibo no kuni 2012)

фільми

У невеликому містечку досить щасливо живе звичайна родина. Сильна сейсмічна активність призводить до вибуху атомної станції. Усі мешканці мають терміново евакуюватися. Але літня пара не бажає залишати свою ферму. Син намагається переконати батьків. А його дружина повідомляє про вагітність.

Цікаво  10 найкращих зарубіжних фільмів, які варто переглянути

Розлом (The Quake 2018)

Фільми про землетруси

Вчений займається вивченням сейсмічної активності, що регулярно відбувається неподалік Осло. У столиці вже були землетруси, але тоді обійшлося без жертв. Він знає, що варто готуватись до сильного удару стихії. Коли його побоювання справджуються, він намагається врятувати свою сім’ю.

Розлом Сан-Андреас (San Andreas 2015) – Фільми про землетруси

фільми

Каліфорнія попадає під удар стихії. Внаслідок сильного підземного поштовху відбуваються руйнування, гинуть люди. Утворює величезний розлом. Рей – пілот рятувального вертольота. Він вирушає на пошуки своєї доньки, сподіваючись її врятувати.

Дивіться також: Цікаві фільми про викрадення машин

Прокрутка до верху