Головна сторінка >> Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс

Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Фантастичні серіали Нетфлікс. Зібрали для вас список – серіали фантастика Нетфлікс про Космос і не тільки – топ найкращих із високим рейтингом, які вам варто подивитися.

Загублені в космосі (Lost in Space 2018)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

У 2046 році космічний корабель, який здійснює політ у космос, збивається з курсу. Він розбивається на планеті, яка дуже далеко від потрібного місця приземлення. Сім’я Робінсонів повинна адаптуватися до нових умов, щоб вижити у цьому незнайомому місці.

Зоряний шлях: Дискавері (Star Trek: Discovery 2017)

фільми

Екіпаж зорельота USS Discovery (NCC-1031) вирушив до експедиції з вивчення незвіданих просторів далеких кордонів космосу та виявлення нових цивілізацій. Дія відбувається за 10 років до початку історії, розказаної в оригінальній франшизі «Зоряний шлях».

Море Спокою (Goyoui bada 2021) – Фантастичні серіали Нетфлікс

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Новий серіал від Netflix. Земля. 2075 рік. Водні запаси закінчуються. На Місяці знаходиться занедбана наукова лабораторія, де є необхідні зразки. Щоб їх забрати, група вчених змушена полетіти на Місяць. Це потрібно зробити для порятунку землян від катастрофи.

Інше життя (Another Life 2019)

фільми

На Землю здійснює посадку інопланетний летючий апарат, який за формою нагадує картопляні чипси. Потрібно дізнатися про походження загадкового об’єкта. Для виконання цього завдання було відправлено групу дослідницького корабля разом із космонавтом Ніко Брекінріджем. Команда дуже скоро переконається в тому, що Космос не такий вже й привітний із ними.

Цікаво  Серіали Нетфлікс, продовження яких виходить у 2023 році

Вдалині (Away 2020)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Емма Логан – жінка-астронавт. Вона вирушає до космосу, а її чоловік та дочка залишаються вдома. Розставання було вимушеним та важким. Емма має виконати небезпечне завдання разом із міжнародним екіпажем.

Mirage – Фантастичні серіали Нетфлікс

фільми

2077 рік. Злочинне угруповання уникає страти. Їх переслідує Кіра Кемерон, яка є офіцером служби безпеки міста. Фанатики разом із Кірою опиняються у нашому часі. Жінка не може з минулого повернутися до сина та чоловіка та зосереджується на знешкодженні злочинців, щоб вони не змогли змінити історичні події. Обдарований хлопчик Алек Седлер приходить на допомогу Кірі. Щоб прискорити розслідування, вона є місцевим співробітником правоохоронних органів. У парі з нею працює детектив Карлос Фоннеґр.

Видозмінений вуглець (Altered Carbon 2018)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Неймовірні події відбуваються у XXVII столітті на Землі: люди вміють переселяти особистість та свідомість у чуже тіло. Для армії поліційних та злочинців це стало найкращим рішенням, але не для мільярдера Бенкрофта. Він проходить через загибель одного зі своїх тіл. Розслідуванням цієї справи він просить зайнятися Такесі Ковача. Колись останній був спецпризначенецем. Злочин схожий на самогубство, але мільярдер думає інакше — він не міг такого зробити. Останні з хвилин свого життя він не пам’ятає, оскільки точний постріл знищив запам’ятовувальний пристрій.

Племена Європи (Tribes Of Europa 2021)

фільми

2074 йде на Землі. Сестра та два брати приймають рішення про необхідність зміни долі Європи. Внаслідок масштабної катастрофи вона розпалася на безліч маленьких держав, які борються за своє панування.

Космічні сили (Space Force 2020) – Фантастичні серіали Нетфлікс

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Далеке майбутнє. Люди змогли освоїти космічний простір. Потрібно створити новий військовий відділ. Генерала Марка Нейрда разом із групою солдатів відправляють на Місяць для виконання важливого завдання. “Космічні сили” – відділ, який спеціалізується на захисті землян від космічної загрози.

Цікаво  Нові цікаві фільми та серіали

Крізь сніг (Snowpiercer 2020)

фільми

Технічна катастрофа стала причиною нового льодовикового періоду. Трансєвразійська магістраль. Нею мчить величезний потяг, в якому знаходяться люди, що вижили. Класове підпорядкування панує у поїзді. У перших вагонах знаходиться керівна верхівка, а в останніх — пригноблені маси, які ось-ось збунтуються.

ОА (The OA 2016)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Прерія Джонсон сім років не була вдома. Дівчина повертається після таємничого зникнення. Ніхто не знає, що з нею трапилося, а Прерія нічого не повідомляє, але впевнена, що була десь недалеко. Найбільше дивує диво прозріння, що трапилося з дівчиною — вона не бачила до свого зникнення, тому тільки на дотик може впізнати своїх родичів.

Три відсотки (3% 2016) – Фантастичні серіали Нетфлікс

фільми

Світ майбутнього поділений навпіл: багаті та жебраки. Людей розподіляють у результаті ретельного відбору, який отримав назву «Процес». У двадцять років кожному дається можливість змінити життя, але для тих, хто став обраним, дороги назад немає. Їх лише три відсотки.

Ласун (Sweet Tooth 2021)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Весь світ перебуває в епідемії. Внаслідок мутацій стали народжуватися діти гібриди. Їх починаються відловлювати, вважаючи розповсюджувачами хвороби. Один із мутантів — хлопчик-олень. Він разом з іншими гібридами робить спробу вижити у цьому дивному та небезпечному світі.

Ночеліт (Nightflyers 2018)

фільми

Майбутнє Землі перебуває у небезпеці. Насувається планетарна катастрофа, яка може призвести до загибелі населення. Усі вчені світу об’єднуються для розв’язання проблеми порятунку людей. На околицях Сонячної системи астрономи виявляють таємничій літальний об’єкт, що рухався до Землі. Приймається рішення про набуття контакту з інопланетянами. До них можна звернутися з проханням про допомогу, або надати допомогу їм у разі потреби. Назустріч неземному кораблю було відправлено зореліт. Але чим ближче наближався він до прибульців, тим незвичайніші явища стали там відбуватися, викликаючи жах в екіпажу.

Катла (Katla 2021) – Фантастичні серіали Нетфлікс

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Невелике містечко Вік, біля якого вже рік вивергається вулкан Катла. Багато жителів міста поїхали, але залишилися рятувальники та кілька людей. З’являються містичні сили, що змінюють життя Віка. Перше із загадкових явищ — поява жінки, яка вкрита попелом.

Цікаво  Фільми 2023 які вже можна подивитися

Дощ (The Rain 2018)

фільми

Смертельний вірус, який принесли краплі дощу 6 років тому, забрав із Землі практично все населення. Передбачаючи апокаліпсис, що насувається, співробітник корпорації Appolo ховає дітей у бункер. Батько просить дочку подбати про молодшого брата, а сам вирушає на порятунок людства. Минає 6 років. Діти майже не мають їжі. Сестра вирішує вибратися на поверхню, розвідати та розпочати пошук батька, який так і не повернувся.

Поцілуй мене першим (Kiss Me First 2018)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Лейла збожеволіла на грі «Агора», повністю занурившись у віртуальний простір. У цій грі вона може стати будь-яким персонажем. В «Агорі» відбувається її знайомство з жінкою Тесс, яку Лейла незабаром побачила у справжньому житті. Одного дня харизматична і молода Тесс пропадає. Лейла вирішує присвоїти собі персонаж Тесс у грі та жити у її віртуальному світі.

Дивні дива (Stranger Things 2016) – Фантастичні серіали Нетфлікс

фільми

Невелике провінційне місто. Йшли 80-ті роки. Здавалося, ніщо не може змінити спокійне життя міста, але трапляється таємниче зникнення Вілла. Рідні підлітка та місцевий шериф намагаються з’ясувати картину події. Ці події стосуються і Майка, який вважається одним із найкращих друзів Вілла. Майк розпочинає власне розслідування. Він близько підійшов до розгадки подій, і може опинитися в центрі боротьби потойбічних сил.

Гра в кальмара (Squid Game 2021)

Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20
Фантастичні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Сон Кі Хун – бідний кореєць. Він проживає разом із матір’ю. Його захоплення – ставки на стрибках. Він, як і інші люди, які у відчаї від нестачі грошей, бере участь в іграх на виживання. Переможці одержують великий грошовий виграш.

Восьме почуття (Sense8 2015)

фільми

Восьме почуття – вісім незнайомців із різних частин світу несподівано відчули зв’язок між собою. Хтось могутній хоче разом їх зібрати. Значить, їм необхідно знайти варіант, щоб зуміти вижити, оскільки за ними йде полювання тих, хто вважає їх загрозою для всього світу.

Дивіться також: ТОП 15 цікавих комедійних фільмів Нетфлікс

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху