Головна сторінка >> Дизайн, який рухається: панорамні розсувні системи для сучасного вигляду вашого будинку
Дизайн

Дизайн, який рухається: панорамні розсувні системи для сучасного вигляду вашого будинку

Дизайн, який рухається – панорамні розсувні системи стали кращою альтернативою класичним ПВХ-вікнам і дверям. Сама конструкція працює за таким самим принципом, як дверцята у шафі-купе, тільки замість «глухих» фасадів прозорі склопакети.

Серед переваг панорамних конструкцій не тільки гарний краєвид із вікна, а й економія на освітленні приміщення завдяки тому, що крізь великі скляні поверхні всередину проникає більше природного світла. Також конструкції з панорамним склінням візуально збільшують приміщення та виглядають дуже стильно і сучасно. Якщо встановити енергоощадні віконні системи, то можна додатково знизити витрати на опалення та кондиціювання житла, що актуально для власників котеджів і приватних будинків.

Порівняно з класичними дерев’яними та металопластиковими конструкціями, розсувні панорамні системи мають такі переваги:
•    Можливість створити «безрамні» вікна, щоб нічого не заважало милуватись чудовими краєвидами.
•    Завдяки розсувній системі стулки не займають додаткового місця у приміщенні. Це особливо актуально для невеликих кімнат.
•    Алюмінієва система має більш стильний і сучасний зовнішній вигляд.
•    Більш надійна система завдяки відсутності складних механізмів з великою кількістю рухомих деталей.

Цікаво  Інтер'єр спальні в будинку - як оформити

Найкращі системи з алюмінієвим профілем для панорамного скління пропонують європейські виробники вікон. Серед лідерів галузі — вікна Schuco (Німеччина) та вікна Reynaers (Бельгія). За співвідношенням ціна-якість лідерами є вікна Ponzio (Польща) та вікна Aluprof (Польща). На сайті виробника можна замовити алюмінієві вікна в Києві та розсувні панорамні системи від відомих брендів.

Де використовуються панорамні розсувні системи?

Розсувні панорамні системи встановлюють у котеджах, квартирах, офісних приміщеннях, ресторанах та на інших об’єктах житлової і комерційної нерухомості.
Панорамні алюмінієві вікна замість звичайних — чудова ідея, якщо ви хочете милуватись шикарними краєвидами та не бажаєте постійно відчиняти та зачиняти поворотно-відкидну частину вікна. 

Цікаво  Аксесуари для ванної кімнати - ідеї для сучасного оформлення

У приватному будинку розсувні панорамні системи використовують у якості прозорого «бар’єру» перед відкритою чи закритою терасою. Це не тільки красиво, а й зручно. Ще одне практичне застосування — зонування простору всередині приміщення замість встановлення стаціонарних конструкцій з гіпсокартону чи інших матеріалів. Також розсувні вікна з алюмінієвого профілю можна встановити на лоджію або балкон, особливо якщо там не дуже багато місця. 

Переваги розсувних систем на базі алюмінієвого профілю

Дизайн, який рухається
Дизайн, який рухається

Чому варто вибрати саме алюмінієві панорамні розсувні системи:

•    Широкий вибір кольорових рішень. На відміну від білого пластику, алюмінієвий профіль може бути різних кольорів та навіть імітувати натуральну деревину.
•    Алюміній не піддається впливу вологи, не вигоряє під прямими сонячними променями, не розсихається від спеки чи різких перепадів температур.
•    Металевий профіль тонкий, але міцний, тому для забезпечення панорамного скління не потрібно додаткових горизонтальних і вертикальних перемичок.
•    Алюміній не прогинається під вагою скла, тому таким розсувним системам не загрожують перекоси та інші деформації.

Цікаво  Ванна кімната в стилі лофт

Якщо дивитись у майбутнє, то встановлення панорамних розсувних конструкцій з алюмінієвого профілю виправдовує себе на всі 100%. Висока якість вікон дає змогу експлуатувати їх упродовж кількох десятиліть, тоді як аналогічні системи з дерев’яними чи ПВХ-рамами потрібно буде ремонтувати чи міняти кожні кілька років (особливо за умови активного користування).   

Scroll to Top