Головна сторінка >> Цікаві серіали Нетфлікс – ТОП 40
Цікаві серіали нетфлікс

Цікаві серіали Нетфлікс – ТОП 40

Цікаві серіали нетфлікс. Американська телекомпанія Нетфлікс асоціюється у мільйонів глядачів у всьому світі із найяскравішими та гостросюжетними проєктами, що завоювали натовпи шанувальників. Якщо хочете заповнити кілька вечорів за переглядом нової захватної історії, то в цій добірці ви знайдете щось до душі. Найкращі серіали Нетфлікс різних жанрів – 40 різних та неймовірних історій, які змусять надовго відірватися від реальності.

Паперовий будинок (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Відкриває ТОП серіалів Нетфлікс яскравий та захватний серіал «Паперовий будинок». У центрі сюжету група злочинців із зухвалою метою пограбувати Королівський монетний двір в Іспанії. Глава угруповання готував план дій кілька років, товариші пройшли багатомісячну підготовку.
І ось, будівля захоплена, разом із нею і весь персонал, охорона і навіть група школярів, які прийшли сюди на екскурсію. Але, звичайно ж, хоч би як ідеально все було продумано, насправді справа йде не так гладко, як вони розраховували…

8.6 IMDb

Привиди будинку на пагорбі (Нетфлікс)

фільми

Похмурий, дуже лячний і гнітючий серіал про таємниці старого маєтку. Розповідь ведеться у двох тимчасових пластах. Показані герої у дорослому житті та у їхнє далеке дитинство, коли їхні батьки займалися купівлею, відновленням та продажем старих будинків.
Якось вони купили стару хату на пагорбі й переїхали туди, але дуже скоро зрозуміли, що в цих стінах є ще хтось. Все, що сталося далі, змусило сім’ю тікати з дому, але ці події продовжують переслідувати дітей навіть у дорослому віці.

8.7 IMDb

Айві + Бін: Привид, який мав піти – Цікаві серіали нетфлікс

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Проєкт вдало поповнив найкращі серіали Нетфлікс у комедійному жанрі та буде цікавим не лише жінкам, а й чоловікам. У центрі його сюжету щаслива та зразкова мати, дружина та домогосподарка Міріам Мейзел. Вона ідеально веде господарство, стежить за собою та підтримує чоловіка, який мріє стати стендап коміком.
Все руйнується, коли чоловік повідомляє героїні, що йде. Напившись з горя в барі, Міріам залазить на сцену і видає цілу тираду про свою гірку долю. Одна з глядачів — барменша Сюзі відразу помітила в місис Мейзел неймовірну харизму та прихований талант «стендапера», і це стало її квитком до «світу гумору».

8.8 IMDb

When They See Us (Нетфлікс)

фільми

Молода біла дівчина вийшла ввечері на пробіжку до Центрального парку, де була жорстоко зґвалтована. На своє нещастя у цей час у парку опинилася компанія з п’яти чорношкірих підлітків, саме їх звинуватили у злочині.
Все, що треба було слідству, скоріше закрити справу, тому невинність хлопців нікого не хвилювала. П’ять різних адвокатів намагаються досягти справедливості, але їм довелося зіткнутися з таким непереможним противником, як держава та влада.

Цікаво  Цікаві серіали Нетфлікс із захоплюючим сюжетом: добірка на вечір

9.0 IMDb

Метод Комінскі (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Тим, хто шукає найкращі серіали Нетфлікс у доброму комедійному форматі, однозначно сподобається «Метод Комінскі». Розповідь про похилого актора та його агента, у кількох невеликих серій якого вміщаються роздуми про життя, про смерть, про дружбу, про типові старечі проблеми й про багато проблем 21-го століття.
Історія з двома харизматичними старими в головній ролі просякнута відмінним гумором та іронією, добротою, теплом, і залишає тільки найприємніший посмак.

8.1 IMDb

Життя після смерті з Тайлером Генрі – Цікаві серіали нетфлікс

фільми 6

Тоні – зла і саркастична людина, яка переживає непростий період. Кілька місяців тому від раку померла його дружина, забравши з собою всю радість життя і залишивши тільки порожнечу та депресію, думки про суїцид, голодного собаку та нестерпну рутину.
Герой би радий вирушити за нею, але шкода залишати собаку. Якщо померти ніяк, тоді треба жити, і Тоні починає робити, що заманеться, зовсім не замислюючись про наслідки. Він більше не буде добрим хлопцем, адже втрачати вже нічого.

8.4 IMDb

The Get Down (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Яскравий і шалено дорогий серіал, що розповідає про хіп-хоп, що зароджується в 70-х роках. Дія відносить глядача в Південний Бронкс, який кишить гангстерами, наркоманами, бандитами та шпаною. Серед них снує старшокласник Ізе кіль — сирота з добре підвішеною мовою, любов’ю до поезії та великими амбіціями.
Герой мріє перемагати на реп баттлах, а заразом домогтися розташування однокласниці Майлін, яка теж прагне побудувати кар’єру диско діви. Допомагатиме герою місцева легенда хіп-хопу — яскравий і неординарний персонаж, на ім’я Шаолінь. Тепер ніщо не зможе зупинити їх на шляху до слави.

8.3 IMDb

Видозмінений вуглець (Нетфлікс)

фільми

Один із найкращих серіалів від Нетфліксу, який переносить глядача на шість століть уперед. Головна фішка цього далекого майбутнього — можливість вивантажувати свою свідомість на флешку, а потім завантажувати його в нове тіло. Людство нарешті набуло безсмертя, а саме поняття життя жахливо знецінилося.
Головний герой Такеші Ковач — колишній спецпризначенець, що проспав 250 років з моменту загибелі свого тіла. Він надходить на службу до багатія Лоуренса Бенкрофта, який прагне знайти винного у смерті однієї зі своїх оболонок. Подальше перетворюється на захватну детективну історію.

8.1 IMDb

Маніяк – Цікаві серіали нетфлікс

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Яскравий і футуристичний серіал, в центрі якого два неординарні герої. Дівчина Енні — безробітна наркоманка, яка тяжко переживає смерть коханої людини. Оуен — психічно хворий хлопець, який з дитинства страждає на шизофренію і мріє стати нормальним членом суспільства.
За дивною випадковістю обидва виявляються в гущі подій, пов’язаних із випробуванням нового препарату, здатного лікувати психічні захворювання. Герої легко погоджуються випробувати його на собі, але їх не попередили, що ліки сильно змінюють життя.

Цікаво  Цікаві серіали про Різдво, які розтоплять ваше серце!

7.9 IMDb

Еліта (Нетфлікс)

фільми

Місце дії серіалу — найпрестижніша школа країни Лас Енчінас. Тільки сюди всі найбагатші та найвідоміші відправляють навчатися своїх дітей. Сюди ж потрапили троє підлітків із бідних сімей, чию школу було зруйновано після землетрусу.
Багатим підліткам не подобається поява представників іншого прошарку суспільства, тому між учнями зав’язується запекла боротьба. Гостро розкривається проблема класового поділу та нерівності, а разом із нею інші важливі питання — гомосексуалізм, мусульманство, наркотики, кримінал, життя з ВІЛ-інфекцією.

7.5 IMDb

Ти (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

«Ти» належить до найкращих молодіжних серіалів від каналу Нетфлікс і миттєво затягує завдяки своєму неординарному сюжету. Головний герой — милий та привабливий продавець у книгарні. Його життя вмить змінюється, коли туди заглядає одна чарівна дівчина.
Тепер хлопець думає тільки про те, як стати ближче до неї. Він прагне знати про кохану кожну дрібницю і використовує дивні та лячні методи, а його захоплення поступово перетворюється на справжню одержимість…

7.8 IMDb

The OA – Цікаві серіали нетфлікс

фільми

Серіал із закрученим сюжетом та неймовірним розпалом пристрастей розповідає про дівчину, на ім’я ОА. Колись її звали Прейрі Джонсон, вона була сліпа і в підлітковому віці безвісти зникла.
Несподівано після семи років відсутності, коли всі вже втратили надію побачити її живою, героїня повертається зрячою. Але дівчина не поспішає ділитися тим, де так довго не було ні з поліцією, ні з рідними. Вона лише каже, що весь час була поблизу, а ще поспішає знайти когось Гомера і врятувати «інших».

7.8 IMDb

Борджіа (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Завдяки красивій картинці, увазі до деталей та сюжету, що інтригує, цей проєкт легко увійшов у найкращі серіали Нетфлікс. Для глядача він став захватним історичним вікном в епоху, і не поринути у нього з головою неможливо.
У центрі сюжету Рим 15 століття і сімейство Борджіа на чолі з віцеканцлером Римської церкви Родріго. Він жадібний, жорстокий, розважливий і бездоганно розумний політик, який готовий пустити в хід усі засоби для досягнення своєї мети стати новим Папою Римським.

7.9 IMDb

Матрьошка (Нетфлікс)

фільми

Серіал чудово зайде всім любителям історій про тимчасову петлю. Головна героїня Надя — самотня навіжена дівчина, яка переживає кризу середнього віку. Вона втратила ціль у житті, а свою нудьгу приховує під цигарками, випивкою, випадковими зв’язками та тонною сарказмом.
У розпалі свого Дня Народження вона вибігає з дому, потрапляє під колеса машини й… якимось чином знову опиняється на вечірці. Варто їй знову покинути будинок, як смерть знову наздогнала її, і вона знову опинилася в розпалі вечірки. І що б Надя не робила, це відбувалося знову і знову.

8.0 IMDb

Kingdom – Цікаві серіали нетфлікс

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Знятий спільно з Південною Кореєю «Kingdom» став одним із найкращих зомбі-серіалів від Нетфліксу. Місце його дії – царство Чонсон. Його правитель Великий Ван помирає після довгої хвороби, а королева забороняє будь-кому входити в замок, навіть його синові та законному спадкоємцю.
Принц намагається проникнути до батька таємно, але й цей задум провалюється. Все, що вдається йому роздобути, – медичні записи та інформація про лікаря, який лікував короля. Молодий вирушає до його села, але виявляє там розгром і гори трупів, чомусь заховані від сонця.

Цікаво  Турецькі серіали, які варто подивитися

8.3 IMDb

Джессіка Джонс (Нетфлікс)

фільми

Глядач серіалу опиняється у самому небезпечному районі Нью-Йорка, де постійно відбуваються злочини, грабежі, вбивства та насильство. Саме там живе Джессіка Джонс — самотня аматорка випити віскі, що має надздібності.
Героїня володіє невеликою детективною агенцією і за невелику плату шукає людей, викриває зрадників та шахраїв. Якось їй довелося розслідувати зникнення дівчини, і це вивело героїню на слід людини, яка колись перетворила її життя на жах. Тепер вона одержима прагненням знайти його і помститися…

8.0 IMDb

Озарк (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Цей проєкт однозначно входить у ТОП серіалів Нетфлікс і буде оцінений любителями «На всі тяжкі» та «Фарго». Головний герой — зразковий сім’янин та володар неабияких здібностей у бухгалтерії та маніпуляціях із грошима. А заробляє життя Берд, працюючи на великий наркокартель і відмиваючи гроші.
Через жадібного напарника головний герой серйозно влип, і опинився на волосок від смерті. Дивом йому вдалося переконати головного боса не вбивати його, але теперму доведеться переїхати з усією родиною до невеликого містечка Озарк і там знайти спосіб відмити 8 мільйонів доларів.

8.3 IMDb

Американський вандал, American Vandal – Цікаві серіали нетфлікс

фільми

Яскравий серіал, в якому під вульгарністю та великою кількістю нецензурної лексики ховається гостра сатира на навколишню дійсність та відносини підлітків з дорослими та один з одним.
Якось у звичайній американській школі невідомий здійснив кричущий акт вандалізму — покрив машини викладачів малюнками членів. Підозри одразу впали на тутешнє відморожування Ділана Максвела, і його одразу виключили зі школи. Тільки у кількох хлопців виникли сумніви щодо його винності, і вони вирішили провести власне розслідування.

8.2 IMDb

Мисливець за розумом (Нетфлікс)

Цікаві серіали нетфлікс
Цікаві серіали нетфлікс

Це один із найкращих серіалів від Нетфліксу про серійних убивць та маніяків. Дія занурює глядача у неповторну атмосферу спілкування зі справжніми психопатами, а також у повсякденну рутину працівників федеральної служби, повну нерозуміння та бюрократії.
Головні герої – агенти ФБР, які проводять інтерв’ю з особливо небезпечними ув’язненими, засудженими за жорстокі та невмотивовані вбивства. Вони намагаються розібратися, що в голові цих людей, щоб надалі використовувати це для розслідування подібних справ.

8.5 IMDb

Борода, волосся і вуса (Нетфлікс)

Борода, волосся і вуса

Проєкт відомого в Америці коміка Азіза Ансарі легко увійшов до найкращих серіалів Нетфлікс комедійного жанру. Він розповідає про молодого і невдачливого актора, який живе і намагається знайти щастя в Нью-Йорку.
Головний герой не відрізняється великим розумом та прозорливістю, тому далеко не все у нього складається вдало. Низка провалених проб і переговорів, знайомства з дівчатами, стосунки з друзями та батьками — це складається в химерну, комічну та чарівну історію, здатну зачепити кожного глядача.

8.3 IMDb

Прокрутка до верху