Головна сторінка >> Цікаві нові фільми від Apple TV+ – ТОП 10
Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10

Цікаві нові фільми від Apple TV+ – ТОП 10

Цікаві нові фільми від Apple TV+ — це потоковий сервіс, який насамперед зосереджується на якості створюваних серіалів — багато з них дійсно високо оцінені та надзвичайно оригінальні. Тут багато різноманітності, і кожен знайде щось для себе – перегляньте наш огляд найкращих фільмів від Apple TV+.

Але ми не завжди хочемо вплутуватися в довгу, багатопотокову історію, іноді просто хочеться приємно провести 2 години в хорошому кінотеатрі. І в таких ситуаціях непоганою ідеєю буде відвідування Apple TV+. Що саме дивитися? У нас є для вас конкретні поради.

Тетріс (Tetris)

Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10

Тетріс заснований на реальній історії американського продавця відеоігор Хенка Роджерса, який відкрив Тетріс у 1988 році. Коли Хенк намагається продемонструвати свою гру світові, він стикається з небезпечною брехнею та корупцією по інший бік залізної завіси.

Цікаво  Фільми 2023 які вже можна подивитися

Трагедія Макбет (The Tragedy of Macbeth)

фільми

Дензел Вашингтон і Френсіс Макдорманд у “Трагедії Макбета” – сміливій та емоційній екранізації шекспірівської класики Джоела Коена. Це історія вбивства, божевілля, амбіцій і гнівної хитрості. Це відома історія, але такою ви її ще не бачили.

Аферисти (Sharper) – Цікаві нові фільми від Apple TV+

Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10
Цікаві нові фільми від Apple TV+ – ТОП 10

Фільм «Аферисти» розповідає про пригоди шахраїв, націлених на заможного ньюйоркця та його сина. Фільм досліджує таємниці Нью-Йорка, від тих, що приховані в житлових будинках на П’ятій авеню, до тих, що знаходяться в темних провулках Квінса. Ніщо не є тим, чим здається – мотивації ретельно перевіряються, а очікування руйнуються.

Звільнення (Emancipation)

фільми

«Звільнення» — це фільм, натхненний захоплюючою реальною історією людини, яка пішла б на все заради своєї родини та свободи. Коли Петро, ​​поневолений чоловік, ризикує своїм життям і тікає, щоб повернутися до своєї родини, він вирушає в небезпечну подорож любові та сили.

Цікаво  Найкращі трилери Нетфлікс - ТОП 9

Міст (Causeway)

Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10

У фільмі «Міст» Дженніфер Лоуренс грає роль Лінсі, солдата, яка намагається продовжити своє життя після повернення до Нового Орлеана після травматичної аварії. Коли Лінсі знайомиться з місцевим механіком Джеймсом, між ними зав’язується несподіваний зв’язок.

За пивом! (The Greatest Beer Run Ever) – Цікаві нові фільми від Apple TV+

фільми

Великий пивний наступ заснований на реальній історії. Чікі хоче підтримати своїх друзів, які воюють у В’єтнамі, і робить божевільне – особисто розвозить їм американське пиво. Подорож, породжена добрими намірами, швидко змінює життя та погляди Чікі.

Грейхаунд (Greyhound)

Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10
Цікаві нові фільми від Apple TV+ – ТОП 10

Том Хенкс зіграє капітана Ернеста Краузе у фільмі “Місія Грейхаунд”. Місія, на яку його відправили, була його першим призначенням в якості капітана. Через підступні води Атлантики, без досвіду, він веде конвой кораблів союзників із тисячами солдатів на борту. Йому належить транспортувати солдатів на передову Другої світової війни. Без будь-якої підтримки з повітря протягом 5 довгих днів, капітан і його конвой повинні протистояти нацистським підводним човнам, які їх оточують.

Цікаво  Фільми бойовики з крутими хлопцями - ТОП 26!

CODA (CODA)

фільми

Рубі, глуха дитина, єдина людина, що чує в будинку. Коли вона відкриває в собі пристрасть до співу, їй доводиться вибирати між сімейними обов’язками та мріями. Фільм «КОДА» — зворушлива історія і водночас володар трьох «Оскарів» 2022 року, включно з найголовнішим — за найкращий фільм.

По похилій (Cherry) – Цікаві нові фільми від Apple TV+

Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10

«Вишенька» — це історія молодого студента, який кидає коледж і йде в армію. Він потрапляє в Ірак, попередньо одружившись з Емілі. Після повернення з війни з посттравматичним стресовим розладом він стає на шлях злочинів і наркотиків, з якого нелегко повернутися.

Лебедина пісня (Swan Song)

фільми

Живучи в недалекому майбутньому, Кемерон Тернер дізнається від лікарів, що страждає смертельною хворобою. Щоб позбавити дружину і сина, він вирішує застосувати експериментальний метод, який змінить долю всієї родини. «Лебедина пісня» – цікавий фільм з неочевидним посилом і чудовою роллю Магершали Алі.

Дивіться також: Дуже цікаві фільми на вечір – що подивитись

Scroll to Top