Головна сторінка >> Цікаві історичні серіали 2023 – ТОП 15
Цікаві історичні серіали 2023 - ТОП 15

Цікаві історичні серіали 2023 – ТОП 15

Цікаві історичні серіали 2023 – перед вами всі найновіші та найкращі історичні серіали 2023 року — в основному топ новинки з високим рейтингом.

Сантехніки Білого Дому (White House Plumbers 2023)

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

У центрі уваги Уотергейтський скандал, відомий як найбільша політична подія в історії США. Серед головних героїв – наближений Ніксона – Джордж Гордон Лідді та Еверетт Хант – колишній офіцер ЦРК. Вони обидва були членами групи, яку прозвали «водопровідники Білого дому», яка і злила секретну інформацію.

Всесвітня історія: Частина 2 (History of the World: Part II 2023)

фільми

Збірка скетчів торкнеться кількох історичних періодів, починаючи від допотопного віку та закінчуючи сучасністю. Будуть проведені смішні та кумедні розслідування, щоб краще дізнатися про особливості розвитку людства на різних етапах. Кожен епізод виступає самостійною замальовкою, а героями стануть звичайні люди та відомі особи минулого.

Цікаво  Цікаві американські фільми 2023 - ТОП 25

Закон Лідії Поет (The Law According to Lidia Poet 2023) – Цікаві історичні серіали 2023

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

Лідія Поет розпочне розслідування жорстокого вбивства, щоб вийти на слід справжнього винуватця трагедії. Їй потрібно розпочати запеклу боротьбу, щоб отримати право далі займатися адвокатською практикою. Вона стане першою жінкою-юристом, який зміг досягти такої мети в Італії.

Маленький вогник (A Small Light 2023)

фільми

Міп Гіс погодилася надати притулок членам сім’ї Ганни Франк, хоча чудово розуміла рівень ризику. Упродовж майже двох років вона приховувала родичів від нацистів, а учасникам дивовижної історії довелося подолати чимало випробувань та перевірок на міцність духу. В особистому щоденнику буде докладно описано, що довелося пережити жертвам тих років.

Золото (The Gold 2023)

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

На територію складу Брінкс-Мет вриваються шість озброєних чоловіків. У торговій зоні аеропорту на них чекає сюрприз у вигляді безлічі золотих злитків вартістю 26 млн фунтів стерлінгів. У результаті звичайне пограбування перетворюється на знакове, щоб назавжди залишитися в історії кримінальної історії.

Цвітіння (Fan Hua 2023) – Цікаві історичні серіали 2023

фільми

Події відбуваються у Шанхаї та розтягнуться на кілька десятиліть. Головними учасниками виявляться звичайні міські жителі, які намагаються будувати сім’ї та влаштовувати побут у непростий для країни час. Вони хочуть знайти джерела натхнення та зрозуміти, як пережити неприємності та не втратити сенс подальшого існування. Події, що відбуваються в державі, накладають певний відбиток на їхні думки й змінюють звичний світогляд.

Великі надії (Great Expectations 2023)

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

Філіп Пірріп рано втратив батьків і пізнав жорстокі закони дорослого життя. У серці сироти живе надія, що одного разу вийде вирватися з бідності. Хлопчик повинен пройти непростий шлях, перш ніж він зустріне Хевішем. Жінка дозволить йому познайомитися зі світом світського суспільства, в якому виявиться чимало темних таємниць.

Цікаво  Найкращі історичні серіали - цікава підбірка

Ноллі (Nolly 2023)

фільми

Ноель Гордон вважається відомою британською актрисою, а популярність вона отримала завдяки мильній опері «Перекресток». Проєкт тривав протягом двох десятків років, але продовжував залишатися потрібним та популярним. Актриса мала піти з шоу, а керівництво не пояснило причин її виселення.

Рутерфорд-Фоллз (Rutherford Falls 2023) – Цікаві історичні серіали 2023

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

Ендрю Джексон був сьомим американським президентом, а його історія була справді драматичною. Його батьки були колоністами – у крові дитини текла ірландська та шотландська кров. Хлопчик рано осиротів, але зміг здобути освіту та стати адвокатом. Політик був представником Демократичної партії й зробив великий внесок для перемоги в англо-американському військовому протистоянні.

Все невидиме нам світло (All the Light We Cannot See 2023)

фільми

У центрі історії опиниться сліпа дівчина Марі-Лор, яка живе разом із батьком у столиці Франції. Венер служив у німецькій армії, а долі молодих людей переплетуться під час окупації країни. Війна зламала чимало доль звичайних людей, а те, що сталося, стало перевіркою на міцність духу. Доля нерідко грає дивні жарти з людьми, подаючи сюрпризи у найнесподіваніший момент.

За океан (Transatlantic 2023)

Цікаві історичні серіали 2023
Цікаві історичні серіали 2023

Події відбуваються у 40-ті роки, а в центрі історії опиниться Варіан Фрай. Журналіст допомагає у Франції європейським художникам, письменникам та мислителям залишити окуповані території. Він бере участь у виготовленні фіктивних паспортів і документів, часто наражаючи на власне життя небезпеки. Завдяки йому буде врятовано безліч людей та цінних предметів мистецтва.

Цікаво  Історичні фільми 2023: цікава добірка ТОП 20

Цариця Клеопатра (Queen Cleopatra 2023) – Цікаві історичні серіали 2023

фільми

Ім’я Клеопатри міцно асоціюється із Єгиптом, а легендарна цариця вважалася ідеалом краси. Історія розповість про кривавий переворот, під час якого ледь не сталася непоправна трагедія. Жінці лише дивом вдалося уникнути смерті, і вона змогла повернути законний трон. Її зброєю вважалася природна привабливість, хитрість та вміння обирати правильну стратегію.

Колізей (Colosseum 2023)

Цікаві історичні серіали 2023

Події відбуваються у Стародавньому Римі, де інтриги та змови давно стали нормою життя. Секретні спільноти будують підступні плани, щоб одержати до рук абсолютну владу. Щодня на арену амфітеатру змушені входити раби, щоби вступити в чергову сутичку і спробувати вижити. Для громадян страни гладіатори давно перетворилися на уособлення сміливості, а знати вважає їх безвільними пішаками і майстерно використовує у своїх іграх.

Лоуренс в Аравії (Lawrence: After Arabia 2023)

фільми

Едвард Лоуренс вирушає у небезпечну подорож територією Близького Сходу. В екзотичних країнах діють інші закони та правила, порушення яких може призвести до сумних наслідків. Його супутниками виступають Вільям Йель та Рудольф Макговерн, які під час війни виступали проти влади турків та підтримували Арабське повстання.

Сегун (Shogun 2023) – Цікаві історичні серіали 2023

Цікаві історичні серіали 2023

Події відбуваються біля Японії XVII столітті. Джон Блекторн – британський моряк, який випадково опиняється в чужій країні. Держава загрузла у міжусобних війнах, а чужинцю доведеться познайомитися з Есі Торанаги. Історія дозволить поспостерігати, як вічний невдаха поступово перетворюється на самурая.

Дивіться також: Цікаві фільми Нетфлікс, які ви могли пропустити

Scroll to Top