Головна сторінка >> Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Цікаві фільми про життя після смерті – у цей список найкращих включені всі фільми про життя після смерті про потойбічний світ.

Зміст

Куди наводять мрії (What Dreams May Come 1998)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Загиблий внаслідок аварії Кріс стає безсмертним, але хоче залишатися з коханою дружиною Енні, яка нині живе. Поступово Кріс звикає до нового існування в раю завдяки духу-помічнику. Тим часом Енні вбиває себе і вирушає до пекла. Але Кріс сповнений рішучості її врятувати.

Привид (Ghost 1990)

фільми

Провівши вечір у театрі, закохана пара йде додому. Несподівано на них накидається грабіжник і вбиває Сема. Хлопець стає примарою, але навіть так він здатен захистити кохану Моллі. Він дізнається, що дівчині загрожує смерть і намагається попередити. Але Моллі не може його почути. Тоді Сем звертається до медіума.

Життя за межею (After.Life 2009) – цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Після сварки з нареченим Ганна потрапляє до автокатастрофи. Прийшовши до тями, дівчина розуміє, що знаходиться в похоронному бюро. Тут вона зустрічає Еліота, який стверджує, що він здатний спілкуватися з душами, які незабаром покинуть світ. Еліот каже, що має підготувати Ганну до похорону, але вона не вірить у свою загибель.

Потойбічне (Hereafter 2010)

фільми

У центрі сюжету опиняється журналістка з Франції, яка зуміла вижити у жахливому цунамі, та хлопчик десяти років, який втратив брата. Його близнюк загинув нещодавно в автомобільній аварії. Жінка і дитина зустрічають того, хто здатний говорити із померлими. Ця людина, яка втомилася від голосів мертвих, може допомогти їм втішитися.

Цікаво  Цікаві фільми для перегляду на вихідних

Хмарний атлас (Cloud Atlas 2012)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Безліч історій перетинаються, утворюючи неймовірний та цікавий сюжет. Врятований раб юрист опише своє життя у щоденнику та листах. Історія стане книгою, яка надихне молодого музиканта. Герої живуть у різних епохах, їх поділяють відстані, але існує зв’язок, який поєднує їх життя.

Примарний патруль (R.I.P.D. 2013) – цікаві фільми про життя після смерті

фільми

Слідчі, які працюють на потойбічному департаменті, ведуть справи про злочини, скоєні на тому світі. Молодий поліційний помирає та стикається з детективами. В обмін на затримання свого вбивці він обіцяє служити їм протягом століття. Напарником копа стає досвідчений стрілець, разом із яким вони починають боротьбу з нечистю.

Відкриття (The Discovery 2017)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Після неймовірного прориву, здійсненого Томасом Харпером, світ перекинувся. Цей учений виявив, що існує щось, що чекає на кожного після смерті. Повіривши науково обґрунтованому відкриттю Харпера про те, що кінець цього життя обіцяє перехід на краще місце, безліч жителів планети вирішуються на суїцид.

Шосте почуття (The Sixth Sense 1999)

фільми

Бувши визнаним психіатром, Малкольм повністю віддавався справі. Якось він повернувся з вручення нагороди й знайшов у своєму будинку колишнього пацієнта. Непроханий гість звинуватив психіатра в тому, що його життя зламано і застрелився. Малкольм більше не впевнений у своїй компетенції. Але якось до нього потрапляє незвичайний хлопчик.

Між небом та землею (Just Like Heaven 2005) – цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

В’їхавши до нової квартири, Девід стикається з гарною дівчиною Елізабет, яка стверджує, що це її будинок. Він намагається розібратися, але дивна гостя раптом випаровується. Незабаром Елізабет оголошується знову і навіть нові замки її не зупиняють. Девід розуміє, що вона привид, і намагається вигнати. Але Елізабет переконана, що ще не вмерла.

Дерево життя (The Tree of Life 2010)

фільми

У підлітка Джека двоє братів і люблячі батьки. Він росте, вважаючи навколишній світ чудовим. Спостерігаючи за мамою, хлопчик бачить кохання та співчуття. Тим часом батько вчить Джека, що потрібно бути егоїстичним. Герой усвідомлює, що з батьків протилежні погляди. Джек дорослішає, і незабаром прекрасний світ стає дедалі похмурішим.

Перевага (Transcendence 2014)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Герой історії — вчений Кастер, одержимий ідеєю створення потужного штучного інтелекту. Чоловік невпинно працює, вкладаючи у свою розробку всі знання, що є у людського роду. Але існують затяті противники його роботи, які втручаються в процес і вбивають його сподвижників.

Таємниця Коко (Coco 2017) – цікаві фільми про життя після смерті

фільми

У невеликому селі живе мексиканський хлопчик, на ім’я Мігель. Він мріє займатися музикою, але нікому про це не розповідає, оскільки у його сім’ї таке заняття заборонено. Колись предок Мігеля кинув його прапрабабуся, щоб кинутися до мрії. Через нього музика стала у цій родині неприпустимою.

Цікаво  23 найкращі китайські комедії!

Ілюзіоніст (The Illusionist 2006)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП
Цікаві фільми про життя після смерті – ТОП

Якось на вулицях Відня оголошується таємнича людина, яка стверджує, що вона — ілюзіоніст. Чоловік демонструє присутнім неймовірні фокуси, що здаються проявом чаклунства. Незабаром звістка про незвичайного ілюзіоніста сягає кронпринца, який вирішує відвідати його чарівний виступ.

Після життя (After Life 1998)

фільми

Душі померлих, що мешкають у лімбі дають інтерв’ю і розповідають про себе. Їм необхідно згадати власне життя і вибрати один особливий спогад, який буде дозволено взяти у світ мертвих. Дехто не пам’ятає значної частини подій минулого. А ще є ті, хто не бажає згадувати.

Проста формальність (Una pura formalità 1994) – цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Іменитий автор романів Онофф опиняється в поліції після того, як блукав нічною вулицею. Він був без взуття, документів та верхнього одягу, тож промок і замерз. Письменник брав участь у бійці, що закінчилася невдало. На місце прибув комісар, який забрав Оноффа і почав допитливо допитувати.

Душа (Soul 2020)

фільми

Джо викладає музику в школі, але насправді завжди хотів виступати із джазовим ансамблем. Чоловік проходить прослуховування та отримує місце у знаменитої саксофоністки. Щасливий герой дорогою додому не помічає люк і провалюється. Він гине й опиняється у потойбічному світі. Проте Джо вдається втекти.

Бітлджюс (Beetle Juice 1988)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Сюжет розповідає про два привиди, які зовсім не здатні будь-кого налякати. Тим часом до їхньої улюбленої Нової Англії прибувають нестерпні сноби родом з Нью-Йорка. Пара невмілих примар вирішує найняти професійного «біоекзорциста», що спеціалізується на вигнанні живих людей.

Місто привидів (Ghost Town 2008) – цікаві фільми про життя після смерті

фільми

Герой історії – Бертрам Пінкус, який працює стоматологом. Чоловік відрізняється нелюдимістю та є мізантропом. Якось під час операції Бертрам переживає клінічну смерть, яка триває сім хвилин. Після повернення до життя дантист розуміє, що набув надзвичайної здатності. Тепер він бачить духів.

Навіть миші потрапляють до раю (Even Mice Belong in Heaven 2021)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Після однієї події мишеня та лисиць потрапляють у звіриний рай. За життя герої були непримиренними ворогами, але вони розлучаються з колишніми інстинктами й перетворюються на друзів. Вони мріють залишатися нерозлучними навіть тоді, коли знову опиняться на землі. Так відбувається. Тільки герої міняються місцями.

Жінка в чорному (The Woman in Black 2012)

фільми

Коли молодому юристу доручають розібратися з документами, що залишилися від господаря віддаленого маєтку, він залишає сина та їде до північного села. Опинившись там, герой зустрічається із недружніми жителями. Незабаром йому стає зрозуміло, що в селі є якась таємниця, пов’язана із дивною жінкою.

Хлопець із небес (The Heavenly Kid 1985) – цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

У центрі історії виявляється хлопець, на ім’я Боббі, який одного разу гине внаслідок серйозної автомобільної аварії. Після загибелі герой виявляється у потойбічному вимірі, проте він не входить до раю. Натомість Боббі стає ангелом-охоронцем. Тепер він має сумлінно виконувати ангельські обов’язки.

Цікаво  27 найкращих комедій про дітей!

Завжди (Always 1989)

фільми

Бувши висококласним льотчиком, Піт Сендіч працює у пожежній авіації. Якось він гине, пожертвувавши собою заради порятунку іншого льотчика, свого друга. Перш ніж померти, Піт хотів переконатися, що всі його близькі у безпеці. Однак він не встигає. Тоді герой повертається як духу, щоб допомагати їм.

Історія привиду (A Ghost Story 2017)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Техаська сім’я живе самотньо у власному будинку. Якось чоловік гине і перетворюється на примари. Він бачить попереду світло, але не йде до нього, а вертається до дружини. Відтепер чоловік мешкає в їхньому спільному будинку і спостерігає, як дружина справляється з втратою. Пізніше вона зустрічає іншого. Духу це не подобається, і він починає протестувати.

Привид кохання (Fantasma d’amore 1981) – цікаві фільми про життя після смерті

фільми

Колись давно Ніно та Ганна зустрічалися. Але любов згасла, герої розійшлися і зажили своїм життям. Через двадцять років Ніно став успішним юристом і одружився. Одного разу він побачив в автобусі жебраку, яка виглядала хворою. Пізніше жінка зв’язалася з ним і повідомила, що це Ганна з його молодості.

Присутність пишноти (A Magnificent Haunting 2012)

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Щоб здійснити мрію про акторську кар’єру, П’єтро їде до італійської столиці. Він селиться у новій квартирі, зустрічає нових людей. Незабаром у героя починаються незвичайні речі. Різні предмети самостійно переміщуються, рухаються меблі. Герой вирішує, що будинок населений привидами.

Каспер (Casper 1995)

фільми

Після загибелі дружини герой Харві, який спеціалізується на паранормальних явищах, залишається із донькою Кет. Він не може змиритися зі втратою і постійно переїжджає, шукаючи спосіб зв’язатися із загиблою. Якось він знаходить маєток, в якому живуть три злісні привиди, і заселяється туди. Невдовзі його дочка зустрічає незвичайного друга.

Смерть їй личить (Death Becomes Her 1992) – цікаві фільми про життя після смерті

Цікаві фільми про життя після смерті - ТОП

Якось красуня Медлін, яка працювала на Бродвеї, відбила у своєї подруги коханого. Ошукана Хелен важко переживала зраду, але через 14 років вирішила помститися. З’явившись перед колишнім, вона легко повела його в Медлін, з якою той не знайшов щастя. Потім Хелен намовила його вбити розлучницю.

Привиди колишніх подружок (Ghosts of Girlfriends Past 2009)

фільми

У непоправного ловеласа Коннора одночасно три подружки. За своє життя він зустрічався з величезною кількістю дівчат. Одного разу на весіллі брата герой стикається із привидом дядечка, який навчив його зачаровувати жінок. Але тепер померлий родич переконує племінника знайти справжнє кохання.

Дивіться також: Фільми жахів про кораблі – цікава добірка

Прокрутити вгору