Головна сторінка >> Цікаві фільми мелодрами – що подивитись
Цікаві фільми мелодрами

Цікаві фільми мелодрами – що подивитись

Цікаві фільми мелодрами – усі пісні тільки про кохання, от і всі фільми з нашої добірки так чи інакше пов’язані з головним почуттям. Тут і остання (на цей час) частина франшизи “Після”, і новий фільм французького режисера Клер Дені, і стрічка, в якій Емма Томпсон пізнає свою сексуальність, та багато іншого.

Після. Довго і щасливо (After Ever Happy)

Цікаві фільми мелодрами
Цікаві фільми мелодрами

Четверта частина франшизи «Після» про кохання старанної дівчини Теси та колишнього бунтаря без причини Хардінга. У кожному фільмі стосунки молодих людей зазнають багатьох змін і труднощів, але щоразу Тесса і Хардінг знаходять сили, щоб залишитися разом і пережити все погане. Цього разу казка начебто руйнується, адже хлопці стали старшими і юнацький максималізм більше не заважає дивитися на речі тверезо. Після злочину, який скоїв Хардінг, Тесса пропонує зробити перерву у відносинах, адже їй також нелегко спостерігати за саморуйнуванням коханого. Життя зводить їх ще кілька разів, але одна подія змусить Тессу повернутися спиною до Хардінг раз і назавжди.

Іронія долі у Голлівуді (About Fate) – Цікаві фільми мелодрами

фільми

Адвокат Гріффін хоче зробити пропозицію своїй дівчині – відомій блогерці, на ім’я Клементіна. Водночас в іншому районі Бостона Марго очікує отримати в подарунок обручку від коханого. Але в обох все йде під укіс: Гріффін раптово розчаровується у своїй нареченій, а Марго отримує від воріт поворот. Крім того, руйнуються її ілюзії щодо швидкого весілля. А далі лазня, надто багато алкоголю, і Гріффіна доставляють не до тієї квартири. Ось воно, посилання до оригіналу, адже герої живуть у практично ідентичних будинках. Гріффіну і Марго, звичайно ж, судилося зустрітися і жити разом довго і щасливо, тільки перед цим на них чекає кілька забавних історій і похід на одне весілля.

Цікаво  Найкращі Фільми з Аня Тейлор-Джой

Три тисячі років бажань (Three Thousand Years of Longing)

Цікаві фільми мелодрами
Цікаві фільми мелодрами

Що б ви загадали, якби у вашому номері готелю з’явився джин і зажадав назвати три найзаповітніші бажання? Головна героїня Алтея Бінні займається дослідженням міфів та наратологією, вона вирушає до Стамбула, щоб прочитати лекцію. На одному з базарів Алтея знаходить цікаву річ, яка насправді виявляється пляшкою з джином. Після багатьох років ув’язнення він вибирається назовні й прагне виконати своє призначення. Для цього Алтеї потрібно загадати лише три бажання. Ось тільки Бінні виявляється міцним горішком і відмовляється ділитися таємними мріями. Тоді джин розповідає про свій довгий шлях, який зрештою привів його до Алтеї.

Мій примарний сусід (Chilling Cohabitation)

фільми

Головна героїня Сері завжди знала, що відрізняється від інших людей, адже з дитинства вона має незвичайні здібності — вона бачить привидів. Ось тільки все це Сері ні до чого, дівчина мріє лише про те, щоб стати нормальною і більше ніколи не чути потойбічних мандрівників. В один із днів Сері зустрічає чергову примару, але виявляється, що юнак зовсім нічого не пам’ятає. Се-рі єдина, до кого він може звернутися за допомогою, адже для того, щоб піти в інший світ і заспокоїти душу, йому потрібно згадати все його минуле. Їх спочатку дружні стосунки поступово переростають на щось більше.

Цікаво  Художні фільми про любов та пристрасть: підбірка на вечір

Кохання за викликом (Good Luck to You, Leo Grande) – Цікаві фільми мелодрами

Цікаві фільми мелодрами
Цікаві фільми мелодрами

Як це тільки починати досліджувати свою сексуальність, коли тобі трохи за…? На непросте запитання намагаються відповісти творці фільму «Кохання на виклик», а якщо бути ще точніше, то автори показують, що вдаватися в питання не соромно в будь-якому віці. Ненсі Стоукс кілька років тому пережила смерть чоловіка. Їхній шлюб можна було б назвати ідеальним, якби він не був настільки нудним. І ось тепер Ненсі 60 років, але вона так нічого і не зрозуміла про своє тіло і сексуальні уподобання. Тому вдова вирішує щільно опрацювати всі недомовленості й відразу серйозно підходить до справи. Стоукс наймає секс-працівника Лео і має намір пізнати, що таке справжній секс.

Квиток до раю (Ticket to Paradise)

фільми

Четверта за рахунком спільна робота Джорджа Клуні та Джулії Робертс. Їхні герої — розлучена пара, у них є доросла дочка Лілі, яка починає власне особисте життя. На Балі вона закохується в місцевого красеня і вирішує негайно вийти за нього заміж. Джорджія і Девід приголомшені заявою доньки й не хочуть, щоб їхня дитина зробила фатальну помилку молодості, надто рано вийшовши заміж. Так що стурбовані батьки вирушають на Балі, щоб перешкодити Лілі втілити задуманий план у життя і вмовити її повернутися додому.

Цікаво  Фільми мелодрами: цікава добірка на вечір

Емілі (Emily) – Цікаві фільми мелодрами

Цікаві фільми мелодрами
Цікаві фільми мелодрами

Емілі Бронте знаходиться на самому початку свого творчого шляху, точніше, вона навіть не підозрює, яких висот зможе досягти в майбутньому. А зараз дівчина проживає в маєтку в Йоркширі, закривається від інших людей і може виносити лише суспільство брата Бренуелла. Більшість часу Емілі перебуває у мріях у тому, як стати письменницею. Навколишні вважають її божевільною, адже хто вона така, щоб бути справжнім автором. Ось тільки в Емілі на це власний погляд. Бунтарство дівчини поєднується з раптовою закоханістю в учителя французької та романом,який у суспільстві починають обговорювати та осудити. Але всі аргументи відлітають у трубу, коли йдеться про справжнє кохання.

З любов’ю та люттю (Avec amour et acharnement)

фільми

Французька режисерка Клер Дені вже багато років вивчає людські стосунки, щоправда, далеко не завжди їхній романтичний бік. Цього разу Дені поміщає глядача у любовний трикутник, у якому радіоведуча Сара ніяк не може розібратися в собі та у своїх уподобаннях. Жінка не може обрати одного із двох чоловіків. Вона має постійного партнера Жан, з яким, здавалося б, все добре, але раптово на горизонті з’являється старий друг Франсуа, з яким Сара зустрічалася багато років тому. Між колишніми коханцями знову виникає тяжіння, і ось уже героїня опиняється між двома вогнями й ніяк не може прийняти рішення.

Дивіться також: Цікавий фільм на вечір 2022 – що подивитись

Прокрутка до верху