Головна сторінка >> Цікаві детективні мелодрами для вечірнього перегляду
Цікаві детективні мелодрами для вечірнього перегляду

Цікаві детективні мелодрами для вечірнього перегляду

Навіщо вибирати між детективним та романтичним фільмом, якщо можна подивитися і те, й інше? Ми склали список детективних мелодрам, у яких є і вбивства, і ніжні почуття, а головний герой повинен розплутати клубок таємниць, щоб зрозуміти злочинну змову, зберегти та здобути кохання. Навіть якщо це фільм, є щось захоплююче у розкритті злочинів та душевних стосунках.

Рішення піти (Hyeeojil gyeolsim 2022)

Рішення піти (Hyeeojil gyeolsim 2022)

Цей новий корейський фільм – детективна мелодрама, знята у стилі нео-нуар. Головний герой фільму Хе Чжун розслідує вбивство, яке рідко трапляється у подібних місцях. Дружина забороняє йому курити й детектив доведений до безсоння. Якось загадково гине альпініст і попри співпрацю з поліцією та тверде алібі, вдова загиблого опиняється під великою підозрою. Чоловіка раптово тягне і до жінки, і до можливого вбивці.

  • IMDb – 7.3
Цікаво  Найкращі детективні серіали останніх років

Правосуддя (Yargi 2021)

Правосуддя (Yargi 2021)

Захоплюючий турецький серіал занурює у складне розслідування. Синар, юнак, підозрюваний у жорстокому вбивстві дівчини, та його брат Ільгаз, прокурор із бездоганною репутацією, намагаються довести невинність свого родича. Чоловік звертається за допомогою до енергійного адвоката Джейлін Ергван. Їхні стосунки складаються непросто, але спільна мета зближує їх.

  • IMDb – 8.4

Паперові міста (Paper Towns 2015)

Паперові міста (Paper Towns 2015)

Головний герой фільму – старшокласник К’ю Якобсен. Він з дитинства закоханий у свою сусідку Марго, але сором’язливість не дозволяє йому познайомитися із дівчиною ближче. Одного разу вночі Марго пропонує нашому герою допомогти їй помститися людині, що напала на неї, К’ю відразу ж погоджується, але Марго зникає, залишивши після себе підказки. Ідучи за підказками, К’ю знайде свою кохану.

  • IMDb – 6.2
Цікаво  Найкращі нові фільми на вечір, які варто подивитися

Хілер (Healer 2014 – 2015)

Хілер (Hilreo 2014 – 2015)

Цей мелодраматичний детективний фільм варто подивитися любителям корейських любовних історій та інтриг. Нічний кур’єр на прізвисько Хілер займається розшуком людей, доставкою секретних документів та дрібним шахрайством. Якось йому доручають знайти дівчину, на ім’я Йонсін, яка мріє стати знаменитою, написавши спеціальну розповідь. Чоловік вдає журналіста, щоб дізнатися про її життя. Але все виявляється не так просто: двох молодих людей пов’язує давня таємниця.

  • IMDb – 8.5

Таємниця в його очах (The Secret in Their Eyes 2009)

Таємниця в його очах (El secreto de sus ojos 2009)

Односерійний роман про розбите серце, жорстокість і розпач. Колишній суддя намагається написати роман, що ґрунтується на справжніх подіях старої кримінальної справи. Багато років тому аргентинський поліцейський розслідував убивство дівчини. Тепер, згадуючи свою молодість і помилки, які він зробив у ході розслідування, він розмірковує про совість, життя та справедливість.

  • IMDb – 8.2
Цікаво  Найкращі фільми про кохання - цікава добірка

Не кажи нікому (Ne le dis à personne 2006)

Не кажи нікому (Ne le dis à personne 2006)

Вісім років тому Марго була вбита безумцем під час відпочинку з чоловіком на березі озера. Її чоловік досі не може упокоритися зі втратою і часто згадує події того дня. Несподівано неподалік місця загибелі Марго знаходять ще два тіла. Після виявлення тіл чоловік стає головним підозрюваним у смерті своєї дружини. А сам Алекс отримує загадковий лист із прикріпленим до нього зображенням із веб-камери. Переховуючись від поліції, Алекс відкриває таємниці свого минулого.

  • IMDb – 7.5

Дивіться також: ТОП 50 фільмів на вечір, які гарантовано зроблять ваш вечір незабутнім

Прокрутка до верху