Головна сторінка >> Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних?
Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних

Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних?

Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних? Повітряні кульки та свято – нероздільні поняття. Ніякий інший аксесуар не створює навколо себе стільки радості та посмішок як гелієві кульки. В наш час не складає труднощів замовити доставлення гелієвих куль у Києві.

Можна подарувати повітряні кулі на день народження, ювілей, виписку з пологового будинку, весілля та іншу урочистість – вони завжди будуть доречними. Залишилося за малим – визначитись із типом аксесуарів. Для прикраси святкових заходів використовуються гелієві та звичайні кульки. Щоб правильно підібрати вироби, не зайвим буде знати, чим вони різняться між собою.

Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних?

Порівняльна характеристика:

Головна відмінність між кулями полягає в їхньому наповненні. Якщо звичайні аксесуари надуваються повітрям, то гелієві – однойменним газом. Останні мають здатність “літати”, тому сфера їх застосування ширша. Так, гелієві кульки можна зібрати в букет, зафіксувати на стрічку або невидиму волосінь, розмістити внизу вантаж, який можна покласти на будь-яку площину. У цьому випадку кульки будуть спрямовуватися вгору, створюючи тим самим ефектну композицію, немов застиглу в повітрі. Такими кулями можна прикрасити простір під стелею, створюючи тим самим ефект райдужного “неба”.

Цікаво  Чарівність весіль "під ключ": розкіш, комфорт та краса дрібниць

Часто об’ємні фольговані фігури наповнюють гелієм, щоб надати вертикальне положення. Якщо внизу розмістити грузила, то персонаж знаходить здатність “ходити”. При подиху вітру створюється ілюзія руху. Таке приймання активно використовується на дитячих ранках, якщо вони проводяться на свіжому повітрі.

Латексні кулі, наповнені гелієм, літають довше, ніж аналогічні моделі з повітрям. У середньому термін їхнього “життя” становить 12 годин. Якщо при цьому замість латексу використовувати фольгований матеріал, цей час збільшується до 1-2 тижнів. Звичайні кулі літають не більше 5-6 годин.

Якщо порівнювати продукти за вартістю, то ціна гелієвих куль буде вищою за звичайні. Але з огляду на тривалість польоту порівняно висока вартість цілком виправдана.

Цікаво  Модні новорічні прикраси 2023: 8 тенденцій у новорічних прикрасах
Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних
Чим гелієві кулі відрізняються від звичайних

Що стосується декоративних елементів – написів, графіки, принтів, то вони приблизно однакові на гелієвих та звичайних кулях. Однак фольговані кулі можуть виконуватися у великих розмірах і мати цікаву форму, наприклад у вигляді динозаврів, казкових персонажів, героїв мультфільмів.

Ви також можете скористатися послугою доставленням повітряних кульок.

Прокрутити вгору