Головна сторінка >> Американські фільми бойовики – ТОП 10
Американські фільми бойовики

Американські фільми бойовики – ТОП 10

Американські фільми бойовики – це фільми жанру бойовик, які виробляються в США або американськими студіями. Це широкий жанр, який включає різноманітні фільми з захоплюючими екшн-сценами, перестрілками, бійками, каскадерськими трюками та іншими динамічними сценами.

Анчартед: На картах не значиться (Uncharted)

Американські фільми бойовики - ТОП 10
Американські фільми бойовики – ТОП 10

Нейтан не одразу порозумівся з досвідченим мандрівником і мисливцем за скарбами Салліваном, але вони швидко зрозуміли, що вдвох їм працювати легше, і справлятися з труднощами теж. Компаньйони виявляться в місці, де можна знайти значно більше, ніж матеріальні цінності. Перед ними відкриються великі таємниці.

Проєкт «Адам» (The Adam Project)

фільми

Дорослий Адам, який став пілотом, вирушає до себе підлітку в минуле, щоб переконати взяти участь у непростій та ризикованій місії – їм треба врятувати та зберегти свою сімейну історію. У Ріда-дорослого з’явилася ідея, як допомогти батькові, що ось-ось загине. Але без допомоги молодої версії йому не обійтися.

Цікаво  Найкращі Фільми з Він Дізель для захоплюючого вечора

Код 355 (The 355) – Американські фільми бойовики

Американські фільми бойовики - ТОП 10
Американські фільми бойовики – ТОП 10

Співробітники першокласних розвідувальних служб упустили страшну потужну зброю, і тепер вони мають об’єднатися для якнайшвидшої ліквідації її чи повернення. Браун із ЦРУ, Марі з німецької служби, Хадіж з МІ-6 та колумбійка Грасіела протистоять таємничій Мі Шень, що стежить за ними.

Найманець (Contractor)

фільми

Харпера усунули від служби в армії, і він змушений шукати способи заробітку. Але крім вбивств він нічого не вміє, і військовий стає найманцем. Приватна практика не задалася — у першій місії Джеймс опинився в пастці. Він у чужій країні змушений самотужки рятуватися від людей, які розгорнули на нього полювання.

Все скрізь і одразу (Everything Everywhere All at Once)

Американські фільми бойовики - ТОП 10
Американські фільми бойовики – ТОП 10

Евелін отримує унікальну можливість побачити різні версії себе у паралельних реальностях. Вона актриса, боєць, співачка, божество. Разом з побаченим їй передаються й емоції від пережитого досвіду у різних ролях та втіленнях. Але їй доведеться протистояти загадковому ворогові, що загрожує мультивсесвіту.

Цікаво  Найкращі бойовики останніх років - фільми на вечір!

Гра тіней (Blacklight) – Американські фільми бойовики

фільми

Тревіс має непросте завдання: ліквідувати своїх же. Він — секретний агент, покликаний позбавлятися розвідників, що прокололися. Місії для психіки дуже нелегкі. Блоку стає відомо про змову, до якої причетні влада. Потрібно вирішити, чи варто втручатися у ризикову справу.

Зникла (Last Seen Alive)

Американські фільми бойовики - ТОП 10
Американські фільми бойовики – ТОП 10

Вілл і Ліза посварилися, і вона заявила, що їм потрібно тимчасово розлучитися. Він повіз дружину до її батьків. Зупинившись біля заправки, чоловік виявив, що дружина зникла. Викликавши поліцію та її рідних, вони намагаються розібратися в тому, що трапилося, і відшукати сліди. На чоловіка падають підозри, адже він єдиний, хто її бачив.

Флешбек (Memory)

фільми

У Льюїса бездоганна репутація як кілер. Але він відмовився виконати замовлення, що суперечить його совісті. І тепер на вбивцю із синдромом Альцгеймера відкрито полювання і від урядових агентів, і від боса мафії. Бути мішенню в його стані є вкрай ризикованим — пам’ять та інстинкти можуть підвести.

Цікаво  Художні фільми-бойовики для незабутнього вечірнього перегляду

Агентська гра (Agent Game) – Американські фільми бойовики

Американські фільми бойовики - ТОП 10
Американські фільми бойовики – ТОП 10

Співробітник розвідки вербує шпигунів для виконання тіньової роботи. Він дотримується законів і правил. Слідчий із ЦРУ має намір домогтися розширення повноважень при пошуку та отриманні потрібних відомостей та проштовхнути відповідний закон для розгляду та прийняття. Два агенти стикаються у поглядах.

Бензинова алея (Gasoline Alley)

фільми

Хлопця підозрюють у скоєнні потрійного вбивства актрис, а він має намір довести наявність серйозної змови. Ведучи розслідування, він залучає до співпраці детективів, впевнений, що вони стоять на порозі розкриття грандіозного скандалу. Це лише початок великої гри, де голлівудські діви – пішаки.

Дивіться також: Фільми Нетфлікс бойовики – ТОП 10

Прокрутка до верху