Головна сторінка >> 7 детективних серіалів на будь-який смак
7 детективних серіалів на будь-який смак

7 детективних серіалів на будь-який смак

7 детективних серіалів на будь-який смак – на сайті podobaika.com можна знайти багато детективів на будь-який смак. Зібрали сім серіалів із різних країн про найцікавіші розслідування.

«Стокгольмський реквієм» (Sthlm Rekviem)

7 детективних серіалів
7 детективних серіалів

Криміналіст Фредеріка Бергман разом з інспекторами Алексом Рехтом та Педером Рідом намагаються розкрити тяжкі злочини Стокгольма. Вбивства дітей, викрадення, знущання – столиця Швеції приховує набагато більше, ніж відомо простим людям. Героям належить розкрити не лише міські секрети, а й розібратися із власними проблемами у житті, які загрожують слідству.

«Крах» (The Fall)

фільми

Серіал належить до тих типів детективних історій, у яких злочинець відомий глядачеві від початку. Інтерес тут сконцентрований не на пошуках розгадки, а на ході розслідування та протистояння залізної леді з поліції Стелли Гібсон (Джиліан Андерсон) та зразкового сім’янина Пола Спектора (Джеймі Дорнан), який ночами душить гарних 30-річних брюнеток.

Цікаво  Серіали за книгами - 5 найкращих екранізацій

«Потяг» (Instinto) – 7 детективних серіалів

7 детективних серіалів
7 детективних серіалів

Марко Мур (зірка “Трьох метрів над рівнем неба” Маріо Касас) – привабливий бізнесмен, який займається випуском дорогих спорткарів. Він вартий заздрості наречений, але замість довгих і щасливих стосунків воліє проводити час у стінах закритого секс-клубу. Але зустріч із гарною блондинкою може змінити його життя: дівчина затіяла свою небезпечну гру.

«Команда» (The Team)

фільми

Міжнародний детектив-антологія про спільну роботу поліційних із різних країн Євросоюзу: Данії, Німеччини та Бельгії. У серіалі можна почути відразу кілька мов, якими спілкуються герої: німецька, данський, фламандська та англійська. Останній використовується у міжнародній розмові. У першому сезоні головну роль зіграв Ларс Міккельсен («Шерлок», «Картковий будиночок», «Відьмак»).

Цікаво  Серіали фентезі 2023: цікава добірка

«Все ще мертві» (Dead Still) – 7 детективних серіалів

7 детективних серіалів
7 детективних серіалів

Мінісеріал про незвичайні пригоди фотографа, його племінниці та його помічника. Дублін, 1880 рік. Високоповажний джентльмен Брок Бленрхассет спеціалізується на посмертних знімках. Але одного разу його бізнесу загрожує крах: хтось вкрав одну з фотопластинок, тим самим поставивши репутацію Бленєхерасета під загрозу. Разом із новоспеченими компаньйонами він починає розслідування…

“Кардинал” (Cardinal) – 7 детективних серіалів

фільми

Це канадський серіал про детектива Джона Кардинала, який розслідує серію жорстоких вбивств. Серіал має темний настрій та напружену атмосферу, а детективи Кардінал і Делорме доводяться стикатися з багатьма труднощами, які заважають їм встановити особу вбивці. Сюжет серіалу побудований таким чином, що глядачі можуть бути упевнені у тому, що справа розкриється лише в останній момент. “Кардинал” – це захоплюючий та інтригуючий серіал, який точно сподобається любителям кримінальних історій та детективів.

Цікаво  Фільми трилери детективи які варто подивитись

“Труднощі розслідування” (True Detective)

7 детективних серіалів
7 детективних серіалів

Це американський телесеріал жанру детективу, створений Ніком Піццолатто. Серіал складається з трьох сезонів, кожен з яких розповідає історію нових головних героїв та кримінальних справ.

Кожен сезон має свою окрему історію, яка розгортається в різний час і в різних місцях США. Однак, всі три сезони об’єднує загальна тема – боротьба зі злом та пізнання людської природи.

Ці серіали мають різні стилі та тематику, і вони всі є дуже захоплюючими. Обов’язково спробуйте їх подивитися, якщо ви любите детективні історії.

Дивіться також: 10 фільмів, які ніяк не можна пропустити у 2023

Scroll to Top