Головна сторінка >> 50 Шедеврів Netflix: найкращі серіали, що захоплюють глядачів по всьому світу
50 Шедеврів Netflix: найкращі серіали

50 Шедеврів Netflix: найкращі серіали, що захоплюють глядачів по всьому світу

Відібрали список із 50 найкращих серіалів Netflix з високим рейтингом. Серед них — документальні детективи, химерна анімація та романтичні комедії для тих, хто не любить романтичних комедій.

Простіше простого (Easy 2016)

Простіше простого (Easy 2016)

Серіал про симпатичних молодих мешканців Чикаго, які працюють на нудних роботах та паралельно знімають кіно, виховують дітей, закохуються та розлучаються. За одну серію автори встигають показати шматочок життя кожного героя, хоч на деяких персонажах затримуються довше.

Привиди будинку на пагорбі (The Haunting of Hill House 2018)

Привиди будинку на пагорбі (The Haunting of Hill House 2018)

Класичний сюжет, у якому переплітаються дві паралельні лінії — минуле та сучасне. У 90-х велика родина — батьки-реставратори та п’ятеро дітей — переїжджає на літо до похмурого старовинного особняка. Незабаром їм починають набридати місцеві привиди, і контакти з ними не закінчуються нічим добрим. Через роки діти збираються на похоронах молодшої сестри, і тоді події двадцятирічної давності, які здавалися забутими, знову дають про себе знати.

Цікаво  Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Здирниця (Daredevil 2015)

Здирниця (Daredevil 2015)

Дев’ятирічний Метт Мердок потрапляє під вантажівку з хімікатами та сліпне. Незабаром у вуличній бійці гине його батько. Хлопчика беруть на виховання спочатку черниці, а потім незрячий майстер бойових мистецтв. Через роки Метт використовує отримані у нього знання в нічних рейдах на нью-йоркських бандитів. Втім, денна робота в нього теж є: отримавши диплом юриста, Мердок разом із приятелем Фоггі відкриває адвокатську контору.

Темрява (Dark 2017)

Темрява (Dark 2017)

Після загадкового самогубства художника в глухому німецькому містечку Вінден стає неспокійно: безвісти пропадають одні діти й звідкись з’являються інші — мертві й з випаленими очима. Розбираються із цим похмурий поліцейський, начальниця місцевої АЕС та 16-річний син художника. Вони першими з’ясовують, що неподалік електростанції з’явився тимчасовий розлом, звідки можна потрапити у 80-ті, 50-ті та назад у наші дні.

Кінь БоДжек (BoJack Horseman 2014)

Кінь БоДжек (BoJack Horseman 2014)

Антропоморфний кінь БоДжек, у минулому зірка ситкому «Ржем з конем», переживає захід кар’єри, шкодуючи себе і заливаючись алкоголем у величезному особняку. Своїм вічним пияцтвом і песимізмом він отруює життя не тільки собі, а й нечисленним друзям. Щоб хоч якось повернутися до ладу, БоДжек наймає письменницю Діану допомогти йому з автобіографією, але поступово переймається дівчиною симпатією.

Formula 1: Жени, щоб вижити (Formula 1: Drive to Survive 2019)

Formula 1: Жени, щоб вижити (Formula 1: Drive to Survive 2019)

Документальне шоу за 11 годин переказує головні події одного сезону «королівських перегонів». У кадрі — історії злетів та падінь, закулісні інтриги за участю менеджерів команд та найефектніші моменти з трас. Все те, заради чого фанати «Формули-1» готові терпіти нудні заїзди по колу, де роками перемагають ті самі люди.

Цікаво  20 Цікавих міні серіалів, від яких неможливо відірватися

Коли вони нас побачать (When They See Us 2019)

Коли вони нас побачать (When They See Us 2019)

19 квітня 1988 року в Центральному парку Нью-Йорка хтось побив та зґвалтував дівчину. Поліцейські, які приїхали на місце, без зайвих розглядів затримали підлітків, що опинилися неподалік — чотирьох темношкірих і одного латиноамериканця. Після жорстокого допиту вони дали свідчення один проти одного. За чужий злочин кожен із хлопців отримав по шість-сім років — хоча жоден доказ не підтвердив їхньої провини.

Сексуальна освіта (Sex Education 2019)

Сексуальна освіта (Sex Education 2019)

Замкнений старшокласник Отіс, нахопившись знань з лекцій матері-сексолога, починає консультувати інших школярів з інтимних питань. Потім з подачі його однокласниці Мейв простенькі поради перетворюються на платні консультації. Виявляється, що підлітки, які постійно говорять про секс, насправді мало що в ньому розуміють.

Майстер нічого (Master of None 2015)

Майстер нічого (Master of None 2015)

Ситком стендапера Азіза Ансарі, де він разом із батьками грає майже самого себе. Третьосортний актор Дів мріє про великі ролі й переживає чергове розставання. У хлопця все якось не клеїться, і здається, ніби життя минає. Але природний оптимізм Діва не дає йому надовго опускати руки.

Американський вандал (American Vandal 2017)

Американський вандал (American Vandal 2017)

Звичайну американську школу трясе шокуюча новина — хтось намалював непристойні картинки на учительських машинах. Злочин одразу ж вішають на місцевого хулігана. Але два недотепи зі шкільного телебачення вірять у його невинність: силуети на авто не співпадають із тими, що підозрюваний малював у своїх зошитах. Розгадати загадку і зробити з цього самопальний true crime – звучить як ідея розривного контенту.

Цікаво  Серіали жахи від Нетфлікс - ТОП 20

Мисливець за розумом (Mindhunter 2017)

Мисливець за розумом (Mindhunter 2017)

Амбіційний переговорник ФБР та його скептичний старший колега їдуть у тур американськими в’язницями заради інтерв’ю з найжорстокішими злочинцями. На дворі середина 70-х, кримінальної психології до ладу не існує, тому в бюро роботу героїв сприймають здебільшого як марну трату часу.

Нарко (Narcos 2015)

Нарко (Narcos 2015)

Співробітник американського наркоконтролю переїжджає разом із дружиною та котом до Боготи, щоб упіймати наркобарона Пабло Ескобара. На батьківщині Пабло любимо своїм народом як меценат зі списку «Форбс» і чи не другою після президента людиною. Тож просто прийти й заарештувати його навряд чи вийде — потрібен план хитріший.

Джеймс Акастер: Репертуар (James Acaster: Repertoire 2018)

Джеймс Акастер: Репертуар (James Acaster: Repertoire 2018)

Авангардний стендап-концерт головного інтелігента британської альтернативної комедії Джеймса Акастера. Виступ поділено на чотири епізоди, об’єднані однією чіткою структурою жартів та декількома сюжетними лініями.

Корона (The Crown 2016)

Корона (The Crown 2016)

Після раптової смерті короля Георга VI чарівній 25-річній принцесі Єлизаветі доводиться зійти на британський престол і розпочати навчання мистецтву управління країною. Головний спойлер ви точно знаєте: у неї все вийде, але менш цікавим перегляд від цього не стане.

Прокрутка до верху